Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Borise, ne znam za sta ga je optuzivao Ceda, a da nisu i ostali... oko tih politickih igara, ko je sa kim, ko je koga s oprostenjem i zbog cega.... i iskreno, ako nisu umesani ovi oko sns-a sada, briga me. Nemam vremena vise da se mlatim sa glupostima, da li mi odgovara govornik, da li je onaj psovao, da li je ovaj ispao smesan... dosta mi je tih gluposti i minornih stvari. Ponavljam po milioniti put, sve je to nebitno, samo i iskljucivo kako skinuti ove protuve i ama bas nista drugo.
      Za sada.

      A ako su u pitanju optuzbe za pronevere, kradje i malverzacije, zahvaljujuci toj retorici su i dosli na vlast, posto ce postenjacine sns-a da se obracunavaju sa lopurdama, pa ne samo da nijedan od prokazanih nije u zatvoru za 7 godina torture, vec ni jedan jedini sudski postupak nije pokrenut protiv "lopova".

      Ne vidim tu nikakve autogolove, iako nemam neko misljenje o Vuku, niti smatram da je Sergej politicar i odmah sam mu po ustolicenju predvidela kratak izlet u te vode, prosto nije za to. Ali, oni sto mi se najvise svidja... radi posao koji se ogleda u tome da je ovima trn u oku i mozgu i da samo o njemu pricaju, dovoljno. To sto je neotesan, pa oduvek je takav bio, tesko da to moze da se popravi, niti on zeli, no kada covek cuje kako se predsednik-psihopata obraca narodu i kakav ulicarski jezik koristi, kako reaguju na Sergeja, ocigledno da ga razumeju sasvim dobro.
      Imali smo i finog i ugladjenog (citaj: mlakog) Jankovica... i..??

      Vremena nemam, zao mi je, za crnog djavola cu da glasam, podrzim sta god, samo da ovaj sljam koji nam unistava zivote, gradove, reke, sela, ekonomiju, zdrav razum i mozak, ma sve cega se dotaknu...ode zauvek!


      Urose, zasto mislis da su podaci prenaduvani? Ja sam recimo sigurna da su brojke mnogo vece, a podji samo od jedne cinjenice.... sta mislis koliko ima lokalnih serifa poput Jutke? Ja sam sigurna mnogo. A da li si cuo za neki jos slucaj prijave zena protiv takvih siledzija i bitangi? Ja nisam. I sta to govori?

      Da se razumemo, ovo Jutkino "bog i batina" u lokalu, postoji jos od komunizma, nije ovo novotarija. Mozda ne bas u obliku predsednika opstine, ali kao direktori i sefovi.. o da jos kako, svasta sam slusala i to bas ovih dana, prisecale se zene.

      O zaostalom, nenormalnom i nazalost opsteprihvacenom stavu...da nisi mahnula repom ne bi on, nosis provokativnu odecu i sl... tek da ne govorim. Generacije se vaspitavaju nakaradno i onda se cudimo kada se preteruje u drugom pravcu, pa jbg, vidi samo koliko sildzija i ubica na kraju svake godine ima.
      A koliko samo tih zena cuti iz raznih razloga, iz sramote i straha najvise. O verbalnom maltretiranju, seksistickim svakodnevnim sranjima i sveopstoj psihickoj torturi da ne pricam.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Samo u Srbiji jedan narkoman, lopov i kriminalac moze da izvredja coveka koji je zavrsio Harvard, bio predsednik skupstine UN na ovako glup nacin i da mu neko klice. Ova cedina tvrdnja je u rangu sns-a da mu je zena vodja narko kartela...Jedina cinjenica sta zele ovi iz sns-a sa njihovim satelitima kod neopredeljenih, razocaranih u politiku ds-a itd da ih izjednace sa ovim likovima sada na vlasti. Oni mere vreme od 2000-e pre toga niko nije postojao itd...

          Nisam fan Jeremica al za ove danasnje je tri levela iznad.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Samo u Srbiji jedan narkoman, lopov i kriminalac moze da izvredja coveka koji je zavrsio Harvard, bio predsednik skupstine UN na ovako glup nacin i da mu neko klice. Ova cedina tvrdnja je u rangu sns-a da mu je zena vodja narko kartela...Jedina cinjenica sta zele ovi iz sns-a sa njihovim satelitima kod neopredeljenih, razocaranih u politiku ds-a itd da ih izjednace sa ovim likovima sada na vlasti. Oni mere vreme od 2000-e pre toga niko nije postojao itd...

