Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, slazem se reci do reci sa tobom..Potpisujem
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Ovo je apsolutno neverovatno dokle ide autobusko ludilo manijaka. Do sada ga nikad nisam vredjao slicnin recima na forumu, nego sam birao, sad hocu. Ej bre druga liga jebenog Americkog fudbala u Srbiji aloooo. Da bi dobili licencu i kakav takav budzet dolazi nam covek iz uprave i njega sramota da nam kaze da sutra u 2 moramo da napunimo bus. Rekao da se 6 godina borio da bude slobodan, ali sada su mu vezane ruke i da je ovo minimalan ustupak u odnosu na ostale, pritom nam rekao na sta su sve drugi pristali. Rekao nam da idemo do shopping mola da on ima dokaz, pa posle da izadjemo i radimo sta hocemo. Gleda lik u zemlju dok prica, ja ne znam kako sam se suzdrzao da ne kazem nesto, vrv zbog umora i zadihanosti. Da ne pricam koliko je u klubu maloletnih i djaka, neki tek druga srednje. Sram te bilo AV i ceo SNS. Suzdracu se tezih reci, ne zbig njih, nego zbog foruma, ali bas sramota. E nek se ugasi klub slobodno nece se napuniti bus, makar neki otisli u prvu ligu za zelenim stolom. Pritom niko ne uzima dinar od kluba i dresove placamo.



        Na sve to mi nek i* *vnari otkazali pripreme za SAT koji je za 15 dana zbog mitinga, a oni su privatan kurs, navodno bice haos u gradu, a meni cas trebalo da bude u 14.

        Comment


        • Nemoj da se ljutis...ali trebali ste mu sastaviti pismo i oterati ga u 3pm...Jedino tako moze....evo ovi studenti ovde se maskiraju da ih neko ne provali itd...Treba neko da mu kaze, sikter stoko bolesna..ja ne znam sta je sa ovim narodom, sto su se svi usrali....Ja kad bih ostao bez ovog mog posla i kad bi me ovi ucnejivali tako...otisao bi da radim kao muska kurva u Roterdamu pre nego da me ovaj keca ovde...Nema sta neprikladno, lik je bolestan i ovo se dobro nece zavrsiti..Pametan moj ovaj drug, izgasio sve, samo radi na kompu i ostalo nista ne gleda..kaze bolje muje sto puta...

          Evo sad sam se iznervirao a treba leci spavati xD
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ma covek dosao na pola treninga, nije pismeno.

            Comment


            • Nije bitno prijatelju dal je pisano, usmeno itd...Dokle ce ovaj narod da trpi ponizavanje, taj tvoj lik da bi dobio neku crkavicu npr...i njega bih isto u kos sa ovim...Pa oni su na faksu u NS trazili od dekana da nabave studente za miting u BG..a dolaze njih 50-100 na miting opozicije..sa pesmom studenti ne cute xD...majko mila ..pa zar je moguce da ce dovuci 100k ljudi koji ne zele da budu tu..uf opet sam iznervirao..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa ne to,nego si rekao da je trebalo pismo da mu napisemo, na to sam mislio Da je crkavica,to bi mi lakse bilo jer je onda samo govno, a ovako je ucenjeno govno, jer necemo dobiti licencu i klub ce se ugasiti.

                Comment


                • Bolje da se ugasite, nego da budete ko partizan npr...Mnogim ljudima je samo obraz ostao, kad ga izgubis, ko si ti? Niko i nista..Ne mislim na tebe...

                  Ja sam i zeni rekao aki te izaberu ne ides...ona a posao..reko..ne treba mi beskicmenjak..kod mene je bas nulta tolerancija za to. Ovakvih prica vec ima previse..i to iz nekih stvari koje nikad ne bih ocekivao..pu koji bolesnik..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Nego pusti sad to negodovanje madride, ne rece nam je l ides, nisam shvatila ili procitala do kraja?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Koliko sutra ocekujete ljudi? Dovesce degenerik oko 1000 autobusa, bice laganih 50k.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Toliko otprilike ocekujem. Mediji ce da pisu da je preko 100.000
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Psiho ocekuje 130.000 ljudi.

                          Comment


                          • 50k? Bice 150k bar....Jos nisam cuo da ovako sve vuce za rukav..ne samo stranku, ko ide za pare, vec svakog...koga moze da uceni i zastrasi...Sve ispod 100k je poraz..ali pre ce biti 150k
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Ovo je apsolutno neverovatno dokle ide autobusko ludilo manijaka. Do sada ga nikad nisam vredjao slicnin recima na forumu, nego sam birao, sad hocu. Ej bre druga liga jebenog Americkog fudbala u Srbiji aloooo. Da bi dobili licencu i kakav takav budzet dolazi nam covek iz uprave i njega sramota da nam kaze da sutra u 2 moramo da napunimo bus. Rekao da se 6 godina borio da bude slobodan, ali sada su mu vezane ruke i da je ovo minimalan ustupak u odnosu na ostale, pritom nam rekao na sta su sve drugi pristali. Rekao nam da idemo do shopping mola da on ima dokaz, pa posle da izadjemo i radimo sta hocemo. Gleda lik u zemlju dok prica, ja ne znam kako sam se suzdrzao da ne kazem nesto, vrv zbog umora i zadihanosti. Da ne pricam koliko je u klubu maloletnih i djaka, neki tek druga srednje. Sram te bilo AV i ceo SNS. Suzdracu se tezih reci, ne zbig njih, nego zbog foruma, ali bas sramota. E nek se ugasi klub slobodno nece se napuniti bus, makar neki otisli u prvu ligu za zelenim stolom. Pritom niko ne uzima dinar od kluba i dresove placamo.



                              Na sve to mi nek i* *vnari otkazali pripreme za SAT koji je za 15 dana zbog mitinga, a oni su privatan kurs, navodno bice haos u gradu, a meni cas trebalo da bude u 14.
                              Nije mi ovo bas jasno. Ne mislim kokretno na tebe nego uopsteno. Ok, krenes na miting busem. Dobijes crvenu i sendvic ali niko te ne bije po usima da odes na mitinig. Dodjes u BG i odes u muzej, bioskop, kafanu... ili vec gde i kad se miting zavrsi ti se vratis u bus.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                50k? Bice 150k bar....Jos nisam cuo da ovako sve vuce za rukav..ne samo stranku, ko ide za pare, vec svakog...koga moze da uceni i zastrasi...Sve ispod 100k je poraz..ali pre ce biti 150k
                                Najsmesnija stvar je u tome sto se Psiho hvali da SNS ima 700.000 clanova. Pa ako toliko imas clanova sto dovodis ljude busevima kao stoka. Neka dodje sedmina eto ti 100K ljudi. Naravno sve je to laz zato i mora da dovodi ljudi coporativno. Toliko je lud da ne kapira da ce mu ovo biti minus kod zapadnih mentora.

                                Comment

                                Working...
                                X