Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Ziko, odlicno razmisljas. A jesi li izracunao koliko ti je uzeo ovaj zlotvor od penzije do sada?

    I savet mali... ne gledaj vesti, aman
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Meni sa distance djeluje da je Tadic napravio po nesto lose,on je doveo Dacica na vlast,on je neki kazu cak formirao SNS,ne znam je li bas tacno.
      Kao da bi oslabio radikale,sta li.
      Ali opet kad odem u Srbiju pretezno opozicionarke ga hvale,valjda im je lijep ne znam.
      Last edited by E1_PG; 02-04-19, 18:54.

      Comment


      • Mislis valjda doveo psiha na vlast?
        On ga nije naravno doveo, glupost, kao i te budalastine da je ovaj oformio sns.. sc! ali je bio direktan krivac, no Tadic je slab i nikakav politicar, bez trunke vizije, tako da je to bilo mozda i neminovno.

        Medjutim mnogo veci problem je narod, a prva dva pitanja su ti bas totalno bzvz
        Opet tek da pitas nesto kada ti je dosadno
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Neka Oljice tebi je Boki u srcu znam te ja.
          Meni je dobar onaj Zivkovic,sto je bio premijer,srcan covjek,sposoban vidi se.
          Last edited by E1_PG; 02-04-19, 18:28.

          Comment


          • Tadic mi deluje kao jedan od mslo koji se nije nakrao para. Skroman civek, ali kako kaze djavolica...bez vizije..Pogodila ga svetska kriza i nije bilo toliko para spolja. On i Kostunjavi skromni ljudi ali bez vizije i znanja za napredak. Jedini sa energijom je bio Djindjic.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Bolje da procitate i da zabelezite, tj da se obavestite, ako niste do sada, o izborima u Slovackoj, Ukrajini i Turskoj nego sto tracaris ovde...Tadic oformio sns
              Isuse.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Medjutim mnogo veci problem je narod, a prva dva pitanja su ti bas totalno bzvz
                Opet tek da pitas nesto kada ti je dosadno
                U pravu si,izbrisacu ih.Ruzno je.

                Comment


                • Sto da brises?
                  Eh svasta
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nabavio sam neku aluminijumsku bejzbol palicu.
                    Idem ja kroz pijacu i vidim je,20 eura.Reko ova mora bit moja.
                    Moram samo jos namjenu da joj nadjem.
                    Kupim ja tako ponekad neku bezveznu stvar koja mi mozda nikad nece trebat,ali volim da je imam.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      Nabavio sam neku aluminijumsku bejzbol palicu.
                      Idem ja kroz pijacu i vidim je,20 eura.Reko ova mora bit moja.
                      Moram samo jos namjenu da joj nadjem.
                      Kupim ja tako ponekad neku bezveznu stvar koja mi mozda nikad nece trebat,ali volim da je imam.
                      Bolja je drvena.

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Tadic mi deluje kao jedan od mslo koji se nije nakrao para. Skroman civek, ali kako kaze djavolica...bez vizije..Pogodila ga svetska kriza i nije bilo toliko para spolja. On i Kostunjavi skromni ljudi ali bez vizije i znanja za napredak. Jedini sa energijom je bio Djindjic.
                        Tadić je verovatno najbogatiji srbin
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Tadic mi deluje kao jedan od mslo koji se nije nakrao para.
                          Prigrabio je i on svoj deo, taj deo je golem, lova do krova. Njemu se u vreme Đinđića u DS-u podsmevali, služio im za zafrkanciju, tu je bio samo zbog oca. Oduvek se ponašao kao balavac, takav je bio i dok je predsednikovao. U jednom trenutku postojala je opasnot da fijukne, to bi se i desilo da je ostao na vlasti.

                          Comment


                          • Mislila sam da je najbogatiji Cepter
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • cp6uja!!!

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Tadić je verovatno najbogatiji srbin
                                E jbga sad Kruzila je prica jos pre 1-2g da je vucko slavio prvu milju ako je pobedio to onda dobro...Mada sumnjam za Tadica...Dok za ostale u DS ne, kao Pajtic i tako ta ekipa...mada verovatno su svi uzeli nesto....Tadic mi je delovao kao da je bio sminka...ne previse visperan itd...Moj utisak, ne znaci da je tacno xD
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X