Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Toliko kvalitetna da sam ja pomislio gledajući utakmicu, gde su tih 10-ak ludaka smestili.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Toliko kvalitetna da sam ja pomislio gledajući utakmicu, gde su tih 10-ak ludaka smestili.
      Vala sumnjam da bi ih ko dirao i da su dosli.Treba bit bas bez duse pa dic ruku na navijaca Cedevite.Njih treba zakonom zastit kao ugrozenu vrstu.

      Comment


      • Mislim navikne se čovek na svašta u životu, ali koliko puta se poslednjih samo godina izdešavalo toliko toga da ne znam koji mozak to može da svari samo, ipak na ovu količinu gluposti i idiotluka, gde god se okreneš, šta god da čuješ, ne daj bože da hoćeš nešto da uradiš, a pogotovu mi je nejasno da ovakvi likovi odlučuju o nečemu bitnom i upravljaju našim životima... eeee pa to stvarno ne mogu da shvatim i što je najgore svaki put se zabezeknem! Niti ću da prihvatim!

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nevjerovatno

          Comment


          • Originally posted by Indigo
            Da popunis Paninijev album treba nekih 400 evra. Jebote pakovanje slicica 80 dinara
            Danas išao album na poklon uz Večernje Novosti, a ići će i uz Žurnal uskoro. Jer što da ne podele milijardu albuma, opet će u plusu biti

            Cepaj digitalni s nama smrtnicima

            Comment


            • Slusam neku emisiju od prosle godine, gost Dr. Miroljub Petrovic. Tek sam ga danas otkrio Vrlo interesantna licnost

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Danas išao album na poklon uz Večernje Novosti, a ići će i uz Žurnal uskoro. Jer što da ne podele milijardu albuma, opet će u plusu biti

                Cepaj digitalni s nama smrtnicima
                I ja skupljam taj, skroz mi zanimljivo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Juce sam prepesacio pola grada, nigde nisam nasao Novosti (jbg sta da radim kada sam ranoranioc )

                  BTW, album u prodaji kosta 200din ... 699 slicica(ako sam dobro zapamtio podatak )


                  @Pirot Sta drugo mozes da ocekujes od naprednih kadrova. Jos jedan u nizu idiotskih poteza.

                  Comment


                  • Ja uzeo na prvoj trafici 5 komada ona zena me gleda u cudu..sta cu kad imam sestriće koje treba da naucim sta je to sakupljanje slicica, tapkanje, menjanje i sl
                    Edit: ako neko bude raspolozen za menjazu nek pise pp..mada koliko kosta kesica pitanje je da l cu uopste i imati duplikata
                    Last edited by miha92; 03-04-18, 09:29.
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      I ja skupljam taj, skroz mi zanimljivo
                      meni uopće nije interesantan evo maltene sam ga popunio, na 79% sam, prelako se mijenjaju slicice. Bas je bezveze

                      Comment


                      • I ja sam hteo da uzmem album, ali mi ispade da je to luksuz, a ne razonoda...

                        Tako da sam odustao. 80 dinara kesica od koliko beše 5 ili 6 sličica...

                        Za te pare odem i kupim vrhunski ekler u poslastičarnici.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          meni uopće nije interesantan evo maltene sam ga popunio, na 79% sam, prelako se mijenjaju slicice. Bas je bezveze
                          Ma pare za pravi nikad ne bih dala, a ovo mi je skroz ok, sad sam na nekih 23%, imam jos da se igram
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            I ja sam hteo da uzmem album, ali mi ispade da je to luksuz, a ne razonoda...

                            Tako da sam odustao. 80 dinara kesica od koliko beše 5 ili 6 sličica...

                            Za te pare odem i kupim vrhunski ekler u poslastičarnici.
                            Sto rece jedan, za te pare (ukupne) odem u Rusiju i licno ih sam slikam

                            A davno, davno sam skupljala virtuelno na b92 neke slicice, mislim da su znamenitosti svetskih gradova bili u pitanju, mnogo interesantno.

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni je virtuelno ok, ali ništa više od toga(govorim isključivo za ove sličice).

                              Ipak je najveća čar u tome da ti imaš sličicu u rukama i da možeš da je zalepiš. To mi vraća uspomenu na detinjstvo. Ipak je to najveći razlog što bi kao odrasla jedinka(da ne kažem konj) skupljao sličice.

                              Ništa im nije sveto, i sve moraju da upropaste....

                              p.s. Onaj osećaj kad se trudiš iz petnih žila da zalepiš pravo sličicu, ali kad je zalepiš i pogledaš, ona mora da bude malo na krivo.
                              Last edited by z0La; 03-04-18, 10:18.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Da slazem s pogotovu kod ovih slicica, to je nesto neprevazidjeno, a znam mnoge matore konje koji imaju istu strast kao i da su klinci, o menjazama da ne pricam.

                                A sto se tice virtuelnog skupljanja bilo mi ono zanimljivo zbog znamenitosti tih, i poucno. I naravno ne moze da se poredi. Sto kaze moja drugatica...izes ove fotke sve u raznim formatima i na raznim medijima, samo klikces, al dok ne liznes prst da okrenes list albuma, nije to to.

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X