Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    "Danas je petak, radni dan. U Srbiji zaposlenost nikad veca, sto jasno pokazuje i broj ljudi ispred skupstine"

    Hahahahah najjaci komentar za botove, kad se nadju u procepu pa ne mogu ni minus da lupe, jer bi direktno opovrgli ono sto im/nam vodja stalno prica, a opet im ne odgovara jer znaju istinu da su ih zvali na miting i da su izlazili sa posla. Pa sta odluciti na kraju, a da zaradis sendvic
    To je glavna kontradiktornost svega. Od kada je dosao na vlast Vucic konstantno propagira tu pricu kako mora da se radi, kako ne sme da se gubi vreme, kako mora da se prione i to je ok BUT .... ogromna vecina njegovog glasackog tela su teski neradnici koji su prodali veru za veceru - dobili posao preko stranke i bukvalno (ali bukvalno, znam mnostvo primera iz svoje okoline) nista ne rade na svom radnom mestu. Takvi nikada bez posla ostati nece ... tacnije dokle god su mu njihovi glasovi potrebni .....
    I onda se covek zapita - STA SERE OVAJ!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • У Србији има милион неписмених, 47 мањина, многи и незнају да говоре српски...

        опозиција скупи оне који знају да читају, а позиција довуче неписмене аутобусима и ето ти разлике у броју...

        право гласа има преко пет милиона људи, а изађе на гласање половина, то је стање у коме се неко снађе и дође до власти.... већина само зна да власт мора да постоји и не размишља ко ће тамо доћи, размишља како да преживи и у тој муци лепо им је да слушају лепе приче, хвалоспеве свог председника, одмах је и њима лепо око срца... сетите се како нам је било лепо кад су нам објавили да смо победили НАТО!...
        sigpic

        Comment


        • hhahahahhaha ovaj Micko je lud

          na stranu sto ustvari nije nimalo smesno


          edit: Nakon jucerasnjeg skupa, ovaj moj avatar ima mnogo vise smisla. Bukvalno kao vojska mrtvih, bez sposobnosti da imaju svoje misljenje....Mada naravno ima i onih koji imaju tu sposobnost ali iz raznoraznih razloga vezanih za licnu korist ne zele da je iskoriste...
          Last edited by mark !t zer0; 20-04-19, 12:02.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Мићко ми натерао сузе од смеха кад је објашњавао председник новинару да промени назив текста о пожару у Паризу...

            http://rs.n1info.com/Video/Pljiz/a47...19.4.2019.html

            34.17 минута "божија казна"
            Last edited by Žika; 20-04-19, 12:18.
            sigpic

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Brisem post. Pogresio sam temu. Jbg.
                  Last edited by skeptik; 20-04-19, 13:40.

                  Comment


                  • Aleister Crowley i Helena Blavatsky bi bli ponosni.

                    http://www.b92.net/zivot/vesti.php?y...nav_id=1532953

                    Hajde da Jevreji za par godina obnove treći hram u Al Aksi, da dodje antihrist, bude i onda čiča miča i gotova priča. Nećemo ni mi još dugo. Da l to bilo 50,100 do 200 godina maks.

                    Ioanko je po Jevrejima 5779... A do 6000. se mesija njihov mora pojaviti.

                    Verovatno će ići sukob sa palestincima i obnavljanje narendih 20-30, obnova, dolazak antihrista, to da traje nekih 50-100-150 godina i završavaj.

                    Možda će ići i mnogo brže sve u svemu, blizu je. Videćemo kada će izbiti zauzimanje u Jerusalimu, evo već vetar SAD duva u tom pravcu pod patronažom Trampa.

                    https://www.google.com/amp/s/www.voa...p/4841238.html

                    privodi se kraju držte gaće

                    Comment


                    • Jeste, to je najveciiiiiii problem, daj da se bavimo privatnim zivotima poznatih (koji uopste to ne bi ni trebalo da budu), a to sto je jedna ucenica nasrnula na nastavnika u jednoj beogradskoj gimnaziji pa to predstavili kao je ovaj iz cista mira udario, to cemo da ignorisemo.