            Nisam fan Jeremica al za ove danasnje je tri levela iznad.
            Ceda J. je bivsi politicar, jos jedan "stranka to sam ja" lik na politickoj sceni. Gledao sam, na kraju je rekao da zeli da pricaju o programu, pa ima i SNS "program", samo u realnosti je taj program slavljenje vodje i guranje bilo kakvog politickog protivnika u blato jer oni imaju gomilu ljudi koji ce iz ovog ili onog razloga glasati za blato, ali protivnik nema.

            Kada je 2012. godine pravio koaliciju sa Dinkicem (mislim na faraona), Jerkov mu je pokazala sliku njega kako drzi zatvorsku plavu kosulju sa natpisom Dinkic na njoj (dok je faraon bio vodja broj 3 u bivsoj stranci). On mrtav ladan odgovorio: "Pa to su isti oni sa kojima ste do juce pravili vladu!". Jeste, faraone, samo sto oni nikada za Dinkica nisu govorili da treba u zatvor.

            U sustini sva politika SNS se svodi na to. Ne da oni preko medija prave pricu da su "najbolja vlada koja odgovorno radi u interesu gradjana" nego da svaku mogucu kritiku na svoj racun relativizuju kampanjom:

            a) to je rekao Pera
            b) Pera je lopov

            iz cega sledi da ta kritika nije ni bitna.

            SNS banda je izumela novi princip: "Lazemo, pravimo vas budalama, krademo, maltretiramo, kupujemo glasove, demonstriramo silu i to ni ne krijemo". Jednostavno, dovoljno je to sto je neko ko je glasao za SRS sad glasa za stranku koju hvale Ceda i razni EU birokrate da se vidi kako glasaci u Srbiji vide program i vaznost istog. Faraon je samo najuspesniji vodja do sada, nista vise.

            Opozicija? Koja opozicija?

            SzS:
            Borko koji je video da u Grckoj pobedjuje krajnja levica pa naprasno postao borac za prava radnika.
            Jeremic koji do 2017. nije ni bio u politici jer ga je bilo briga za Srbiju.
            Tadic (dobro, on nije formalno u SzS) koji je 2014. izjavljivao da se nada da ce on, a ne SPS u vladu kod faraona.
            Djilas kome je faraon bio dobar do 2014., a 2018. se vraca u politiku.
            Bosko Obradovic koji je u sustini prekopirao Vucicev nacin izrazavanja u javnom govoru (jedino sto nije bolestan egocentrik i manicno zaljubljen u sebe kao faraon).

            Van SzS:

            Radulovic koji je prvo bio protiv partokratije, da bi sada otisao krajnje u desno, znaci moze sve i sve je demagogija samo da se obmanu ovce koje glasaju. Napustise ga 14 od 15 njegovih poslanika.
            Seselj koji zna da mu je ostalo jos malo bavljenja politikom, uzeo pare od Vucica i vuce svoju stranku ispod 2%, ali koga briga, No Seselj - No Srs. Sad mu je glavna zabava da dokazuje svojim preostalim pristalicama da glasaju za SNS, jer je sve bolje od toga da dodje mrska prozapadna opozicija.
            Ceda J. - LDP je njegova licna firma, a on nije sposoban ni za sta osim da se muva oko drzavnih para i ceka da mu faraon udeli nesto i zato ga hvali.

            Raznorazne levicarske organizacije sa ispod 20 000 glasaca sve zajedno koji na skupovima protiv Vucica ubedjuju da je "sve to isto". Nesto ih nisam video na faraonovim skupovima.
            Raznorazni Vacici, ludi Petrovici i ostali koji su se "prilagodili politici vlade" i dokazuju da se samo ubiju od smeha kada odu ti kreteni koji ih slusaju. Da, bas je njima do Dusanovog carstva, srpstva i Kosova. I zasto ludi nadrilekar nije u zatvoru? Zato sto hvali faraona.

