Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Licna percepcija i anticipacija je do samog coveka, retko kad je onako kako se cini.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Da, ljudi često čitaju napisano, a ne bi trebali.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Istorijski kontekst, radi se o nosiocima vlasti. Nije on udarao dete nego njenu majku ako baš želiš da znaš. To je tada bilo po dvorovima normalno, kao to da prestolonaslednik bude maloletan pa dodje namesništvo tako i spajanja u tim godinama. Više je imalo kao funkciju da poveže dinastije.

        A o Bogumilima nećemo, smaraju ti istorijski falsifikati. Sad bi neko te Bogumile izvrtao da bi našao koren svoje nacije. Ne znamo šta je bilo 90tih a slušamo neke proverene srednjevekovne podatke bečko-berlinske škole. Malo morgen.

        A to šta je zakonski ok a šta nije - to je potpuno nebitno. Mogao bih ja sutra da ozakonim kada dodjem na vlast da je rod socijalni konstrukt i da ne postoji muški i ženski wc nego ako se neki baja u nekom trenutku oseća kao žena može da udje sa onima koji se osećaju kao žena. I šta se desi, na pola mokrenja se oseti kao muškarac i krene da napada ženu i da je muva. Ali to je ozakonjneno jer njemu ne može niko da brani kako da se oseća.

        To je rupa bez dna.

        Najlakše je uzeti knjigu i blejati sa strane i reći "nije moja stvar". Tako vremenom će dovesti do totalnog izopačenja društva jed ništa nije ničija stvar i nikoga nije briga ni za šta.

        I ja njima ne osporavam vezu jer me to ne zanima kao veza u mikronivou, osporavam što im neko pravi instagram, što gostuju po televizijama, novinama, što imaju medijski prostor. Dokle više retardi da imaju medijski prostor?

        Šta mene briga šta oni rade van medija to ne može pogoditi društvo, ali ovako vulgarno propagiranje može unormaliti to- predstaviti kao ne tako strašno. Hej, a strašno je.
        А благородне који су били у јересима које налажаше, много је молио и учио да се врате саборној апостолској цркви, обећавајући им почасти и дарове велике, и који би га послушао био је приман од њега с љубављу великом, и примао је од самодршца краља, брата његова, многе дарове. А ко се, не повинујући се, утврђиваше у богомрским јересима, овога проклевши с великим бешчашћем из целе своје земље изгоњаху
        Zitjie Svetog Save, Teodosije.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Чувам женску децу од 18 до 25 година.
          Заинтересоване, примам поруке у инбокс.
          ЦЗ стоп. Геј стоп. Модерација стоп.


          П.С.
          Где си Туто саборче стари

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ne razumete Ziku, isto kao što 1991. ljudi nisu razumeli i znali (mada je bilo teško to tada znati) sa kim Vuk Drašković druguje.

            Ovi što su se upoznali kod Bašanovića kući, davno davno, Vučko i Djiki... DS i SNS dve strane jednog novčića. Zato i prave od Djikija opozicionara na Pinku kad ga Mitrović proziva jer im je Djiki sigurica. Tu nema omerte a puštaju pentito pokajnike.

            Ima i mediu ljudima koji vode prosteste pravih ali nije ih puno.

            E sad, neko gleda samo ad hoc danas do sutra, samo da skine Vučića što i nije loše i treba to uraditi. Ali kada ga budu skidali slobodno neka gurnu Lutovca i DS-ovce u stranu kao i patkice, ne davimo, i ostale grupice. Borisa Tadića i ostale karikature.

            Saša Janković je odradio čovek posao uzeo keš prevario glupe glumce i glup narod. Beli uradio posao povukao se. Samo ovčice idu i govore teorija zavere. Teorija keša prijatelji. Teorija keša.

