Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by forum1nick View Post
    Danas u Novom Sadu Vučić pokazao da opozicija uzaludno gubi vrijeme i troši energiju naroda.
    Još su zeleni za promjenu vlasti.

    Jbg, to je naša realnost.
    A sta je konkretno pokazao? Sem da je usavrsio sistem upravljanja sopstvenim podanicima. Na ulicama nije bilo 1000 ljudi iz Novog Sada.
    Ako mislis na to da je dokazao da mu je logistika bez premca tu ne gresis.
    Botova na tone...kakav sam fasista
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Oni zive u nekom svom paralelnom univerzumu....Poenta je da se uplasio...ne toliko zbog znage opozicije, nego prostom cinjenicom da ga toliko ljudi ne voli...vidi sta se desava po drustvenim mrezama, cuje sta pricaju obicni gradjani koji nisu ucenjeni poslom...i kao najveci egocentrik koji je hodao ovom zemljom, sve to ga pomera iz temelja...

      Samo se bojim da ovakvog ludaka jos nismo imali...ovaj je u stanju da puca u svoj narod da sacuva vlast...bice ovo zajebane godine...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Opet ti Sta je pokazao? Da je dovezao ceo svoj sns sto je zaposlio i pokupovao ljude za soma ili nesto slicno..Grupa boxera, pa grupa roma, pa penzionera pa siortinje uboge, onda ovi sto rade po opstinama..svaki novosadjanin se zgrozio...Nije on nista pokazao sem da smo debilna nacija i da stagniramo i da cemo stagnirati godinama unapred..posto ce kvalitetni ljudi bezati odavde...

        A ovi sto su ''naopredeljeni'' i sto su im svi isti..neka cute i uzivaju u mentalnom silovanju ove vec duboko silovane nacije..
        Upravo to. 1 od 5 miliona ima proteste petkom u NS. Tu se skupi u najboljem slucaju par hiljadi ljudi ali svojom voljom ne da ih neko dovozi i odvozi kao stoku. Ovaj danas dovukao ljude iz cele Vojvodine i ko zna jos odakle plus ucenio ove iz drzavnih i javnih preduzeca koji ga posle psuju po drustvenim mrezama.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            "Koji ti je omiljeni ratluk?"
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              E, al na drustvenim mrezama )) Mislim da ce ovi uci u svetske knjige kao zajebancija sta su radili dok su vladali...Novi Sad je bio pun, ali vecina, bas velika vecina ljudi bez mozga ili ponizeni...Realno gledano jedan lik ponizava 80% bar drzave....svoje ali i protivnicke glasace...

              Oni se ponose mostom u NS koji je poceo da gradi jos DS, isto kao i oni sa parama EU...i ne znam sto su otvorili par tih robovlasnickih fabrika...i gradnji zgrada...Galens je vec uzeo brodogoradiliste, niti ko pita novosadjane sta zele tamo itd...Normalno bi bilo da ceo grad moze da uziva u tom delu NS koji moze biti jako dobar, ali oi ce napraviti nesto luksuzno gde cemo samo moci pogledati dok idemo na ribarac...

              Za NS je po meni bio uvek kljucan most sa sremske strane kod Ledinaca ili gde vec za NASELJE, VETERNIK TAMO..i tunel kroz Frusku Goru...a to niko ne spominje...

              Generalno ziv nisam da znam koliko bi mu ljudi doslo da ih smao pozove...slicna brojak kao prosli put ali i tad je uzeo preko 50% tako da mrka kapa, videcmeo 13og kolikoce izaci ljudi u BG..posto je on najavio..pazi on vec zna da ce 19og u BG doci 8-9k ljudi...ja ne znam jbs mi sve kako to moze neko da zna..Znate vi sta je prevesti sa Kosova do BG-a toliki broj ljudi, plus na to sto je to petak i radni dan sto niko nece raditi kao ni danas...

              Teska zajebancija je ovo postala, lik je lud bukvalno xD
              Iz poznanstva sa ljudima iz Veternika, Bukovca.... - ne treba most.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Upravo to. 1 od 5 miliona ima proteste petkom u NS. Tu se skupi u najboljem slucaju par hiljadi ljudi ali svojom voljom ne da ih neko dovozi i odvozi kao stoku. Ovaj danas dovukao ljude iz cele Vojvodine i ko zna jos odakle plus ucenio ove iz drzavnih i javnih preduzeca koji ga posle psuju po drustvenim mrezama.
                Ja sam redovan u NS...Trude se organizatori solidno, dobri su govornici ali masa se menja, svaki petak dodje novih 200-300 ljudi ostali standard...tako jednom bili moja keva i sestra, jednom neke drugarice, jednom devojka..jednom neki drugari i nas troje skoro svaki petak..mozda smo po jedan omasili...

                Sve su to ljudi gospoda, gospodje...vidi se skroz drugacija masa nego ova danas...

