Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li neko mozda preporuku za zubara u BG-u(po mogucstvu privatnika)? Ovaj moj otisao u penziju. I jel ima neko mozda neka iskustva sa stomatoloskog fakulteta? Kapiram da profesori tamo znaju sta rade, a koliko sam skontao mozes da trazis profesora da ti radi, samo su cene vece. U sustini imam problema sa umnjacima, kapiram da mi sledi neka hirurska intervencija.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Imam blizu Premijera u Rakovici.
      Nije bas tako jeftina, inace radi tamo vise njih, ali je vrhunska za sve. Izuzetna.
      Ako hoces da ti posaljem kontakt.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ajd sibni na pm
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Za dva meseca te isterala iz tvoje sobe, je l' i to neki rekord?
          Bogami jes... Moja bivsa je iz Slovacke i ja sam mislio da je to to sto se tice zenskog ludila... dok se nisam smuvao sa ovom ostrokondzom. Elem, ova je iz Kolumbije... ne daj boze nikome. Zajebe se covjek, pa se zaljubi.. a ja, naravno, veliki dzentlmen, pa je pustim da radi sta god joj je volja i evo sta se desi.. malo vise od dva mjeseca i vec spavam na kaucu u sopstvenoj kuci

          Da mi je neko rekao da cu jednog dana strecati zbog 156cm cistog zla, ne bi mu vjerovao... ali jbg Mogu odje na forumu vama da se jadam, a pred njom samo "your wish is my command" Sta cu kad sam dusa od covjeka A realno, svi mi znamo da se uvijek zensko pita i da je njihova zadnja

          Comment


          • Vidi da nije Kolumbijka svasta bi ti rekao.Ali ovako sve je oprosteno.
            Nista ljepse od male temperamentne zene.
            Last edited by E1_PG; 26-05-19, 11:13.

            Comment


            • Zar ti 'slave ne zazires od Hispanoamerikanki, da ne kazem bezis od njih ko djavo od krsta? [emoji3]
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Bogami jes... Moja bivsa je iz Slovacke i ja sam mislio da je to to sto se tice zenskog ludila... dok se nisam smuvao sa ovom ostrokondzom. Elem, ova je iz Kolumbije... ne daj boze nikome. Zajebe se covjek, pa se zaljubi.. a ja, naravno, veliki dzentlmen, pa je pustim da radi sta god joj je volja i evo sta se desi.. malo vise od dva mjeseca i vec spavam na kaucu u sopstvenoj kuci

                Da mi je neko rekao da cu jednog dana strecati zbog 156cm cistog zla, ne bi mu vjerovao... ali jbg Mogu odje na forumu vama da se jadam, a pred njom samo "your wish is my command" Sta cu kad sam dusa od covjeka A realno, svi mi znamo da se uvijek zensko pita i da je njihova zadnja
                Udri sakom o sto i kazi
                "Tako je , draga"
                Pomaze uvek.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Dodji prijatelju ovde, nisu ni ove domace za baciti. Sutra imam zadatak da udaram u tepih, posle da idem po novu stolicu za komp i naravno rucak se podrazumeva
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja sam cuo da japanke i kineskinje najbolje slusaju muza.
                    Sve rade bez zvocanja.
                    Tamo jos nije stigla ova zapadna propaganda o jednakosti muskaraca i zena i slicne gluposti.
                    Zene su divna bica,imaju osjecaj za estetiku,za lijepo,za kuvanje,ciscenje,pranje gaca.Trebaju da budu svoje i da ne podlijezu propagandi.
                    Meni moja majka nikad nije dozvolila da krevet namjestim,ili boze sacuvaj da usisavam.Vazda je govorila ti ne nosis suknju,ti sjutra treba da budes glava familije,pravo musko a ne neka seka persa Tebi je djed bio narodni heroj.Ne pravi mi baksuz u kucu.
                    Last edited by E1_PG; 26-05-19, 17:06.

                    Comment


                    • Ima i u tome istine gospodine tuto.
                      Ali zena koja zvoca ti je gora za zdravlje nego 6 litara koka kole dnevno rekose ovi iz SZO ili WHO.
                      Ali muzevi se krivi,gvozdje se kuje dok je vruce,ako to na vrijeme ne disciplinujes poslije ti ga je djavo izio sto bi rekli stari.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Ja sam cuo da japanke i kineskinje najbolje slusaju muza.
                        Sve rade bez zvocanja.
                        Tamo jos nije stigla ova zapadna propaganda o jednakosti muskaraca i zena i slicne gluposti.
                        Zene su divna bica,imaju osjecaj za estetiku,za lijepo,za kuvanje,ciscenje,pranje gaca.Trebaju da budu svoje i da ne podlijezu propagandi.
                        Meni moja majka nikad nije dozvolila da krevet namjestim,ili boze sacuvaj da usisavam.Vazda je govorila ti ne nosis suknju,ti sjutra treba da budes glava familije,pravo musko a ne neka seka persa Tebi je djed bio narodni heroj.Ne pravi mi baksuz u kucu.
                        Sve se plasim da ces da zenis neku tako punu razumevanja kao sto ima prema sinu ljubi ga majka ...

                        Gde je Vladan da uskoci sa pranjem nogu...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Vladan ne moze sad, ima obaveze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Vladan ne moze sad, ima obaveze [emoji3]

                            (btw ovaj smajli se nekad zvao Vladan)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • i sad se zove, stani misem na njega
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sve se plasim da ces da zenis neku tako punu razumevanja kao sto ima prema sinu ljubi ga majka ...

                                ...
                                Ne boj se ti za mene,ako se od ovih nasih ne nadje neka idem ja pravo za Skadar,tamo se strasne zene mogu naci.
                                Da mi rodi desetoro djece i da se ne buni.
                                Eno na sjever CG,i u juznim,jugozapadnim opustjelim djelovima Srbije odakle zene bjeze masa ih se ozenilo otud i svi su zadovoljni.Bolje nego vas takve da cekamo da se opametite.

                                Comment

                                Working...
                                X