Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinisa je car, ljudina..i jedan od ljudi i zbog kojih dolazim na proteste..Ovi botovi samo spinuju i sa radikalima..smece ljudi..ali izdrzacemo
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ako ostanem duže od 6 meseci u Srbiji mislim da ću na lečenju završiti. Pre bih pasao travu go i bos negde nego živeo ovde. Smučilo mi se. Psihički je počelo da me umara.

      Mislim da sam vladar da bih vratio Srbiju u predfeudalno stanje i vladao bih kao najgori tiranin.

      Prvo bih čitav narod išao 3 puta dnevno na batinanje da mu iskrenim taj pogan kob komunizma i to kulturno nasledje. Posle bih stvorio liberalne institucije i pravnu državu i bio garant ustava sa ogromnom vojskom.

      Vlada ustav a ako narod krene da sere opet batine.


      Ubedjen sam da narod prvo treba da dobije batine, pa u klupe da sednu, da uče istoriju, da ih reprogramiram, i onda ih pustim osvešćene da privredjuju i rade.

      Radii bih i eksperimente. Dodjem medju narod i ponudim za poslušnost bogatstvo, ko pristane, doživotam zatvor za primer drugima.

      Ne možeš ti posle ovoliko godina komunizma i neokomunizma graditi nešto nema teoriije. Ma to zatre sve u korenu.

      Ko hoće neka se prijavi dobrovoljno da mi pomogne, ima nade za nas.
      Last edited by Cassius Clay; 14-04-19, 12:08.

      Comment


      • U cemu treba tacno da ti se pomogne?
        Da te neko izbatina? [emoji3]
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ako nije tako rekao, ja se izvinjavam.
          Normalno da nije, nego je rekao da je to dvosmerno, koliko je Beograd dao provinciji toliko je provincija dala Beogradu, ukratko...

          Ali to je to, cim je na tviteru, to je istina, nikakva provera nije potrebna

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Lik sluhom broji

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • I onda kada mi kazu ni ostali nisu bolji, dovoljno dobri i biramo izmedju manjeg zla, dodje mi da odem istog momenta u pm odavde i da se vise nikada ne vratim.
              Tako ce i da bude na kraju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sinisa govno xD Mene bi bilo sramota nesto tako napisati..
                Originally posted by dekkard View Post
                Ti da napišeš nešto u rangu Siniše Kovačevića? Budi ozbiljan bar na trenutak. Voleo bih da mu svako kaže u lice ono što misli o njemu, a ne iz mišje rupe.
                Sto sramota?

                Covek za jedan deo naroda kaze da je "bolja polovina Srbije", za Nedica kaze da mozda nije znao za stradanja Jevreja ahahghaghaghgahga, itd....
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ti mislis da nije? Da stoka sto za posao, pare i sendvic glasa za sps, sns nije ta losija strana Srbije naspram ovih sto se bore protiv njega?
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne mozes da delis narod na bolji i gori deo. E to je sramota.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      U cemu treba tacno da ti se pomogne?
                      Da te neko izbatina? [emoji3]
                      Neka, ja cu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Pa i nije sramota. Zbog cega bi bila? Zbog one sto pada u nesvest naruceno, jutke itd..Razumem gde naginjes od pocetka, ali budu izricit, ne treba da ides oko brda..

                        To je ta prica, svi su isti itd..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Pustli Rusi Vucica niz vodu.

                          Vučić je istakao i da nisu tačni navodi Sputnjika da se na protestu opozicije okupilo 50.000 građana.
                          "To što je Sputnjik rekao je bezobzirna i bezobrazna laž", rekao je Vučić.

                          http://rs.n1info.com/Vesti/a476168/V...oj-miting.html

                          Comment




                          • Vuče, kako ne možemo da se delimo na dobre i loše? Jesmo isti mi koji smo prebegli od te vlasti, kukavice, oni koji su se pridružili toj vlasti, šljamovi, ili one svetle tačke našeg društva koje se bore bez obzira na lične gubitke. Ne mogu se ti ljudi nikad staviti u isti koš
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Kazi slobodno gde to naginjem od pocetka

                              U toj "losoj polovini", kako ih nas dramaturg naziva, se isto tako nalaze siromasni ljudi, ucenjeni ljudi, ljudi koji zive u teskim uslovima, koji nisu imali priliku da se obrazuju, kojima je lakse manipulisati, itd. Ta, kako im se neki podsmevaju, krezuba Srbija. Isto tako imas one koji glasaju za Vucica iz uverenja ili ih ne zanima politika, a nisu botovi, nisu ucenjeni, nisu u stranci. Da li su svi oni los narod ili je krivica opozicije sto vec 7 godina ne nalazi nacin da dopre do njih, da ponudi nesto bolje, da se bori za njih, sto misle da ako na tviteru neko napise "gotov je" da ce imati 40% na izborima, sto se ne spustaju medju taj "los" narod, sto se nadaju da je narod zaboravio neke stvari sto su oni radili. Vazno da je polovina tvog naroda losa. Hah, da, jeste.

                              Takvih kao ta padavicarka, Jutka i slicno ce uvek biti, ali zbog njih da veliki deo svog naroda nazoves losim, to je bezobrazno.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ti sto nemaju su najgori. To sto nemaju para, ne znaci da nemaju casti i mozga. Krezubi je stvar higijene, cetkica i pasta se uvek moze priustiti i traje 10min dnevno, ako vec nema para za nove zube ili zubara..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X