Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ricma ako se odlucis da ubacis ovas u ishranu, bolje uzimaj ovsene mekinje nego pahuljice. Sadrze mnogo vise vlakana, vitamina i minerala.

    Ne znam sto Losmi predlaze da se ne jedu svaki dan, mozda jedino ako sad ne ubacujes dovoljno vlakna pa ne valja odjednom da predjes na ishranu bogatu vlaknima jer ces verovatno u pocetku imati gasove i proliv.

    Preporucujem da ubacis i dve kasike lanenog semena dnevno. Ako nemas cime da meljes kupi mleveno ali bolje je da ti izmeljes (za svaki obrok).

    Ko sto kaze Zola, sve to imas u zdravoj hrani a priprema je veoma brza, spakujes to u kanticu i nosis gde hoces. Imaju u Maxiju vakuum kantice, zadrze dugo svezinu.

    Mozda ti deluje da je smaranje dok se sve spremi, ali ustvari je najbrzi i najlaksi zdrav obrok za spremiti.

    Comment


    • To se ponegde zove prekrupa.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • https://www.blic.rs/vesti/drustvo/u-...kovima/grn675l

        Imas tumor na mozgu i slusas ovog debila, mislim stvarno jebote.

        21. vek, 2019. godina.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • A nisam Wolfe znao da ima filter za 21. vek šta ide šta ne? Eno do pre 30-40 godina homoseksualnost je smatrama za bolest, sada ne... u 21. veku je sve moguće.

          Nije da postoji neki standard ovo može ovo ne, možeš da se lečiš i nutela kremom ako poželiš.

          čuj u zatvor

          Pa mamicu vam jbm Bljicašku što ne tražite zatvor za ove političare, i oni su nam obećali dizanje standarda. Taj bljuc je stvarno sranje novina.

          Kao kada bi meni Wolf rekao da mogu da letim, a ja skočim sa zgrade pa Wolf kriv.
          Last edited by Cassius Clay; 24-01-19, 11:00.

          Comment


          • Ne bih ja to nikad tebi, bojim se da bi poslusao, a previse si vazan za forum
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Hahaha Wolfice, nije to poenta, poenta je da ne možeš kriviti nekoga jer si retard. Ne možeš ići kod Miroljuba i onda da ti on bude kriv što si glup.

              Ko bi normalan išao kod te prevare? Čovek je degenerik. Propoveda onde neko kamenovanje, treba ga ukinuti sa televizije. Ništa hrišćansko nema u njemu.

              Toliko gordosti, toliko nadmen stav, čovek je k r e t e n

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                https://www.blic.rs/vesti/drustvo/u-...kovima/grn675l

                Imas tumor na mozgu i slusas ovog debila, mislim stvarno jebote.

                21. vek, 2019. godina.
                Ja se nadam da će ova spodoba napokon završiti na robiji. Nije ovo prvi slučaj da neko umre zbog njega, i pre par godina je dolazio u Holandiju i trovao jednu našu ženu, bila je starija ali niko ne može garantovati da nije umrla od njegovih trava.

                U istu ćeliju sa onom lopužom Azarićem bih ja njega strpao.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Treba njega pod mac BATO!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by jakvuk View Post
                    Ja se nadam da će ova spodoba napokon završiti na robiji. Nije ovo prvi slučaj da neko umre zbog njega, i pre par godina je dolazio u Holandiju i trovao jednu našu ženu, bila je starija ali niko ne može garantovati da nije umrla od njegovih trava.

                    U istu ćeliju sa onom lopužom Azarićem bih ja njega strpao.
                    Tesko. Sve je to kod njega na bazi savetodavstva. Nemaju na osnovu cega da ga optuze.
                    A ljudi u ocaju ce sve da pokusaju. Ne moze da se kaze da su debili kada ih muka natera. Medjutim jebo ja bilo koga ko njemu da ikakav medijski prostor.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Tesko. Sve je to kod njega na bazi savetodavstva. Nemaju na osnovu cega da ga optuze.
                      A ljudi u ocaju ce sve da pokusaju. Ne moze da se kaze da su debili kada ih muka natera. Medjutim jebo ja bilo koga ko njemu da ikakav medijski prostor.
                      On se u Holandiji predstavljao kao doktor i osnivač nekog fakulteta.

                      Meni lično je nadrilekar izlečio sinuse, ali taj nadrilekar je pronašao lek za bolest desni, i ko zna čega još.
                      sigpic
                      "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                      Comment


                      • Hahaaaahahahaha

                        Comment


                        • Ma razumeo sam Urose, salim se malo

                          Bese on postao poznat nakon gostovanja kod Tese? Pa su ga posle Pink i Maric dovodili cesto u svoje emisije.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by jakvuk View Post
                            Ja se nadam da će ova spodoba napokon završiti na robiji. Nije ovo prvi slučaj da neko umre zbog njega, i pre par godina je dolazio u Holandiju i trovao jednu našu ženu, bila je starija ali niko ne može garantovati da nije umrla od njegovih trava.

                            U istu ćeliju sa onom lopužom Azarićem bih ja njega strpao.
                            Bravo kako si primetio Azarića.

                            Kod njega je nešto završavao. Taj Miroljub čiji novi srpski prevod Biblije btw od reči do reči isti kao kod JW, taj bezobraznik koji ne veruje u Hrista a predstavlja se hrišćaninom prećutno podržava tog okultistu i vrača Alena Azarića, djavoljeg advokata koji je mnoge ljudske sudibine odveo u beznadje. Te dve bitange se sukljaju od tv do tv, on neki hrišćanin a predlaže kamenovanje. Tip potencira Stari zavet non stop, odvratan je.

                            Postoje stvari za koje je u pravu i to bio, neka predavanja dok je bio mladji, ali čovek je opasno zlo.

                            I mene on nervira samo jer se nekad desi da nam se poklopi mišljenje oko vakcina npr, a samo zato što je takav degenerik podržao to odmah ti je teško odbraniti tu tezu, tako da ne bi me čudilo kao što se prodaje SNS-u, da namerno ide protiv vakcinacije da bi svi mi koji smo u načelu protiv, bili svrstani u koš kao degenerici zbog njega.

                            Kaže on neku pametnu stvar koja je opšte mesto tipa za alkohol i slično, ali jedan manipulator i jedan nevernik. Bar za ono za šta se predstavlja.

                            Jer on i malo da veruje u dolazak Hrista ne bi srao o obnovi nikakvog carstva i kamenovanju, idiot.

                            Comment


                            • Comment


                              • Postao sam lik koji pravi odredjene promene, pa posle ja sam testiram i dolazim do svojih zakljucaka(koji se naravno poklapaju sa drugima). Jednostavno u neke stvari moram sam da se licno uverim, pa da pravim odredjene korekcije. A i kada bih neke stvari pricao drugom, zeleo bih da pricam iz svog iskustva a ne da prenosim tudje reci. Nije da sam do te mere lenj, ali posto hocu sutra da krenem sa tim a nemam puno vremena na raspolaganju.

                                Varijanta sa muslijem na poslu mi najvise odgovara, sada videcu kako ce to ici.
                                Last edited by Ricma; 24-01-19, 12:25.

                                Comment

                                Working...
                                X