Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Viber ne koristim već 2 godine, čak ga nisam ni tada koristio nego imao na telefonu reda radi. Kod nas mlađih svi koriste samo WA.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Viber ne koristim već 2 godine, čak ga nisam ni tada koristio nego imao na telefonu reda radi. Kod nas mlađih svi koriste samo WA.
      Koja je razlika,istu tvoju pricu sam cuo od brata iz Bg ali mi nije znao objasnit prednost WA.
      Last edited by E1_PG; 04-02-18, 19:28.

      Comment


      • Doduše, koristi se i Messenger [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ja koristim WA, a koristim Signal za stvari za koje ne želim da budu praćene. Sve preporuke za Signal.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Koja je razlika,istu tvoju pricu sam cuo od brata iz Bg ali mi nije znao objasnit prednost WA.
            Kvalitet poziva je deset puta bolji na wa
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Koja je razlika,istu tvoju pricu sam cuo od brata iz Bg ali mi nije znao objasnit prednost WA.
              Deluje mi jednostavniji, vizuelno bolji. Ne znam stvarno, nisam do sada naišao na slučaj da mi je neko rekao da nema wa nego koristi viber pa da zbog njega skidam.

              Comment


              • Meni obe babe imaju samo viber. Kače one nalepnice oduševljavaju se, izgasio sam obaveštenja pošalju po 50 poruka, čak i gifove neke za Božić, haos.

                Najklasičnije je ono slika kafe koja se puši kao vruća, i gore iznad piše prijatan dan. To je njima Las Vegas

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Vec vidim kako Urosa babe bombarduju stikerima, a Zvezda mu igra
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Uki, umiljava se bakama da dobije kintu [emoji23][emoji23][emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ne smem ni da pomislim šta im Uroš odgovori na to...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Uroš ih kulira, pa ih okrene, ne znaju one šta je seen, ja sam inače fin i kulturan van foruma nego ovde malo lečim frustracije i ispravljam krive Drine.

                          Sve je dobro dok ne provale video call, onda sam ugasio.

                          A najveći je problem kad nestane sat digitalni sa početne pozadine, to je već vanredno stanje, i kada eventualno negde zapadne app kurir ili informer pa ne znaju šta je sa Slobom i Lunom i Kijom.

                          To je isto kao kad matorci izvale one poruke sa tvitera mudrolije i smešne slike pa šeruju trista puta dnevno, komentarišu i sami sebi lajkuju komentar. Bezbrižan život.

                          Comment


                          • E kad se setih ovoga danas

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Inace to je photoshop, al dobra fora.

                              Comment


                              • Što zaginu brat limun? Tugica.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X