Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam koliko je 500k ljudi, ceo Trg je bio pun ljudi, Terazije do Slavije, Pionirski park, Bulevar, Takovska, i sve okolne uličice. Ogroman broj ljudi je doveo Velja Ilić iz Čačka, Zoran Živković iz Niša, Verko iz Kragujevca i Pajtić iz Novog Sada. Bacili su suzavac kod Skupštine, ja sam ga osetio kod Narodnog pozorišta. Sećam se svega kao da se juće desilo, lik koji je umro od srčke se stropoštao na par metara od mene.
    Last edited by dekkard; 14-04-19, 09:49.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Znam koliko je 500k ljudi, ceo Trg je bio pun ljudi, Terazije do Slavije, Pionirski park, Bulevar, Takovska, i sve okolne uličice. Ogroman broj ljudi je doveo Velja Ilić iz Čačka, Zoran Živković iz Niša, Verko iz Kragujevca i Pajtić iz Novog Sada. Bacili su suzavac kod Skupštine, ja sam ga osetio kod Narodnog pozorišta. Sećam se svega kao da se juće desilo, lik koji je umro od srčke se stropoštao na par metara od mene.
      Dobro, tad je baterija bila puna
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Nema kriticne mase, nema ni one kapi u prepunoj casi, a brate mili nema ni Beogradjana.
        Dvomilionski grad i mucak. Pa nece iz utrasnjost dolaziti vazda valjda.
        No, kada se dodje do kapi u prepunoj casi, zelim da verujem da ce spavaci i apstinenti napokon da otvore oci, a kada ce do toga doci, sa ovako uigranim veseljacima na vlasti, tesko je reci.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Dobro, tad je baterija bila puna
          I u bukvalnom i u prenesenom značenju. Teško će me opet neko naterati da budem na ulici, ja sam tamo bio od 92-00, bio bih i 9-og marta da nisam bio u vojsci. Na mladima svet ostaje.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • a jbm mu mater kolika nam je ta čaša kad još nije prelila?
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              a jbm mu mater kolika nam je ta čaša kad još nije prelila?
              Pa vidis, sto se ovde trpi to niko ne znade.
              Sta mislis sta se radilo 7-8 poslednjih godina?
              Ne samo da dovedes ove idiote na vlast, vec ih pustis i da te jasu svakodnevno.... i sve cool.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Pa vidis, sto se ovde trpi to niko ne znade.
                Sta mislis sta se radilo 7-8 poslednjih godina?
                Ne samo da dovedes ove idiote na vlast, vec ih pustis i da te jasu svakodnevno.... i sve cool.
                Koja vlast neće da te jaše?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Vuciceva predaja Kosova je ta kap koja bi prelila casu ne samo medju narodom nego i medju vojskom. Sve ostalo obican narod ne dotice.

                  Comment


                  • Moguce za Kosovo, videcemo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Koja vlast neće da te jaše?
                      Ala ti je upadica
                      Pa jel isto kada te jahao ds i sada sns? Meni nije ni priblizno, pogotovu sto si one mogao da smenis kad hoces, jedan od dva kljucna i bitna momenta koja nam sada fale.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ala ti je upadica
                        Pa jel isto kada te jahao ds i sada sns? Meni nije ni priblizno, pogotovu sto si one mogao da smenis kad hoces, jedan od dva kljucna i bitna momenta koja nam sada fale.
                        Ja ga nisam nikad tako nazivao, ali je bilo puno onih koji su zvali Đilasa Đitlerom, Vesna Pešić nazivala Tomu mogućim rešenjem... Ne vidim zdravu političku opciju koja bi smenila ovog diktatora, nisam jedini i u tome je koren problema.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pa jeste problem, vidim to. A kako nema zdrave opcije, da kazem tacnije... zdravije, jer od trenutne bolestine ne postoji niko ni priblizan njima, pa dok cekate da se pojavi neko "zdrav", ode moj zivot. Zao mi je nemam vremena za to, tako da resenje uvek postoji... nece ovde, ima gde ce biti bolje. Drugacije ne umem, a i dosta mi je.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pa jeste problem, vidim to. A kako nema zdrave opcije, da kazem tacnije... zdravije, jer od trenutne bolestine ne postoji niko ni priblizan njima, pa dok cekate da se pojavi neko "zdrav", ode moj zivot. Zao mi je nemam vremena za to, tako da resenje uvek postoji... nece ovde, ima gde ce biti bolje. Drugacije ne umem, a i dosta mi je.
                            Mi čekamo da se izgradi iole normalno društvo cele naše živote. Ko god da dođe u situaciju da uradi iskorak u pravom smeru biva uklonjen, nije to samo tako u poslednjih 30 godina, nego kroz celu našu istoriju. I već sad je sasvim sigurno da do kraja naših života neće biti išta drugačije. Ne bi se ljudi u poznim godinama, sa porodicama, odlučivali na život u nekoj uređenoj zemlji.
                            Last edited by dekkard; 14-04-19, 10:27.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Jos jednom cu ponoviti...borba se vodi da bi svaka naredna vlast bila smenjiva...to da li ce ovi naredni biti bolji ili gori nije fokus, to ne znamo niti mozemo da pretpostavimo...ali svaka vlast mora da bude SMENJIVA...ne moze kontrola medija, ne moze zastrasivanje, ne mogu kupljeni glasovi, ne moze partijsko zaposljavanje....i jos mnogo toga...to je borba, i za to svaki normalan covek treba da se bori...a ako ne budu valjali sledeci i njih cemo smeniti...ali se moraju uspostaviti jasni principi kontrole zakonodavne i izvrsne vlasti....mora se insistirati na tom "ugovoru sa narodom"...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ja ga nisam nikad tako nazivao, ali je bilo puno onih koji su zvali Đilasa Đitlerom, Vesna Pešić nazivala Tomu mogućim rešenjem... Ne vidim zdravu političku opciju koja bi smenila ovog diktatora, nisam jedini i u tome je koren problema.
                                Apsolutno ista stvar, ne postoji politicka opcija kojoj bi se priklonio i koju bih podrzao. Za pocetak znam da sam protiv psiha i njegovog putujuceg cirkusa ali isto tako znam da sam i protiv onih koji su ucestvovali u stvaranju ove posasti.

                                Biramo izmedju dva zla.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X