            Treba živeti i posle Vučića a živeće se isto kao pod njim što se ekonomije tiče, jedino možda neće biti slina i ovakvog ponižavanja javnosti već će se to našminkati kao u nekim evropskim državama. Sofisticirana korupcija, školovani lopovi, obrazovani prodavači magle i slično.
            Brate idem na svaki protest i nisam za Djilasa i DS..obicna spin masinerija u koju si se dobro uhvatio kao i vecina gradjana. Jbte rim dal vama treba da bude jasno sta se radi po Srbiji i ko su bate...Ovi su uzeli proteste posto vi neopredeljeni u smislu obaranje vlade sedite kuci i uzivate u zivotu....U NS je gospodska masa, nema tu nista..nas 5 max 10 se drslo vucicu lopove i to je to..nema kriticne mase i brojnost stagnira..

            "Nacionalisti" lazni su protiv zutih koji su nebitni u prici..da zakljucim, vecinski smo glup narod..i tu nam nema pomoci..Kazem, ni kurta ni murta..vec SRBIJA
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment




            • Tugy plaky [emoji22]

              Comment


              • Posto vidim da se "niko nije setio" da napise, otvara se nova fabrika u Zrenjaninu. Investicija vredna milijardu dolara, a bice zaposljeno najmanje 1.200 radnika.

                Najveca investicija u istoriji grada.
                Dnevno ce se proizvoditi 35.000 pneumatika, sto znaci oko 13 miliona godisnje.

                [emoji1319][emoji1319][emoji1319]

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Posto vidim da se "niko nije setio" da napise, otvara se nova fabrika u Zrenjaninu. Investicija vredna milijardu dolara, a bice zaposljeno najmanje 1.200 radnika.

                  Najveca investicija u istoriji grada.
                  Dnevno ce se proizvoditi 35.000 pneumatika, sto znaci oko 13 miliona godisnje.

                  [emoji1319][emoji1319][emoji1319]
                  Tigar i Trayal ugrozeni, a Rekord se samougasio od tolike potraznje...
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Tigar i Trayal ugrozeni, a Rekord se samougasio od tolike potraznje...
                    opet bih ti upisala reputaciju za ovo ali dobio si za muziku
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Posto vidim da se "niko nije setio" da napise, otvara se nova fabrika u Zrenjaninu. Investicija vredna milijardu dolara, a bice zaposljeno najmanje 1.200 radnika.

                      Najveca investicija u istoriji grada.
                      Dnevno ce se proizvoditi 35.000 pneumatika, sto znaci oko 13 miliona godisnje.

                      [emoji1319][emoji1319][emoji1319]
                      Konkurisi buraz na vreme, u tako perspektivnoj kompaniji bice tesko doci do radnog mesta.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        opet bih ti upisala reputaciju za ovo ali dobio si za muziku
                        Obozavam kad matori ljudi veruju u bajke po medijima.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Brate idem na svaki protest i nisam za Djilasa i DS..obicna spin masinerija u koju si se dobro uhvatio kao i vecina gradjana. Jbte rim dal vama treba da bude jasno sta se radi po Srbiji i ko su bate...Ovi su uzeli proteste posto vi neopredeljeni u smislu obaranje vlade sedite kuci i uzivate u zivotu....U NS je gospodska masa, nema tu nista..nas 5 max 10 se drslo vucicu lopove i to je to..nema kriticne mase i brojnost stagnira..

                          "Nacionalisti" lazni su protiv zutih koji su nebitni u prici..da zakljucim, vecinski smo glup narod..i tu nam nema pomoci..Kazem, ni kurta ni murta..vec SRBIJA
                          Hahahha, pa ja sam ex politički "aktivista". Ja kada sam bio protiv Vučića nekima ovde nije bio ni na mapi. Ali bio sam mlad i glup.

                          Onda sam upoznao na svojoj opštni u stranci o kojoj pričamo govna, video koja je priča i razočarao se. Onda sam otišao u neku drugu, patriotsku, i tu se razočarao.

                          Upoznao masu ljudi, pola tih što protestuju znam pa zsto znam i kakva su govna. Nisam baš pio kafu sa glavnima ali dovoljno je kretati se u tim strankama i završiti FPN i steći mnoga poznanstva da bih čuo iz milion izvora priče i da bih sklopio svoju slagalicu.

