Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista gore od Srbina jugonostalgicara.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Taj nacionalizam je trula tema. Svaki dan ode na desetine i stotine ljudi iz Hrvatske, BiH i Srbije. To će ostati nekim krezavim bolidima da se svadjaju.

      Isto što nama Vučić radi isto radi Plenković, isti porazni rezultat. S tim što su oni u EU pa narod lakše odlazi - što je dodatno loše.

      To Jugoslavija, Tito, nacionalizam, to je prevazidjena tema. Ako se ovako nastavi ostaće prazno pola Srbije, Hrv i BiH, prazno ili napunjeno nekim migrantima ko zna odakle.

      Posle će se vrv naši ljudi sa ovih prostora ujediniti protiv zajedničkog "neprijatelja".

      Comment


      • Koji mi k*rac bi da se obrijem Ode fantasticna brada koju sam pazio i mazio godinu ipo... pizda mi materina.

        Comment


        • Haha nisi valjda.

          Spoiler
          za Limuntusa, ja sam indiferentan prema ovoj temi, ali uvek ima i druga strana

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Koji mi k*rac bi da se obrijem Ode fantasticna brada koju sam pazio i mazio godinu ipo... pizda mi materina.
            Ja imam suprotan problem,trebace mi kosilica da se oslobodim ovoga cuda.
            Nisam se 2 mjeseca brijao dosao sam kao Gandalf.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Nista gore od Srbina jugonostalgicara.
              Kaži....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Jeee zatrpace nas, koj' mu je andrak
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • U gradu, centru..sve stoji.
                  Pa sta rade ovi malo dalje od centra
                  Sve po spisku nesposobne. Najgora vlast u istoriji Srba!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    U gradu, centru..sve stoji.
                    Pa sta rade ovi malo dalje od centra
                    Sve po spisku nesposobne. Najgora vlast u istoriji Srba!
                    Cekaju da se gazda vrati iz Davosa - nisu sigurni da li treba da ciste ili ne.
                    A i setnja je zakazana za sutra.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Vidikovac zavejan bas kao Davos.. Autobusi sa letnjim gumama, so je narucena i tako..

                      Comment


                      • Toliko ljudi vozi sa letnjim gumama, pa nenormalan smo svet totalno, sve dunsteri i budale. Sokirana sam casna rec!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Toliko ljudi vozi sa letnjim gumama, pa nenormalan smo svet totalno, sve dunsteri i budale. Sokirana sam casna rec!
                          Zato sto ce pre da izdvoje gomilu novca za monilni telefon kome nece moci da iskoriste sve mogucnosti, a ne zele da uloze u automobil ni dinara.
                          Tehnicki pregledi treba da budu jos stroziji i pred zimu.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Samo se preprece pa se slikaj, 40 nas u koloni bilo. Idioti! Kako bih kaznjava te mamlaze!
                            Mada kazu i gsp vozi na letnjim...ledilo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Voze, slikao Operativac pre 10-ak dana trole na Studentskom trgu pa mu vozac pretio.
                              Last edited by belgrade_owl; 25-01-19, 20:27.

                              Comment


                              • Bus kod sajma veceras preprecio 3 trake, uslikali letnje gume.

                                A gledam po netu ljudi slikaju i snimaju ulice i muke svoje, a voze se dugo, ne pricam samo o strogom Bg vec kojekuda i ka Pancevu recimo... i NIGDE NIJEDNE grtalice nema, niti je prosla skoro, niti bacena so, a samo -1.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X