                      I moram jos da izjavim za dnevnik - ne mogu vise da citam debilne komentare o "kad ce vise ta kometa", "Boze baci kamen i nemoj da promasis", "uskoro ce kraj sveta" i ostale nebuloze. Ako neki jedva cekaju kraj i ako ih pojedine pojave u drustvu stalno iritiraju postoji pecina, postoji i institucija uzimanja sopstvenog zivota, nas ostale da pustite na miru.

                      E, kad sam vec tu i da odgovorim za onaj zaljubljeni par - ni u snu nisam za bilo kakvo propagiranje putem medija bilo cega. Debilne novine koje se bave sa tim treba spaliti, kao i "novinare" koji orgijaju vec vise godina sa ubistvom jedne nepoznete pevacice. Samo kazem - dok god nema krivicnog dela ili prekrsaja, dok god niko nikog ne ugrozava, ja mogu samo da kazem sta ja bih ili ne bih radio na necijem mestu - to sa petljanjem ala onaj ludi nadrilekar Petrovic i merenjem ko zivi zdravo, a ko zdere, menja partnere, nema ili ima decu, gleda TV po ceo dan, niti je normalan nacin razmisljanja niti odaje utisak osobe koja je zadovoljna i srecna sopstvenim zivotom.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by blond View Post
                          Jeste, to je najveciiiiiii problem, daj da se bavimo privatnim zivotima poznatih (koji uopste to ne bi ni trebalo da budu), a to sto je jedna ucenica nasrnula na nastavnika u jednoj beogradskoj gimnaziji pa to predstavili kao je ovaj iz cista mira udario, to cemo da ignorisemo.

                          I moram jos da izjavim za dnevnik - ne mogu vise da citam debilne komentare o "kad ce vise ta kometa", "Boze baci kamen i nemoj da promasis", "uskoro ce kraj sveta" i ostale nebuloze. Ako neki jedva cekaju kraj i ako ih pojedine pojave u drustvu stalno iritiraju postoji pecina, postoji i institucija uzimanja sopstvenog zivota, nas ostale da pustite na miru.

                          E, kad sam vec tu i da odgovorim za onaj zaljubljeni par - ni u snu nisam za bilo kakvo propagiranje putem medija bilo cega. Debilne novine koje se bave sa tim treba spaliti, kao i "novinare" koji orgijaju vec vise godina sa ubistvom jedne nepoznete pevacice. Samo kazem - dok god nema krivicnog dela ili prekrsaja, dok god niko nikog ne ugrozava, ja mogu samo da kazem sta ja bih ili ne bih radio na necijem mestu - to sa petljanjem ala onaj ludi nadrilekar Petrovic i merenjem ko zivi zdravo, a ko zdere, menja partnere, nema ili ima decu, gleda TV po ceo dan, niti je normalan nacin razmisljanja niti odaje utisak osobe koja je zadovoljna i srecna sopstvenim zivotom.
                          Ljudi su dokoni i primitvni a novine to, nažalost koriste. A masa ljudi ima način razmišljanja ko Petrović, određivali bi drugima kako da žive, šta treba ne treba. A on lukav i namazan koristi (ili koristio, nema ga odavno) to i zloupotrebljava. Jbt gomila pokvarenih, iskompleksiranih, licemjernih i kakvih sve ne ljudi pametuje kako su zapadnjaci bolesni i šta sve ne. Ne daj Bože sebe pogledati u ogledalo.

                          Comment


                          • Srecan Uskrs svim vernicima koji slave po Gregorijanskom kalendaru.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Nego, uzemljise juce vesticu pod lipom - djavo da joj dusu prosti.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Bio juce na Fruskoj gori, ne pamtim da sam ikada video vecu secu sume. Pricao sa iskusnijim planinarima kazu da gamad kategorise zdrava stabla za secu. Neki obronci su potpuno osisani, cak i juce se cula motorna testera.

                                Ekoloski terorizam u punom zamahu, nemaju granice, samo licna korist i novac. Kako su se degenerici uvukli u sve strukture drustva.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X