Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 7528. View Post
    Dok nisam pustio zvuk bila je seksipilna, kako je zapevala sav seksipil je otisao u tri lepe.

    Comment


    • Da Wolfang Natalie je odlična.

      Srbija je specifična, žene su specifične. Nisu sve iste ima par vrsta, ali generalno žene vole sirovine u Srbiji. To negde na severu, teže prolazi.

      Namerno kažem sever jer je i Italija zapad pa ne važi ovo. Mislim na Skandinaviju i na neke severnije države, niti bi žene pale na te paterne ponašanja, niti bi oni bili mogući.

      Cecu bi feministkinje udavile negde, uvek veličanje muškarca, kurvars, pati, "ako treba da ogulim kolena", "kad bi bio ranjen" itd.

      Ja sam na takve žene i navikao, ali nije to slučaj svuda u svetu.

      Pa je pitanje šta je bolje Katarina Grujić koja bi mi dala krvi kada bih bio ranjen ko muškarčina iako je varam, ili Natalie koja bi mi dala kurac i papire za razvod, i usput me ranila, i prijavila policiji. Šta reći, svaka je lepa na svoj način.
      Last edited by Cassius Clay; 15-08-19, 22:35.

      Comment


      • Originally posted by 7528. View Post
        Da Wolfang Natalie je odlična.
        Jos zena sigurno zna da spremi gulas, a ne ovu corbu sto Losmi uverava sebe da je gulas. To joj je veliki plus (ako su joj uopste potrebni dodatni plusevi).
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Jeste brate ali ova bi nam dala krvi kada bi bili ranjeni, poželjno u sačekuši. Vagam i ja razmišljam, nemam u planu da me ranjavaju ali nikada se ne zna, sve za ljubav. Opet gulaš, i to je primamljiva ponuda. I ona Jevrejka, čitamo Stari zavet zajedno. To je čitav dijapazon opcija treba to izvagati

          Comment


          • Isto onako kako ti uveravas da nisi za Misu Vacica, Seselja i ostale klozet desnicarske stranke...xe xe koja fora, mozda ga iscimam opet, xe xe xe..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Mogao si da stavis bar jedno xD da probas i Urosa da iscimas
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Odlična je Sara Jo. Ne znam ko joj radi produkciju, čovek je očigledno naslušan i vrhunski muzički poznavalac, jer su joj pesme pod jakim uticajem garage 2 stepa koji je bio krajem 90ih početkom dvehiljaditih jako popularan, naravno dodatno osvežen zvuk i prilagođen ovom vremenu. Ovo su neki najpoznatiji primeri takvog zvuka da bi imali predstavu o čemu pričam

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Uki je pametniji od mnogih ovde. Dobar je momak, nije kvaran.

                  Nije moje da te iscimam, to je tako. Albert, Levijatan i ostali, kao blizanci ste sa pricom.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ae bre Losmi Opusti se malo, ostavi politiku tamo gde smo zavrsili raspravu, pre 20 strana. Bice verovatno prilike da pisemo o toj temi, ne mora odmah posle 2 dana opet o tome.

                    Spoiler
                    ......... i opet da toliko masis
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Uki je pametniji od mnogih ovde. Dobar je momak, nije kvaran.
                      Samo je malo zadrt i tvrdoglav po nekim pitanjima, rec liberalan ne postoji u njegovom recniku, o onome "Oprosti, ali ne zaboravi" necu ni da pricam

                      Uz sve to se nesto naljutio na mene pa odbija komunikaciju

                      Comment


                      • Iskusan Wolf, nece na vruc teren i da se promeni tema. Svakako si nedorecen tu.

                        Sovo, pa slazem sa sa tim, ali mlad je. Naucice njega zivot, bice veci liberal od Cede na kraju. Nije kvaran lik, to je pozitivno. Kvarne ne mogu smisliti.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by 7528. View Post
                          Jeste brate ali ova bi nam dala krvi kada bi bili ranjeni, poželjno u sačekuši. Vagam i ja razmišljam, nemam u planu da me ranjavaju ali nikada se ne zna, sve za ljubav. Opet gulaš, i to je primamljiva ponuda. I ona Jevrejka, čitamo Stari zavet zajedno. To je čitav dijapazon opcija treba to izvagati
                          Stvar je u tome da ne dođeš u situaciju da ti neko pravi sačekušu. Onda ti i ne treba dobrovoljni davalac krvi, štaviše, ti možeš to da budeš.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Pa na PF mogu miksati sa Dubijem, imaju Radovica isto. Na kecu Nidam i Ivanovic, nije sjajno ali nije ni lose. 2-3 je kriminalno cak i za prvenstvo malih drzava, kamoli za SP.

