Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Preziveh
    Ipak sam ja gospodin covek, nisu me poljuljale cari bluda i razvrata
    Kažem ja tebi...to žensko...to k'o pušteno sa lanca
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Tesko da ce biti potrebno toliko vremena. Previse miliona.
      Da li se nafta i ugalj secaju dok su se talozili od ostataka zivog sveta u to vreme?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Kažem ja tebi...to žensko...to k'o pušteno sa lanca
        Maro, ti si nam prvi izvor ovde: Koliki je vodostaj Save kod tebe?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Stize propast sveta, ali malo sutra. Svako fura svoju religiju i svoj fazon. Prema njoj ne osecam bas nista. Meni je sve to smesno kad niko nema nikakav dokaz da to uopste postoji. Svako prica po nahodjenju.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Jedna rec - matrix.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Maro, ti si nam prvi izvor ovde: Koliki je vodostaj Save kod tebe?
              Dobar je nema opasnosti...standardno kao i svakog proleća...za sada je u koritu,a neretko se u ovo doba godine i malo izlije..
              Nema brige po mojoj "stručnoj" (čitaj iz iskustva) proceni
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Prezivecemo, ali zbog onog ranije ce sada naravno da i na najmanji rizik da upozoravaju. Moja majka je pre neki dan popela cipele u potkrovlje jer je prosli put u panici zaboravila pa su joj skoro sve propale. Za svaki slucaj
                Last edited by s_hyperion; 15-05-19, 19:29.

                Comment


                • Problem je što su ljudi postali toliko gordi i samosvesni da ne priznaju ništa što se ne nalazi u njihovoj svesti.

                  Neki će reći da je ta samosvesnost tragična greška evolucije, a neki da Bog nije smeo to dopustiti ljudima, jer će tako kod velike većine negirati svoje postojanje, ali upravo tu je i ključ svega.

                  Kako? Pa, vera. Vera je ključ svega. Bog nije želeo da ljudi nemaju izbora, jer tu onda nema ljubavi. Ne možeš nikoga na silu naterati da te voli. Bog kao što je stvorio sve živo i neživo, zamislite koliko bi mu lako bilo da svima opet dokaže svoje postojanje. Kažem opet, jer on je to već jednom uradio.

                  Što mislite da se ovi što vode svet toliko trude da svuda poture simbole zveri? Zagrižena jabuka, tri šestice, ima ih na stotine. To su ozbiljni ljudi, mlate lovu, šta njih briga za neko praznoverje? Što ako satana ne postoji? A ako postoji, onda postoji i Bog. Ali ne neki mrtvi princip, već živi Bog.

                  Razne teorije zavere, ravnjaci, loptaši, muzika, filmovi, serije, takmičenja, politika, sve je to u službi mrzitelja čoveka i skrivanja jedine istine, a to je:

                  Svaki čovek mora da izabere između večne propasti ili večnog života, treće ne postoji.
                  Last edited by goku; 15-05-19, 20:20.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Problem je što su ljudi postali toliko gordi i samosvesni da ne priznaju ništa što se ne nalazi u njihovoj svesti.

                    Neki će reći da je ta samosvesnost tragična greška evolucije, a neki da Bog nije smeo to dopustiti ljudima, jer će tako kod velike većine negirati svoje postojanje, ali upravo tu je i ključ svega.

                    Kako? Pa, vera. Vera je ključ svega. Bog nije želeo da ljudi nemaju izbora, jer tu onda nema ljubavi. Ne možeš nikoga na silu naterati da te voli. Bog kao što je stvorio sve živo i neživo, zamislite koliko bi mu lako bilo da svima opet dokaže svoje postojanje. Kažem opet, jer on je to već jednom uradio.

                    Što mislite da se ovi što vode svet toliko trude da svuda poture simbole zveri? Zagrižena jabuka, tri šestice, ima ih na stotine. To su ozbiljni ljudi, mlate lovu, šta njih briga za neko praznoverje? Što ako satana ne postoji? A ako postoji, onda postoji i Bog. Ali ne neki mrtvi princip, već živi Bog.

                    Razne teorije zavere, ravnjaci, loptaši, muzika, filmovi, serije, takmičenja, politika, sve je to u službi mrzitelja čoveka i skrivanja jedine istine, a to je:

                    Svaki čovek mora da izabere između večne propasti ili večnog života, treće ne postoji.
                    Vera u hirscanskog, jevrejskog ili bilo cijeg Boga ili vera u omnipotentno bice koje je kreiralo multiverzum?
                    Ako je ovo prvo bolje vecna propast, gde mogu da potpisem?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Znam brate, teško je, teško se odreći svih uživanja koje nudi knez ovog sveta, a ne znaš oće li vredeti. Zato takvih i neće biti puno. Kažu, na kraju vremena, samo 144 hiljade od svih koji su živeli.

                      Svest nas rastura, ne možemo protiv nje. Ono što ne možemo svojim malim, primitivnim mozgom da objasnimo nije se desilo i ne postoji.

                      Ne moraš da potpisuješ, naši životi, način na koji ih vodimo su jedini potpis.
                      Last edited by goku; 16-05-19, 08:16.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Dobar je nema opasnosti...standardno kao i svakog proleća...za sada je u koritu,a neretko se u ovo doba godine i malo izlije..
                        Nema brige po mojoj "stručnoj" (čitaj iz iskustva) proceni
                        E Maro mislila sam na tebe/vas danas.
                        Dobro je.
                        I ti si zdravkelja iz Obrenovca?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jesam

                          Comment


                          • Deka od 76 godina

                            Comment


                            • pa kad koristi kvalitetnu drogu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sigurno je od toga

                                Comment

                                Working...
                                X