Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pritajene bludnice [emoji23]
    Cuti, bar si zivu glavu izvuko [emoji3]
    Preziveh
    Ipak sam ja gospodin covek, nisu me poljuljale cari bluda i razvrata
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Koliko prosto i kako čovek prosečne inteligencije može lako da shvati sve Eddie vrlo lagano objasnio suštinu.Čisto politikološka stvar, priča o svemiru samo instrument. Kao da nekoga boli k da li je ravno ili okruglo i ima li ili nema svemira, bitno je šta se kotrlja iza laži.

      Last edited by Cassius Clay; 15-05-19, 16:12.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Koliko prosto i kako čovek prosečne inteligencije može lako da shvati sve Eddie vrlo lagano objasnio suštinu.Čisto politikološka stvar, priča o svemiru samo instrument. Kao da nekoga boli k da li je ravno ili okruglo i ima li ili nema svemira, bitno je šta se kotrlja iza laži.

        Ljudi ce lakse uci i izaci iz crne rupe nego sto li ce ti teoreticari prismrediti istini i biti blizu saznanju sta se desava iza kulisa.

        Meni je svemir bitan, sta znam. Ako nista drugo makar zbog fikcije i literature. Da ne postoji svemir, Simons nikada ne bi napisao Hiperion nego "avanture senilne krtice Dzeka i njegova prekopavanja."
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Pa ne znam, ne slažem se da je svemir nebitan. Znam da ja ne želim time da se opterećujem, jer bih morao da posvetim čitav život tome, bez garancije da ću išta pouzdano otkriti. Srećom, ima onih koji ne dele moje mišljenje. Mi kao vrsta moramo da težimo napretku, kao i odlasku sa ove planete koju smo dobrano uništili, a tek joj slede najgore godine, kada ostanemo bez prirodnih resurasa. Tj. ona ostane, jer to su njeni resursi.
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Pa ne znam, ne slažem se da je svemir nebitan. Znam da ja ne želim time da se opterećujem, jer bih morao da posvetim čitav život tome, bez garancije da ću išta pouzdano otkriti. Srećom, ima onih koji ne dele moje mišljenje. Mi kao vrsta moramo da težimo napretku, kao i odlasku sa ove planete koju smo dobrano uništili, a tek joj slede najgore godine, kada ostanemo bez prirodnih resurasa. Tj. ona ostane, jer to su njeni resursi.
            Za par desetina milona godina i mi cemo biti resurs.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Ma ja pišem sa potpuno drugačije perspektive. Ne mogu svoja verovanja bazirati na lažnim istraživanjima da sem zvezda i Sunca i Meseca nisam video ništa.

              Nastali ni iz čega kotrljamo se oko neke lopte i nije nas ništa zveknulo nikada. Važi.

              Očigledno je delo Tvorca i takav sklad i harmonija počevši od prirode, preko organizama, do svega, da ni najveći umovi u istoriji nisu mogli da negiraju postojanje istog iako su ceo život težili.

              Ali ovde nije stvar o tome.

              Stvar je kako se to koristi u politikološke svrhe.

              Ideja o jednom jeziku i naciji nije nova i javlja se i u Vavilonu, javlja se u svim antičkim "silama", Rimu, a titulu koju je Cezar nosio dan danas nosi rimski papa.

              Ko malo prati tokove Ujedinjenih nacija i da svi pričamo engleski jezik, ko malo prati ove teorirističke napade koji su hrana za strah, zna da nas spremaju baš za ovo.

              Sistem suverenih država stvoren 1648. ne postoji više. Nadnacionalne organizacije su ga progutale.

              Ko prati i trendove u engleskom jeziku zna da postaje inkuzivan i da će se dopuštati sve veća odstupanja.

              A o ekumenizmu koji jede sve pred sobom da ne pričamo.

              Moraš biti baš neobavešten(ne ti kao ti nego bilo ko), da ne vidiš da sve ide ka unifikaciji i svetskoj vladi, a u akademskim krugovima se o tome raspravlja uveliko.

              Ja sam svima koji mi ne veruju rekao da mi se jave kada Jevreji izgrade treći hram i oteraju Palestince sve. Kod Al Akse.

              Pošto nisam vidovit i pošto vernici znaju da će se to desiti, valjda će se neko setiti iako to znaju milioni širom sveta.

              Tramp polako priprema teren znači brzo će to.
              Last edited by Cassius Clay; 15-05-19, 17:26.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ma ja pišem sa potpuno drugačije perspektive. Ne mogu svoja verovanja bazirati na lažnim istraživanjima da sem zvezda i Sunca i Meseca nisam video ništa.

                Nastali ni iz čega kotrljamo se oko neke lopte i nije nas ništa zveknulo nikada. Važi.

                Očigledno je delo Tvorca i takav sklad i harmonija počevši od prirode, preko organizama, do svega, da ni najveći umovi u istoriji nisu mogli da negiraju postojanje istog iako su ceo život težili.

                Ali ovde nije stvar o tome.

                Stvar je kako se to koristi u politikološke svrhe.

                Ideja o jednom jeziku i naciji nije nova i javlja se i u Vavilonu, javlja se u svim antičkim "silama", Rimu, a titulu koju je Cezar nosio dan danas nosi rimski papa.