                Sedim u Satu na Keju danas i jedem sa curom...a ono more botova...i sednu oni tu unutra ) i jedan sto..njih 6-7-8 jbm li ga..i svi piju nes i casu vode..bukvalno isto...ova grupa je imala svog vodju neka je sve zapisivala a jedna bila u duksu NMZJili kako vec oni sa instragrama..jbga oni su po meni kao mafija..imaju pesadince, imaju te desetare, kapetane...ludilo kako su organizovani...

                Onih hiljadu je casnije sto puta..ali meni nije jasno jedno...

                On im govori kako smo mi neki balkanski tigar..a ti ljudi jbs mi sve pola ih je ako ne i vise uboga sirotinja...Meni nije jasno sta je tim ljudima u glavi...ali ajde sirotinji se uvek jbe ko je na vlasti...ali oni sto kazu svi su isti..ja se ospem....

                Bojim se kao kolega forumas da se ovo nece dobro zavrsiti...dal ce biti unutrasnji ili spoljni nemiri..Balkan je uvek bio bure baruta...

                Npr u petak su ljudi gopsoda..ovih 20-30 boksera sto je proslo..obrisalo bi verovatno prasinu sa nama..ili bi bilo gusto...vidim dosta tih mladjih momaka na taj fazon...kao navijaci ili neki bokseri izbacivaci mi izgledaju..toga kod nas nema )
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Iz poznanstva sa ljudima iz Veternika, Bukovca.... - ne treba most.
                  Bukovcu ne treba most posto ga vec ima, to je iza Petrovaradina..ovima iz Veternika ne treba zbog gustog saobracaja..radije bi isli okolo nego da im tuda prolaze kamioni i ostala sranja...ali jbga to je prigradski deo i to imje sudbina..moze u principu Futog i Begec isto..svejedno..Kamioni moraju ici skroz okolo i kroz dosta malih naselja da bi dosli na most preko kojeg mogu da predju a to je ovaj novi koji je najdalji, a i samim obicnim kolima je dosta blize...'

                  Ne znas ti bas dobro geografiju NS-a :P
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • SNS pokrenuo štrajk čisto da se ostvari još jedno predviđanje Nadrealista

                    Koliko je sve ovo tužno, svako ko je iole normalan i pristojan napustiće ovaj jad, duhovni i moralni, ostaće bagra i oni koji ne mogu da odu. Samo apsurdi i gluposti

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Bukovcu ne treba most posto ga vec ima, to je iza Petrovaradina..ovima iz Veternika ne treba zbog gustog saobracaja..radije bi isli okolo nego da im tuda prolaze kamioni i ostala sranja...ali jbga to je prigradski deo i to imje sudbina..moze u principu Futog i Begec isto..svejedno..Kamioni moraju ici skroz okolo i kroz dosta malih naselja da bi dosli na most preko kojeg mogu da predju a to je ovaj novi koji je najdalji, a i samim obicnim kolima je dosta blize...'

                      Ne znas ti bas dobro geografiju NS-a :P
                      Obicno dolazim sa Sangajske strane i strelista - vec 30 i kusur godina. Ne volem ojkaske krajeve.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Obicno dolazim sa Sangajske strane i strelista - vec 30 i kusur godina. Ne volem ojkaske krajeve.
                        E sledeci put da se javis...pa na rakiju...s moje strane ulazis u grad
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          SNS pokrenuo štrajk čisto da se ostvari još jedno predviđanje Nadrealista

                          Koliko je sve ovo tužno, svako ko je iole normalan i pristojan napustiće ovaj jad, duhovni i moralni, ostaće bagra i oni koji ne mogu da odu. Samo apsurdi i gluposti
                          Sta ti imas protiv Mahatme Vulina?
                          Nadam se da ce da se pridruze Nesa iz Beograda, Ana 4 pistolja, a i Djuki ne bi skodilo...
                          Patrijarh jedva ceka da oglasi nove pravednike i odgovarajuce praznike u kalendaru.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            E sledeci put da se javis...pa na rakiju...s moje strane ulazis u grad
                            Levo pre mosta, a posle pumpe?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • ZIS ti zivis u NSu, gde?

                              Kronos--Ne secam se, ali mislim da nijednom nisam bio ili prosao kroz Sangaj xD mad amozda gresim ali se ne secam )

                              Pa ti cesto dolazis..Dodzi Dodzi..ima dosta novosadjana..mogli bi neki mezetluk nabaciti
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                                SNS pokrenuo štrajk čisto da se ostvari još jedno predviđanje Nadrealista

                                Koliko je sve ovo tužno, svako ko je iole normalan i pristojan napustiće ovaj jad, duhovni i moralni, ostaće bagra i oni koji ne mogu da odu. Samo apsurdi i gluposti
                                Realno cekam samo kraj GOT-a pa da vidim sta cu sa zivotom ) i to bez zajebancije, sto je najgore..ni meni se ne ostaje ovde
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X