Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To nam je sto nam je. Ne kukajte.
    Iskoristite priliku. Ako je Srbija vecinom krezuba, tupava, pokvarena, a mi ovde pametni i lepi, bolje cemo se snaci u zivotu. Konkurencija je manja.

    Comment


    • Limune ne serendaj.

      Veliki dio pismenog naroda sjedi kuci jer postavlja pitanja. Oni podobni koji ne znaju odvojiti ne od glagola ti kroje sudbinu. To je drustvo u kojem zivimo.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment






      • Last edited by kronostime; 20-04-19, 05:16.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Limune ne serendaj.

          Veliki dio pismenog naroda sjedi kuci jer postavlja pitanja. Oni podobni koji ne znaju odvojiti ne od glagola ti kroje sudbinu. To je drustvo u kojem zivimo.
          Ne kroje mi oni sudbinu, isto mi je. Ne opterecujem se time, preporucujem i tebi da izadjes iz fotelje i uzmes sudbinu u svoje ruke.

          Comment


          • Ljudi koji vam je, zar je uopste bitno koliko je doslo ljudi na taj skup? Znaci bas me zabole koliko je Vucic skupio i na raznorazne nacine dovukao ljudi.
            Cinjenica je da ih je u BG dosao pun kurac .... I tskodje je cinjenica da je velika vecina njih nakon sto je stigla u BG otisla nekim svojim putem.... Boleo ih je kurac i za Vucica i za SNS i za okupljanje ....
            Sta nam to govori?
            Da on u stvari nema podrsku naroda, vec da je vestacki pravi. ALI nemojte preterano da se radujete.... Sutra kada budu izbori svi ti sto su u dovuceni u Glavni grad a cim su stigli otisli su gde su hteli ce ipak glasati za SNS. Jer moraju, isto kao sto su morali da krenu u BG juce.....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Ne kroje mi oni sudbinu, isto mi je. Ne opterecujem se time, preporucujem i tebi da izadjes iz fotelje i uzmes sudbinu u svoje ruke.
              Ne mogu ja iz fotelje, iz nje hranim porodicu. I kad ovo pricam uopste ne govorim o licnom primjeru nego je generalno tako u cijelom regionu. Sve je u pet deka, cak je u Srbiji situacija bolja sto se tice toga koliko su ljudi svjesni da na vlasti imas diktatora. U BiH imas ljude koji zaista vjeruju u vlast iako vide katastrofu, ali im je vazniji taj nacionalni celofan umotan oko stranke nego realno stanje.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Ne mogu ja iz fotelje, iz nje hranim porodicu. I kad ovo pricam uopste ne govorim o licnom primjeru nego je generalno tako u cijelom regionu. Sve je u pet deka, cak je u Srbiji situacija bolja sto se tice toga koliko su ljudi svjesni da na vlasti imas diktatora. U BiH imas ljude koji zaista vjeruju u vlast iako vide katastrofu, ali im je vazniji taj nacionalni celofan umotan oko stranke nego realno stanje.
                Ako je vecina naroda pohlepna, podmitljva, onda je potpuno normalno da imamo takvu vlast. Ako imas ogroman broj ljudi koji ce za 1000 din da odu na miting ili glasaju, sta da ocekujemo onda? Da li i zasluzujemo bolje kao narod? Ne.

                Ali ja prihvatam da zivim sa njima. I zbog toga se ne zalim, ako mi pak bude preselo, odselicu se. Za sada mi je ok.

                Comment


                • "Danas je petak, radni dan. U Srbiji zaposlenost nikad veca, sto jasno pokazuje i broj ljudi ispred skupstine"

                  Hahahahah najjaci komentar za botove, kad se nadju u procepu pa ne mogu ni minus da lupe, jer bi direktno opovrgli ono sto im/nam vodja stalno prica, a opet im ne odgovara jer znaju istinu da su ih zvali na miting i da su izlazili sa posla. Pa sta odluciti na kraju, a da zaradis sendvic
                  Last edited by colchonero; 20-04-19, 08:50.

                  Comment






                  • Last edited by kronostime; 20-04-19, 09:17.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • @limuntus

                      Kontam ja tvoju priču, imam u okruženju ljude koji isto razmišljaju. Neće mnogo vlast uticati na moj život lično, i daleko od toga da vidim neku političku opciju koja bi dovela do podizanja standarda života u Srbiji, i koja nije tu isključivo zarad ličnih interesa. Ne može nama politika da promeni živote dok se naša svest ne podigne na viši nivo. Zaostali smo. A za to treba da prodje više decenija, a možda ni tada ne bude uspeha, jer i dalje imamo mladje generacije koje su zatrovane prošlošću i uopšte ne vidim da se svest menja kod mladih. Mi, bre, hoćemo da se poubijamo medju sobom, a šatro želimo neki bolji život.

                      Medjutim, brate, kada te neko svaki dan ponižava, i vredja ti inteligenciju, laže, privatizuje sve medije, drži sve krimose i kritičnu masu u šaci da mu koriste za prljave poslove, bukvalno ti se usere u život, e tada moraš da reaguješ. Kada pogledaš bilo koji kanal sa nacionalnom frekvencijom, moraš da reaguješ. Kada neko samo dodje preko noći i sruši nebrojano objekata(bez obzira koje su namere, i da li su dobre) opet noraš da reaguješ. Ubili čoveka na Kosovu(nemam dokaze ali mislim da su Srbi), politickog protivnika, na pinku išao spot kako je izdajnik, kao ne zna se ko je narucio, jednostavno moras da reagujes, na bilo koji nacin. Predaleko se otišlo, ovo je baš mulj, i dno dna. Kultura je ugašena, šljam dominira. Ne može da se ćuti, nije opcija.
                      Last edited by mark !t zer0; 20-04-19, 09:37.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Samo usrane motke, i to pod hitno!


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Da on u stvari nema podrsku naroda, vec da je vestacki pravi.
                        To zna i on, zato kad se ugase kamere, spuste zavese i kad se osami i sobom zabavi, on tuguje u tami. Zna da je sve ovo na silu, veštački. Ono što takođe ne voli jesu prc doskočice i zajebancije na njegov račun. Zato na protestima što više takvih transparenata, citirati njegove gluposti i ismejavati ga.
                        Last edited by Karamazov; 20-04-19, 10:32.

                        Comment


                        • Zna on da nema podrsku ali da se ne lazemo nema je ni opozicija trenutno, najvise je neutralnih. BG ima preko 1.500.000 stanovnika a niti opozicija niti vlast nije u stanju da skupi vise od 30.000 Beogradjana sto mu dodje 2% od ukupnog broja stanovnika. Vreme velikih mitinga je proslost.

                          Comment


                          • Lako je limunu kad ne gasi i uvek mu je zanimljivo

                            Mislim ipak da ce biti bar jos jedan veliki miting i to veoma brzo...samo da se malo iskristalise jos situacija..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment

                              Working...
                              X