Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo 50 godina nakon sto smo poslali covjeka na mjesec mi u svemir saljemo ponovo neko zivo bice.Saljemo jebeni kvasac u svemir.
    Sve vise vjerujem Ukiju.
    https://m.cdm.me/tehno-nauka/kosmos/...duboki-kosmos/

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ma nije problem da je ovo i istina samo da dobijemo dokaz. Ja na reč ne verujem ni najboljem prijatelju a kamoli NASA.



        Dovoljno mi je da vidim ove cirkuzanere.

        Provalio sam zašto im ljudi veruju. Ljudi zapravo misle da su to neki izdvojeni naučnici koji sede za aparatima i vrše eskperimente i istražuju. Nauka, svaka, sem prirodne tipa matematike fizike itd, je podložna manipulaciji i pod kontrolom je vladajuće elite.

        Em što se izdvaja ogroman novac za istraživanje kosmosa, pa moraš prvo naučno opravdati postojanje nekih galaksija i mogućnost letenja po kosmosu, em što će se koristiti u budućnosti za neke druge svrhe.

        I ovo je potpuno nevezano za oblik zemlje i za to da li postoje galaksije ili ne, ovo je čista logika. Sve i da je istinit oblik zemlje ovo lažu.

        Zato ljudi povlače da lažu i za oblik zemlje, ne zato što mogu da objasne smenu dana i noći i slično, ja prvi nemam odgovore ali čim ta govanca propagiraju odmah sam skeptičan.

        Comment


        • Čovek pokrenuo peticiju uz reči

          "For the 57 years of NASA being formed and spending billions of dollars each year they have never produced a picture of the earth just images that continents change in size and shape each time a image is produced. Everyone who either believes we live on a globe or a flat earth are fighting against each other so let's end this argument and see for our self's the true size and shape of the planet/plane that we live on. NASA have their iss (international space station ) orbiting the earth 24/7 they can film space walks, take selfies and other high definition photographs surely they can take full size photos of our earth and all the stars surrounding it showing all the continents. And a full day high definition video of the iss orbiting of our earth. Whether you believe that we live on a globe, pear shaped as NASA say or a flat plane let’s find out once and for all and stop the hatred between us and unite together."

          Dobićemo sliku nikada. Imali smo snimak sa Meseca ali ne, 50+ godina kasnije nećete dobiti sliku. Nema čime da se slika verovatno.
          Last edited by Cassius Clay; 23-05-19, 00:04.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Kakav fotosop, ovo desno je samo zumirana slika kavurme
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Tragedija u Beču: Srpska porodica umrla od gladi

              http://mondo.rs/a1188288/Info/Svet/B...nejdzerke.html

              Comment


              • Kako je uopste moguce da tri osobe odjednom umru od gladi. Nesto tu bas nije tacno, mislim bar.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Hahaha...Mile moj. Meni ovo baš simpatično.

                  Comment


                  • Odvratan lik.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Sad sam cuo strasan vic.
                        Uhvatio neki balkanac zlatnu ribicu.I kaze mu ribica ispunicu tj sve sto zelis ali pod uslovom da tvom prvom komsiji dam to duplo.
                        I veli balkanac aj iskopaj mi oko.

                        Comment


                        • Ovo vjerovatno nikoga ođe ne interesuje, ali cu isto da vam se pohvalim... upravo sam oborio licni rekord u kijanju. 22 puta u nekih 2-3 minuta... kijam jednom u mjesec dana, ali kad me uhvati, obicno kinem 15-ak puta... ali evo pade personalni rekord... Inace, posle nekog sedomog ili osmog kijanja se ova moja kalastura probudila i evo me je iscerala iz spavace Ovo vam pisem sa kauca u dnevnoj u nadi da ce mi se draga smilovati Prije dva mjeseca donese cetkicu za zube, sminku i ostala cuda, pa mi promjeni jastuke, razmjesti mi plakar i evo malo po malo, napokon dodjosmo do tacke dje me cera iz sopstvene spavace sobe. Umjesto da joj bude milo sto je pao rekord, ona pizdi... Ne smijem joj nista reci u lice jer bi mi oci iskopala, pa moram vama da se izjadam. Bice da je ljubomorna na moje umijece kijanja.. nema sto drugo.

                          Comment


                          • Ljubomorna je na rekord, nema druge

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Za dva meseca te isterala iz tvoje sobe, je l' i to neki rekord?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X