Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    dodje mi da odem istog momenta u pm odavde i da se vise nikada ne vratim.
    Tako ce i da bude na kraju.
    Nije to loša ideja. Ja s vremena na vreme uzmem koferče i vatam beli svet.

    Čuj šta kaže Bob:

    Comment


    • Onda možemo i opravdati Nemce za drugi svetski rat, ne ide to tako.
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Kazi slobodno gde to naginjem od pocetka

        U toj "losoj polovini", kako ih nas dramaturg naziva, se isto tako nalaze siromasni ljudi, ucenjeni ljudi, ljudi koji zive u teskim uslovima, koji nisu imali priliku da se obrazuju, kojima je lakse manipulisati, itd. Ta, kako im se neki podsmevaju, krezuba Srbija. Isto tako imas one koji glasaju za Vucica iz uverenja ili ih ne zanima politika, a nisu botovi, nisu ucenjeni, nisu u stranci. Da li su svi oni los narod ili je krivica opozicije sto vec 7 godina ne nalazi nacin da dopre do njih, da ponudi nesto bolje, da se bori za njih, sto misle da ako na tviteru neko napise "gotov je" da ce imati 40% na izborima, sto se ne spustaju medju taj "los" narod, sto se nadaju da je narod zaboravio neke stvari sto su oni radili. Vazno da je polovina tvog naroda losa. Hah, da, jeste.

        Takvih kao ta padavicarka, Jutka i slicno ce uvek biti, ali zbog njih da veliki deo svog naroda nazoves losim, to je bezobrazno.
        Čekaj, utvrđeno je da nije to rekao, ti se izvinio za vređanje, i posle par minuta nastavio si da guslaš istu priču?
        O svakom ponaosob treba da se formira mišljenje, to je tačno. Ja sam, na primer, zaključio da si ti čovek za koga su anonimni tvitovi relevantan izvor.
        Ovo o polovinama je čista projekcija jedne internet izmišljotine, ako te pogađa treba da razmišliš zašto se pronalaziš u toj priči, ti a ne neko drugi?
        Istina je da nismo svi jednaki, i ne može biti ni na koji način pogrešno istaći tu ČINJENICU.
        Last edited by dekkard; 14-04-19, 14:42.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Kad vidim ovakve stvari tacno mi misli sa lustracije skrenu na vesala na Terazijama...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Izvinio se za tu stvar, sto ne znaci da zbog drugih stvari ne mislim da je govno.
              Jebiga, moja greska, taj twitter profil je do sada bio okej, pa nisam sacekao da proverim. Opet, moja greska, koju sam priznao, nisam se pravio lud.

              Hahgahhgahgah volim ovu "ako si se pronasao" klasiku od odgovora, samo zato sto sam rekao da je lik ispao govno zbog neceg.

              Ja sam zakljucio recimo da bi ti bio bas ocajan Serlok Holms.
              Last edited by Mr. Wolf; 14-04-19, 15:53.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Косово је замка ... запад неће дозволити да се то реши, треба им то жариште и држаче га вечно.. зезају и нас и шиптаре...
                sigpic

                Comment


                • Danas, u misiji funkcionalnog opismenjavanja
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • https://www.blic.rs/vesti/hronika/um...rkovic/kkd17e5

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Mirjana Marković, udovica nekadašnjeg predsednika Srbije i SRJ Slobodana Miloševića, preminula je danas.

                      https://www.danas.rs/politika/premin...jana-markovic/

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Pod lipom vol.2
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Pod lipom, pod lipom, sto dublje.

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jeste mozak mu radi na 16 kanala, pogotovu kad popije pre nego sto izadje na binu [emoji3]

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Cenim da ce Patrijarh da cinodejstvuje na sahrani na neosvecenom mestu u dvoristu pod lipom uz saradnju Sinoda?
                                Ako se "onaj" nije raspao (ni zemlja ga ne vari) - eto prilike za novog "blazenog" kao prvi korak ka svecu.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X