Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene politika iskreno ne zanima previše ali mi je žao omladine što se zamlaćuje i botuje za određene političare, a često iz ubeđenja.

    Za to vreme mogu da nauče da sviraju neki instrument, rad u raznim programima na računaru a ipak ima ovih što piskaraju i to meni ne ide u glavu, mislim da će ih život tako ošamariti kad tad kada shvate da je sve to bilo uzaludno i da niko pojedincu ne može pomoći do on sam sebi.

    Država smo (region, mrzim tu reč ali jbg) koja je postala sinonim za lošu muziku a toliko je dobrih narodnih pevača ovde nekada bilo, rok bendova, pank bendova, repera a u šta se to danas pretvorio. Rijalitije i razne jutjubere ne bih ni da komentarišem jer deca danas kada ih pitaš šta ćeš da budeš govore jutjuber, devojčice na žalost izbacuju sise sa 15 godina po instagramu i maštaju da uđu u neki rijaliti, otac sam ženskog deteta, ne znam šta me čeka pa i ne želim da sudim ali nemam toliko puno godina, i nisam bio dete pre 50 godina već pre 20 i kusur i dok sam ja maštao kao dete da budem vojnik, kamiondžija, fudbaler, slikar, glumac... Verovatno je i tada bilo dečaka koji su imali neki drugi pogled na budućnost ali sigurno nije bio toliko devijantan kao danas jer nisi imao primer toga.

    Imali smo tih godina kriminalce ali oni baš nisu bili 24/7 na televizijama pa nekako nisu ni dopirali do nas. Rane film kao film su izašle kada sam ja imao 8, 9 godina i to je bio moj prvi i jedini način da ja u tom periodu vidim neke stvari koje nisu dobre, do koske je izašao isto u nekom tom periodu ali to su sve neki filmovi koji treba da te odvrate od lošeg, dakle poenta je bila deco sklanjajte se jer posle svega vas čeka smrt, dok se danas kič, šund i promiskuitet veličaju.
    sigpic
    "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

    Comment


    • Imate onda neki predlog..niko ne valja a menjali bi nesto? Stvar je da se ne osete sigurnim, onda su zajebani i teski za zivot...Ste svesni da 2016 na izborima najvise glasova imao sns 1.8m pa sps 400k i srs 300k... a svi ostali zajedno 900k...to je 2.5m ajde kazes 900k...Tesko ce se bilo sta promeniti drasticno...iskreno ne znam ni cemu se nadamo, bar mi koji hocemo promene..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Pa što bi menjao isto za isto? Ako misliš da se izbori dobijaju na glasanju druže, onda...
        sigpic
        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

        Comment


        • Pa nista nije isto, nadji ti coveka koji je isti ti...nema sanse da su svi isti...to je obicna fraza kojom se trenutno koristi pozicija zato sto im odgovara..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Svi nisu isti sigurno, ali su političari svi isti ili jako slični. Opozicija je uz vlast, to što oni pljuju jedni druge po televiziji to je jedno a to što članovi odlaze iz stranaka jer shvataju da se oni ližu sa SNS to nigde nećeš verovatno pročitati. Ja likove kao što su Vučić i Obradović nikada ne bih mogao da podržim prvog jer je dokazan lažov a drugog jer je lažna opozicija.
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Nisam ni ja glasao za njega nikada, mozda i necu..samo gledam alternative..nije Bosko nista uradio lose da se tako prica o njemu..i da se poredi sa AV...To mi nije jasno kako ste dosli do toga da ih izjednacavate i koji su vasi predlozi? iTD
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Predlog nemam, jer u politiku se ne razumem i ne pratim je. Isključivo pričam o njima dvojici kao ljudima.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Mehhh price, price, nezadovoljstva, bes i drame, od nacionalnih do licnih... i dok se okrenes...gde si bio, sta si radio

                    Ovo je posao i zivot, samo ovo

                    https://www.b92.net/putovanja/zaniml...nav_id=1499417
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Maricu, sto se tice odvratne muzike za siroku narodnu masu u SAD-u, tu nije problem kantri(i ako se je to muzicki pravac od kojeg pozelim da sam rodjen gluv). U Americi su problem govnari kao sto su: Gucci Mane, Migos, Young Thug, Future, Drake, 2 Chainz, Waka Flocka, Cardi B, Nicki Minaj, Rihanna, DJ Khaled, Kanye, Young Jeezy, Lil Uzi, Lil Yachty, Lil Pump, Lil Wayne... u sustini svako cije ime pocinje sa Lil, 21 Savage, French Montana itd itd. Pa radije bi se mucio slusajuci kantri 24/7 nego ove raspade.

                      Njihova "muzika" je izrodila novu generaciju zatucanih degena koji su rodjeni u periodu od 1990. pa na ovamo. Neobrazovani kreteni sa gacama na pola guzice... Naravno, ta "kultura" se rodila prije 30 godina kad je eksplodirala hip hop i rep scena ali ovaj takozvani trap "muzicki pravac" je pretvorio mlade ljude u totalne debile.

                      Posto radim po nocnim klubovima vec duze vrijeme, imam prilike da posmatram divni americki narod u njihovom prajmu... kad se provode je li... Jednako su seljacine kao i ti nasi tamo samo se drugacije nose. I ovi ovamo prijete i laju i ponasaju se kao da su juce sisli sa drveta(a tako vecinom i izgledaju)... a ne pamte kad su poslednji put procitali knjigu.

                      Evo napr. svake subote, lokal u kojem radim angazuje bendove koji sviraju klasik rok i pop hitove 70ih, 80ih i 90ih i u toku svirke nikad nema preko 50-60 ljudi i to su uglavnom ljudi starosti od 40 i vise godina. Ovi majmuni sa gacama na pola guzice i lancugama otvore vrate i cim cuju muziku odma bjeze... I tako dok svira bend, nema guzve i nema problema u klubu. E tamo u 02:00 kad DJ preuzme stejdz i krene da pusta ove gore navedene smradine, u klubu odjednom 250 ljudi, tuce i problemi jer ta muzika privlaci majmune koji jedva cekaju da nekoga pitaju znas li ti ko sam ja...

                      Tako da nisu ljudi ni ovamo nista bolji.

                      Comment


                      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Citajuci Maricev komentar dok nije dosao do kantrija.






                          Slave-ov komentar potpisujem.
                          Last edited by colchonero; 30-01-19, 10:56.

                          Comment


                          • Rasta i Jalo su zlatni u odnosu na ove

                            Comment


                            • Ove bar ne razumem. Mada ne razumem ni one
                              sigpic
                              "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                              Comment


                              • Originally posted by jakvuk View Post
                                Ove bar ne razumem. Mada ne razumem ni one
                                Ma ja mislim da 99% njih ni ne obraca paznju na reci kada se radi o ovom tipu muzike, nego ih samo pogadjaju te ciste frekvencije i solidan beat pa im daju neki primitivan osecaj uzivanja.

                                Comment

                                Working...
                                X