Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ... nego, bilo bi zanimljivo pročitati koja ste krvna grupa i da li ste dobrovoljni davaoci krvi, ako jeste koliko puta ste dali krv. Evo mojih podataka: 0, Rh+, 6 ili 7 puta ne mogu da se setim tačno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Krvna grupa B-
      Dao sam krv jednom. Zamalo da se onesvestim.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Krvna grupa B-
        Dao sam krv jednom. Zamalo da se onesvestim.
        Manjak hemoglobina?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          ... nego, bilo bi zanimljivo pročitati koja ste krvna grupa i da li ste dobrovoljni davaoci krvi, ako jeste koliko puta ste dali krv. Evo mojih podataka: 0, Rh+, 6 ili 7 puta ne mogu da se setim tačno.
          E, to se zove "rodjen k`o baksuz": mozes da das krv bilo kome - al` mozes da primis samo svoju grupu.
          Ja sam davao par puta krv - niko nije preziveo
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Nikad nisam davao krv,i ne znam koja sam krvna grupa,mada ako bi nekom trebalo nije problem

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Dao sam krv jednom. Zamalo da se onesvestim.
              To ti je jer ne jedes dovoljno mesa
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • U vojsci svako davanje krvi skraćenje dva dana, dao dva puta dao bih i treći put da su dopustili još dva puta pre vojske i još jedno dva ili tri puta nakon.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  To ti je jer ne jedes dovoljno mesa
                  Imao je "poseban tretman"
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Znaci, tvoje je misljenje da ne postoji predeo gde ljudi praktikuju jogu i meditaciju, ne jedu meso i gde je slab promet zapadnjaka? .
                    Verujem da si slucajno zaboravio onaj deo o prirodi kao dovoljnom leku za sve.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Manjak hemoglobina?
                      Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      To ti je jer ne jedes dovoljno mesa
                      Prema rezultatima iz 2016, imam dovoljno gvozdja.


                      Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Verujem da si slucajno zaboravio onaj deo o prirodi kao dovoljnom leku za sve.
                      Ja nigde nisam rekao da je priroda lek za sve.
                      Ali, ko zivi zdravo u zdravoj sredini, nece mu biti potreban lek.
                      Last edited by limun; 25-01-18, 18:33.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Prema rezultatima iz 2016, imam dovoljno gvozdja.




                        Ja nigde nisam rekao da je priroda lek za sve.
                        Ali, ko zivi zdravo u zdravoj sredini, nece mu biti potreban lek.
                        To o zdravoj sredini ti pricamo svi kroz celu ovu raspravu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          To o zdravoj sredini ti pricamo svi kroz celu ovu raspravu.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Ja nigde nisam rekao da je priroda lek za sve.
                            Ali, ko zivi zdravo u zdravoj sredini, nece mu biti potreban lek.
                            Eh, moj Limune. Da je tako ne bi nas sad na svetu bilo 7 ili 8 milijardi, nego mnooogo vise. A meni nema zdravije sredine od srpskog sela, cvaraka, rakije, domace prsute i povrca, pa nas je opet sve manje i manje. Ajde, ovo sad nije zdrava sredina, ali pre dosta godina se srpsko selo savršeno uklapalo u pricu o njoj.
                            Jedino ih zeza sto od salate najvise vole svinjetinu.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ako ti indikator svetli zelenom bojom kada pokusas da promenis kanal, stisni stb dugme u desnom gornjem uglu.
                              Zeleno svetli.

                              Kad stisnem STB prebaci se na crveno.

                              Ali TV prosto "ne vidi da je priključen na D3"...

                              Comment


                              • Boze, boze, sto smarate i ismejavate coveka, i to ne samo sada, jer ima drugacija misljenja ili stavove od vas
                                Ko ona deca kad vide nekog debeljucu ili sa naocarima.
                                Kalasican forumaski mobing

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X