                          Nemam ja ništa protiv da se neko bori protiv Vučića, ali imam protiv toga što se opozicija ne grupiše u blokove.

                          Patriotski blok jedan, gradjanski blok drugi, ne davimo i patkice i homoseksualci treći. Levičari četvrti.

                          Svi zajedno idemo protiv Vučića i svi zajedno šetamo svako sa svojim obeležjima.

                          Svaki blok napravi politički program koji je smislen i to je to.

                          Posle se izlazi na izbore, ako bude zapelo pravi se manjinska vlada sa najjačim blokom, nikako neki preterano frankenštajni.

                          Da me neko ne percipira slučajno da branim govneta, ja ga ne branim ali samo zato što je Vučić govno to ne znači da bih ja sa drugim govnima terao govno.
                          Last edited by Cassius Clay; 23-03-19, 22:09.

                          Comment


                          • A sta je to Uki patriotski blok?Zasto ovi ostali nisu patriote,sta to patriotu cini patriotom?Jesu li Seselj,Bosko Obradovic i Milica Djurdjevic patriote?

                            Comment


                            • Naravno da nisu. To su sve debili koji kompromituju patriote s izuzetkom Boška, on nije prodaja ima srce, ali nije dorastao zadatku.

                              Ovo ostalo najveći antisrbi na čelu sa Parovićem.

                              Mogli bi malo više ideološki da se organizujemo i da malo ovaj stranački sistem grupišemo u blokove.

                              SPS, SNS, LSV, LDP, DS, Zavetnici, Radikali, SNP, i Rasim, Ugljanin - lopovski blok kradljivaca.

                              DSS, Stamat, Boško i nova lica - patriotski blok

                              Ne davimo, Naraša Kandić, LGBT, Žene u crnom, antifa - inicijativa za uništenje Srbije.


                              Pa da se prebrojimo demokratski koga koliko ima. Da budemo svi na istim talasnim dužinama i da nam saborci imaju iste preferencije.

                              Ivane patriotu čini to da voliš svoje i poštuješ druge a jedna splačina kao Šešelj ne može biti patriota.

                              Patriotu čini ono što je krasilo Jevreje 2000 godina, a to je da ne odustaneš nikada. Ovi naši kukavci odustali posle 10 godina.

                              Ja razumem da neke ljude ne interesuje to i da žele nešto drugo zato bih voleo da protestujem sa svojim istomišljenicima, kao i oni sa svojim. Posle se prebrojimo na izborima, pa ko pobedi pobedi, ko izgubi, izgubi.

                              Meni je isto da li će paraf na Kosovo staviti Vučić, Djilas i Trifunović ili neki ZekaPeka.

                              A stvar standarda se neće promeniti zbog već postojećih aranžmana sa medjunarodnim monetarnim institucijama, to su medjunarodni ugovori kod kojih nema promene. Može se smanjiti korupcija i svekupno blagostanje kroz pravnu državu, to da, ali neće se reflektovati na ozbiljna povećanja plata. Došlo bi verovatno do smanjenja nekih cena i akciza, ništa drastično.
                              Last edited by Cassius Clay; 23-03-19, 22:30.

                              Comment


                              • DSS,Stamatovic i ta ekipa su desnicarske grupacije,nacionalisticke,proruske sto je legitimno.Ali koji je to objektivan pokazatelj da su bas oni patriote,ili po difoltu te nacionaliste smatras patriotama.
                                To je relativna stvar,sve politicke partije,svi NVO pokreti su makar nacelno patriotski.
                                Ja sam recimo po ubjedjenju socijalista,i smatram da su takvi pokreti zdravi po drustvo i da su izuzetno patriotski,ali to je moje misljenje.
                                Svi imaju neku svoju viziju uredjenja drustva,unaprijedjenja,i smatraju je patriotskom.
                                Zasto bi samo desnicari imali ekskluzivno pravo na taj epitet patriote?
                                Znaci ja ne sporim tvoje stavove,imas pravo na njih.
                                Samo je problem u terminologiji.
                                Last edited by E1_PG; 23-03-19, 22:43.

                                Comment

                                Working...
                                X