                            Ne treba bacati ova prvenstva u Kinu i te zemlje. Nece ljudi da idu, druge vremenske zone, komunisticko uredjenje i druga vremenska zona. Odmah posle SP pocinju lige. Bice tesko tim igracima. Mada koliko live uzimaju, trebali bi sa dzakom na ledjima igrati i to svaki dan.

                            Omasih temu, sko moze da se prebaci na Mundobasket 2019
                            Last edited by LosmiSK; 15-08-19, 23:28.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Za Losmija i Sovu, ostali ne citajte, već sam pisao, smorilo je i mene, Anastasije mi

                              Spoiler
                              Inače se sprdam, sigruno ne želim da me neko rani u sačekuši. Ne moram valjda da stavljam emotikone.

                              Jesam ja prijatelji i neprijatelji moji liberalan ali sam ostao u 1860. godini. Pa sam liberalan u tom kontekstu.

                              Ovo kako ste vi danas liberalni, evo ne čudi me što je ona glumica skoro proglasila da je panseksualka kao Ričard Bejts u Kalifornikacijama.

                              Losmi mora prvo da raščlani jednu stvar kao i Sova drugu stvar a na istoj stvari greše a ljute se na mene.

                              Prvo, srati da si patriota, ne znači da jesi. Ja čim vidim da ti misliš da je Miša Vacić patriota, ja ne znam šta da ti kažem. Za mene je on najveći šljam. Ja sam pre nekog vremena naveo za koga mislim da su patriote, to su Milan Paroški, Stamatović i možda, možda još neko, tipa Jovanović, ali ne verujem ovima iz DSS-a ništa.

                              Drugo, za Sovu, pošto mu nije jasno kako ja to protiv katolika kao a volim Italijane. Nisam ja protiv katolika, već protiv političke organizacije Vatikan, koja je prihvatila hrišćanstvo da bi zadržala privilegije iz doba rimske imperije, koja teži univerzalnoj vlasti. Italijani su katolici, ali gle čuda nisu papisti kao neke nam komšije. Francuzi su bili do 1870ih u Rimu 30 godina braneći ga jer su Italijani hteli da ga oteraju.

                              Oni su na versajskom miru posle prvog svetskog rata izdelovali ranijim ulaskom i uslovima da "Sveta stolica" ne učestvuje u tim mirovnim pregovorima.

                              Nije meni kriv neki tip koji je rodjen kao katolik, pa da se ja ne družim sa nekim kategorički, ali ja to njima kažem u facu bez problema i oni sami znaju.

                              Znaju da dok smo mi imali posla sa Osmanlijsma, da je papu interesovalo da trebi protestante po Evropi. Organizacija koja u ime hrišćanstva sa kojim ima veze kao ja sa budizmom, sprovodila inkviziciju, indulgenciju i slično, ne može biti ništa sem odvratna svakom normalnom biću.

                              I gde drug Sova ne moźe ovo da sintetiše? Pa on misli da ja mislim da smo mi bezgrešni i da ja mrzim druge narode i odmah će početi da vadi neke slučajeve tipa "a mi".

                              Ne mislim ja da smk mi savršeni, jako daleko od toga, niti da smo superirorni, niti da smo inferiorni, jer je individualno, ali vas dvojica ste zapeli da gledate Srbiju kakvi su ljudi danas, a ne u istorijskom kontinuitetu kroz čitavu istoriju i da zbgo toga budete patriote.

                              To kakvi su danas, to nije čudo. Rekao sam 1000 puta ono što i Lečić..." a komunizmu samo 45 godina da od čoveka opet napravi majmuna".

                              Za sve što vam pričam ima jedan savršen primer a to su Istočna i Zapadna Nemačka. Bavarska, lider katolicizma, koja nije imala komunizam, cveta, Istočna Nemačka, zaostaje, prošla kroz komunizam i koja je naravno protestantska bila velikim delom.

                              Obični ljudi stradaju vekovima zbog pohlepe i idiotizma kretena sa mitrom na glavi.

                              E sad, što to nije za forum, to je druga stvar, bolje su priče o ženama.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post

                                EDIT:

                                Kad ste vec spomenuli Foxa



                                evo jedan od najboljih Foxovih versova dok se bavio repom

                                Last edited by mark !t zer0; 16-08-19, 08:16.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X