Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mom drugaru rekao sef "ne idemo samo ako umremo".

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      I mom drugaru rekao sef "ne idemo samo ako umremo".
      па довешће другог шефа... ха ха
      sigpic

      Comment


      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Kakvi dsquared2 balenciaga falš kompleksaši. Ja bih im dao govno da piju i naplatio malu šoljicu 1200 din obogatio bih se.

            http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1531975

            Nego, bravo za malog, udri matoru drtinu. Pokazao dečko nekima iz Brusa kako se to radi. Profesore pa nije to ovo samoupravni komunizam da zezaš decu.

            Ako je nemirna bila ti joj ukor upiši, za šamar mu treba ruku odseći. Govedo jedno učenjačko iskompleksirano.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post

              http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1531975

              Nego, bravo za malog, udri matoru drtinu. Pokazao dečko nekima iz Brusa kako se to radi. Profesore pa nije to ovo samoupravni komunizam da zezaš decu.

              Ako je nemirna bila ti joj ukor upiši, za šamar mu treba ruku odseći. Govedo jedno učenjačko iskompleksirano.
              Коментари...

              Comment


              • Ma pusti ljude kod nas oni se lože na batine. Ja sam rekao da sam vlast i glavni tukao bih narod 3 puta dnevno. 10i dan bi krenuli da se samokažnjavaju da mi pokažu koliko me vole i koliko su loši i da se hvale kako su batine lekovite.

                Devojčicu ti da udariš a radiš u školi? Katapultirati ga u zatvor. Sve da mu je rekla sve najgore, on je pedagog i starija i zrelija osoba, možda dete nije krivo nego ga tako roditelji vaspitali.

                Posle se ljudi čude što tako agresivan pristup imam. Vidim komentar otkaz profesoru 30 pluseva 300 minusa. Svih 300 bih motkom po dupetu.

                Pale se na batine pa da im učinim.
                Last edited by Cassius Clay; 18-04-19, 16:40.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ma pusti ljude kod nas oni se lože na batine. Ja sam rekao da sam vlast i glavni tukao bih narod 3 puta dnevno. 10i dan bi krenuli da se samokažnjavaju da mi pokažu koliko me vole i koliko su loši i da se hvale kako su batine lekovite.

                  Devojčicu ti da udariš a radiš u školi? Katapultirati ga u zatvor. Sve da mu je rekla sve najgore, on je pedagog i starija i zrelija osoba, možda dete nije krivo nego ga tako roditelji vaspitali.
                  Не знам целу причу, да не лајем пуно, да има свакакве деце данас то стоји без полемике, али не можеш да удариш ученика/цу шта год да је у питању.
                  Све у свему јако лош поступак, али треба чути и његову верзију приче као и других ученика који су били присутни.
                  А што се народа тиче, ови коментари су јасан показатељ докле нас је довело ово ријалити доба.

                  Comment


                  • Ma ne možeš ti dete da udariš sve da ono pridje da te udari.

                    Stariji si, profesor si, postoje mere za to. Ti trebaš detetu da pokažeš da si primer.

                    Nisu deca samo loša koliko su ta goveda nadrndana i nezadovoljna svojim životom pa deci uteruju strah ocenom.

                    Pre se to trpelo sada deca više neće da trpe.

                    Nemaju tu edukativnu notu nego da se izdrnda što ga žena zeza kući jer komšija Rajko ima veću platu a on profesor niko i ništa pa malo dečicu da drnda.

                    Comment


                    • Najlakše je dete okriviti. Roditelji im ne posvećuju pažnju, uvek su nešto nadrndani, dernjaju se na decu po parku. Onda odu u školu ovi im uteruju strah u kosti. Onda ako si fizički u pubertetu drugaćiji zezaju te i druga deca.

                      Niko sa detetom ne ume lepo da popriča. Ja imam 23 god i kad čuvam nekog klinca(rodjak)iako se iznerviram u životu nisam podigao glas na njega nego sam autoritet po sebi.

                      Detetu treba da objasniš, da ga izdvojiš i uhvatiš način razmišljanja, da budeš u njegovoj koži.

                      A ne samo pretnje, kažnjavanje i batina. To samo slabići rade. Zasluži detetovo poštovanje da voli da te ispoštuje i posluša jer si mu primer u životu.

                      Nego Srbi kenjaju to naviklo na neki autoritet onaj nasilnički zadrt retardiran.