            Zakljucak, do 2012. smo imali privid glasanja, makar protiv, sad je sve to besmisleno jer je neko odozgo postavio lutku (ne Jutku, lutku), a ta lutka misli da je ona zasluzna za svoje pokrete i nokautiranja politickih protivnika i svi mi zivimo taj lutkin san.

            Boljih nema, gore necemo naci.
            Last edited by blond; 10-03-19, 22:26.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by blond View Post
                Ceda J. je bivsi politicar, jos jedan "stranka to sam ja" lik na politickoj sceni. Gledao sam, na kraju je rekao da zeli da pricaju o programu, pa ima i SNS "program", samo u realnosti je taj program slavljenje vodje i guranje bilo kakvog politickog protivnika u blato jer oni imaju gomilu ljudi koji ce iz ovog ili onog razloga glasati za blato, ali protivnik nema.

                Kada je 2012. godine pravio koaliciju sa Dinkicem (mislim na faraona), Jerkov mu je pokazala sliku njega kako drzi zatvorsku plavu kosulju sa natpisom Dinkic na njoj (dok je faraon bio vodja broj 3 u bivsoj stranci). On mrtav ladan odgovorio: "Pa to su isti oni sa kojima ste do juce pravili vladu!". Jeste, faraone, samo sto oni nikada za Dinkica nisu govorili da treba u zatvor.

                U sustini sva politika SNS se svodi na to. Ne da oni preko medija prave pricu da su "najbolja vlada koja odgovorno radi u interesu gradjana" nego da svaku mogucu kritiku na svoj racun relativizuju kampanjom:

                a) to je rekao Pera
                b) Pera je lopov

                iz cega sledi da ta kritika nije ni bitna.

                SNS banda je izumela novi princip: "Lazemo, pravimo vas budalama, krademo, maltretiramo, kupujemo glasove, demonstriramo silu i to ni ne krijemo". Jednostavno, dovoljno je to sto je neko ko je glasao za SRS sad glasa za stranku koju hvale Ceda i razni EU birokrate da se vidi kako glasaci u Srbiji vide program i vaznost istog. Faraon je samo najuspesniji vodja do sada, nista vise.

                Opozicija? Koja opozicija?

                SzS:
                Borko koji je video da u Grckoj pobedjuje krajnja levica pa naprasno postao borac za prava radnika.
                Jeremic koji do 2017. nije ni bio u politici jer ga je bilo briga za Srbiju.
                Tadic (dobro, on nije formalno u SzS) koji je 2014. izjavljivao da se nada da ce on, a ne SPS u vladu kod faraona.
                Djilas kome je faraon bio dobar do 2014., a 2018. se vraca u politiku.
                Bosko Obradovic koji je u sustini prekopirao Vucicev nacin izrazavanja u javnom govoru (jedino sto nije bolestan egocentrik i manicno zaljubljen u sebe kao faraon).

                Van SzS:

                Radulovic koji je prvo bio protiv partokratije, da bi sada otisao krajnje u desno, znaci moze sve i sve je demagogija samo da se obmanu ovce koje glasaju. Napustise ga 14 od 15 njegovih poslanika.
                Seselj koji zna da mu je ostalo jos malo bavljenja politikom, uzeo pare od Vucica i vuce svoju stranku ispod 2%, ali koga briga, No Seselj - No Srs. Sad mu je glavna zabava da dokazuje svojim preostalim pristalicama da glasaju za SNS, jer je sve bolje od toga da dodje mrska prozapadna opozicija.
                Ceda J. - LDP je njegova licna firma, a on nije sposoban ni za sta osim da se muva oko drzavnih para i ceka da mu faraon udeli nesto i zato ga hvali.

                Raznorazne levicarske organizacije sa ispod 20 000 glasaca sve zajedno koji na skupovima protiv Vucica ubedjuju da je "sve to isto". Nesto ih nisam video na faraonovim skupovima.
                Raznorazni Vacici, ludi Petrovici i ostali koji su se "prilagodili politici vlade" i dokazuju da se samo ubiju od smeha kada odu ti kreteni koji ih slusaju. Da, bas je njima do Dusanovog carstva, srpstva i Kosova. I zasto ludi nadrilekar nije u zatvoru? Zato sto hvali faraona.