                Ko malo prati tokove Ujedinjenih nacija i da svi pričamo engleski jezik, ko malo prati ove teorirističke napade koji su hrana za strah, zna da nas spremaju baš za ovo.

                Sistem suverenih država stvoren 1648. ne postoji više. Nadnacionalne organizacije su ga progutale.

                Ko prati i trendove u engleskom jeziku zna da postaje inkuzivan i da će se dopuštati sve veća odstupanja.

                A o ekumenizmu koji jede sve pred sobom da ne pričamo.

                Moraš biti baš neobavešten(ne ti kao ti nego bilo ko), da ne vidiš da sve ide ka unifikaciji i svetskoj vladi, a u akademskim krugovima se o tome raspravlja uveliko.

                Ja sam svima koji mi ne veruju rekao da mi se jave kada Jevreji izgrade treći hram i oteraju Palestince sve. Kod Al Akse.

                Pošto nisam vidovit i pošto vernici znaju da će se to desiti, valjda će se neko setiti iako to znaju milioni širom sveta.

                Tramp polako priprema teren znači brzo će to.
                Eh, da onomad Arminije ne rece Varu: `ajmo kroz Tojterbursku sumu - gre`ota da se legije zlopate na otvorenom po kisi. - istorija bi izgledala drugacije.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Da Eva nije rekla Adamu šta je rekla... Zato ovi bolesnici iz apple-a promovišu zagriženu jabuku slave to

                  Pitao neki katolički vernik zašto su teleskop nazvali Lucifer u Arizoni i odg

                  https://www.catholic.com/qa/relax-th...escope-lucifer

                  Veseli oni sve nazivaju Lusi.

                  I homosapiensa i teleskop i sve. Koje surovo obožavanje lucifera, još kad vidim Isusa na njihovom krstu da se naježiš. Non stop ga drže razapetog.



                  Zamislite da nam streljaju nekoga iz puške a mi nosimo pušku oko vrata kao simob i klanjamo se slici gde ga puška upucava. Boles

                  A i ovi bolesnici



                  Kako se sprdaju sa zagriženom jabučicom
                  Last edited by Cassius Clay; 15-05-19, 17:36.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Za par desetina milona godina i mi cemo biti resurs.
                    Tesko da ce biti potrebno toliko vremena. Previse miliona.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • @Uros
                      Lucifer je, takodje, Bozja kreacija - andjeo (do duse, pali)
                      @Indigo
                      Toliko je trebalo dinosaurusima i onima pre njih do nafte i TNG.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • pitanje je da li će ikoga biti da nas koristi u te svrhe.

                        odličan potpis Indigo, volim tu pesmu
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          pitanje je da li će ikoga biti da nas koristi u te svrhe.

                          odličan potpis Indigo, volim tu pesmu
                          Priroda uvek nadje put - reptili su nasledili vodozemce, sisari reptile, red je i insekti da se ovajde sa "civilizacijom".
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Sa koje god strane da gledaš na čovečanstvo i na život, religijske, ateističke, itd, znaš da su ovo poslednja vremena.

                            Da li gledao na civilizaciju ili mi na nešto drugo, svejedno.

                            Očigledno je da svet nije samoodrživ i da je civilizacija blizu propasti. Nisu samo resursi u pitanju, u pitanju je to što nema gde dalje da ode.

                            Ima ljudi koji veruju da će se uskoro pronaći način da se produži život i da se ne stari, ne veruju u Tvorca. Samo ne znam kako misle da smo nastali ni iz čega.

                            Prasak je nastao kao iz nekih čestica, iz čega su one?

                            Ja nisam čuo ni za šta niti mi ovaj univerzum odaje vajb takav da nešto može da nastane ni iz čega.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Priroda uvek nadje put - reptili su nasledili vodozemce, sisari reptile, red je i insekti da se ovajde sa "civilizacijom".
                              Moze ali je potreban veci udeo kiseonika i visa temperatura. To jest uz neki apokalipticni scenario po ljudsku rasu potrebno je da dodje i do klimatskog prilagodjavanja kako bi ovu planetu nastanile bube sa vecim mozgovima.

                              Tesko na ovoj planeti.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Sa koje god strane da gledaš na čovečanstvo i na život, religijske, ateističke, itd, znaš da su ovo poslednja vremena.

                                Da li gledao na civilizaciju ili mi na nešto drugo, svejedno.

                                Očigledno je da svet nije samoodrživ i da je civilizacija blizu propasti. Nisu samo resursi u pitanju, u pitanju je to što nema gde dalje da ode.

                                Ima ljudi koji veruju da će se uskoro pronaći način da se produži život i da se ne stari, ne veruju u Tvorca. Samo ne znam kako misle da smo nastali ni iz čega.

                                Prasak je nastao kao iz nekih čestica, iz čega su one?

                                Ja nisam čuo ni za šta niti mi ovaj univerzum odaje vajb takav da nešto može da nastane ni iz čega.
                                Covecanstvo je osudjeno na propast usled svoje sopstvene gluposti da shvati da nije jedino u Univerzumu i odredjeno tehnikalijama tumacenja koje religije namecu.
                                Mozda smo svi mi SIMS igrica u necijem SVEVISNJEM kompu - ali poprilicno nas jebuckaju bagovi oko religija i ekskluzivnosti istih.
                                Last edited by kronostime; 15-05-19, 18:14.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X