                      Samo se dernjaju na decu, ona deca isprepadana. Izvedu ih u park, puše, bleje i samo se deru. Meni dodje da pridjem takvu šamarčinu da im odvalim, ne znam koji drugi metod ima. Što si ga pravio drkadžijo

                      Comment


                      • Проблем са дубоким коренима, родитељи раде послове за које су слабо плаћени/надређени им дише за вратом и притиска их/неадекватно радно окружење... немају времена да се посвете деци јер кад дођу с посла легну да спавају или се посаде уз ТВ који им претвара мозак у кашу. У школи опет иста ситуација, незадовољни учитељи/наставници/професори гледају само да испредају своје, нико нема времена да се посвети деци и њиховим проблемима и тако су деца препуштена сама себи што у данашње време, уз потпору лошег одабира друштва, води у странпутицу.

                        Comment


                        • To je po meni ljudska slabost. Jer na kraju dana dete je velika odgovornost, ako nisi spreman nemoj ga ni praviti. Nikada neće biti idealni uslovi to da, ali slabost je istresati se na dete.

                          Decu izdvoj iz problema.

                          To rade zrele i jake osobe. A ne da nalupaš dete prvom prilikom. Pa to je najlakše.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            To je po meni ljudska slabost. Jer na kraju dana dete je velika odgovornost, ako nisi spreman nemoj ga ni praviti. Nikada neće biti idealni uslovi to da, ali slabost je istresati se na dete.

                            Decu izdvoj iz problema.

                            To rade zrele i jake osobe. A ne da nalupaš dete prvom prilikom. Pa to je najlakše.
                            Dobar komentar, samo bih dodao da dete nije velika odgovornost nakraju, vec tokom celog dana i da sa njim treba raditi non-stop.
                            Ni jedna skola ne moze usaditi u dete osnovne kvalitete svesnih drustvenih bica kao porodica.
                            Tu sve pocinje.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Da je dete i nije bas, to je vec srednja skola. Ja se secam mojih profesora i trebali su nas samarati svaki dan da budem iskren. Kad se setim samo sta smo im mi radili.Kad je uspeo da osamari obe,siguran sam da su prelili casu bar 10x...Nije da odobravam ali razumem...Nema ko da ih vaspitava kuci, jos ako roditelji imaju para, izivljavaju se i sprdaju sa ljudima koji kao profesori su dno dna ove drzave po polozaju..kad kazes da si profesor u skoli, kao da kazes da si prosjak...

                              Doduse, niko ne zna sta je ovde bilo...ali poprilicno sam siguran da profesor ne bi tek tako zvizno samarcinu..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Da je dete i nije bas, to je vec srednja skola. Ja se secam mojih profesora i trebali su nas samarati svaki dan da budem iskren. Kad se setim samo sta smo im mi radili.Kad je uspeo da osamari obe,siguran sam da su prelili casu bar 10x...Nije da odobravam ali razumem...Nema ko da ih vaspitava kuci, jos ako roditelji imaju para, izivljavaju se i sprdaju sa ljudima koji kao profesori su dno dna ove drzave po polozaju..kad kazes da si profesor u skoli, kao da kazes da si prosjak...

                                Doduse, niko ne zna sta je ovde bilo...ali poprilicno sam siguran da profesor ne bi tek tako zvizno samarcinu..
                                Dosta njih smatra da se roditeljstvo zavrsava time sto dete ima firmiranu garderobu, novi model mobilnog, izlazak do jutra..., a da ce skola da nauci dete osnovnim ljudskim kvalitetima.
                                Pri tom, ako dete ima losije ocene uvek je kriv profesor jer " moje dete je genijalac, da vidite kako brzo pronalazi nesto na internetu...., znaci - profesor je kriv sto moje dete nema sve petice , ljubi ga majka ili taja genijalnog.", a dete nije selo posteno ni sat vremena da nauci gradivo.
                                Kada se desi neko sranje, svi su krivi: drustvo, skola, drzava... sto je dete postalo bitanga, a roditelji su mu sve pruzili?
                                Gospodo sadasnji i buduci roditelji: deca su odraz onoga sto ste im PRVO VI U KUCI dali kao osnovne smernice u zivotu, a tek onda produkt drustva i za njih MORATE IMATI VREMENA. To je jedini nacin da od njih postanu LJUDI.
                                Otac sam "magareta" od 23 godine i vrlo dobro znam o cemu pricam.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X