                Zakljucak, do 2012. smo imali privid glasanja, makar protiv, sad je sve to besmisleno jer je neko odozgo postavio lutku (ne Jutku, lutku), a ta lutka misli da je ona zasluzna za svoje pokrete i nokautiranja politickih protivnika i svi mi zivimo taj lutkin san.

                Boljih nema, gore necemo naci.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Samo u Srbiji jedan narkoman, lopov i kriminalac moze da izvredja coveka koji je zavrsio Harvard, bio predsednik skupstine UN na ovako glup nacin i da mu neko klice. Ova cedina tvrdnja je u rangu sns-a da mu je zena vodja narko kartela...Jedina cinjenica sta zele ovi iz sns-a sa njihovim satelitima kod neopredeljenih, razocaranih u politiku ds-a itd da ih izjednace sa ovim likovima sada na vlasti. Oni mere vreme od 2000-e pre toga niko nije postojao itd...

                  Nisam fan Jeremica al za ove danasnje je tri levela iznad.
                  Zavrsio je Kembridz i Harvard. Govori vise stranih jezika, engleski perfektno. Proputovao ceo svet, bio presedavajuci Generalnom skupstinom UN i sada ga po Informeru i Kuriru razvlace polupismeni likovi sa tri razreda osnovne koji nisu mrdnuli iz svoje selendare. Lepo neko rece Jutka je srce Srbije.

                  Comment


                  • hahahaahahaahah, pa sta mu bi on obicno ima stila

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Evo ti ga Oljice tvoj Zizu,kakav seljak majko mila.

                      Comment


                      • Zizu se bavi magijama i pobjeđuje da ne zna ni sam kako. Moguće da je tako obučen kako bi nastavio s bizarnim pobjedama.

                        Comment


                        • Ivane, kako je bilo u Krakovu?

                          Comment


                          • Zemun, kafić, pet devojaka za stolom. Ulaze dvojica i dobacuju:
                            - Oho, dobar fićka, riba ko salate.
                            - A, ti si kao neprskani krastavac?
                            - Aha, onaj zdravi.
                            - Mislila sam onaj najmanji.

                            Opasne Zemunke

                            Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Evo ti ga Oljice tvoj Zizu,kakav seljak majko mila.
                            Bjez tamo, stidi se. Sve njemu stoji
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Ivane, kako je bilo u Krakovu?
                              Moglo je i bolje.
                              Nisam nesto bio dobar sa parama,i nisam bio dugo,samo 2 dana.
                              Voznja autobusom mi je tesko pala,nisam imao dje noge stavit,ko pravi one autobuse sve im jebem.
                              A grad je lijep,pivo vrhunsko.Zene su im zapravo lijepe koliko sam mogao da snimim,onako ima ih,ja volim te malo punackije,oblije.
                              Posjetio sam Ausvic,to je bas dozivljaj,vrijedilo je poci samo zbog toga.
                              Cist je grad nekako,nidje kesu jednu nisam na ulicu vidjeo.
                              A vecina zna dje je Cg,to me malo iznenadilo.Znaju sve,Srbija,Hrvatska gdje dosta njih valjda ide na ljetovanje.
                              Last edited by E1_PG; 11-03-19, 22:07.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Moglo je i bolje.
                                Nisam nesto bio dobar sa parama,i nisam bio dugo,samo 2 dana.
                                Voznja autobusom mi je tesko pala,nisam imao dje noge stavit,ko pravi one autobuse sve im jebem.
                                A grad je lijep,pivo vrhunsko.Zene su im zapravo lijepe koliko sam mogao da snimim,onako ima ih,ja volim te malo punackije,oblije.
                                Posjetio sam Ausvic,to je bas dozivljaj,vrijedilo je poci samo zbog toga.
                                Cist je grad nekako,nidje kesu jednu nisam na ulicu vidjeo.
                                A vecina zna dje je Cg,to me malo iznenadilo.Znaju sve,Srbija,Hrvatska gdje dosta njih valjda ide na ljetovanje.
                                Ja sam sreo tamo jednog covjeka koji je bas upoznat sa ovim prostorima. Zna dosta toga o bivsoj Jugoslaviji i svemu sto se desavalo.

                                Comment

                                Working...
                                X