Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Inace kako biste mucili komsiju koji u 3 sata poslije podne busi zidove,i to radi vec 4 dan za redom?Imate li neki kreativan nacin da mu se najebem majke?
    Odvrnes mu u 4 ujutru sabrana dela Sezam produkcije sa jucuba.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Odvrnes mu u 4 ujutru sabrana dela Sezam produkcije sa jucuba.
      Pa dobro nisam bas toliko osvetoljubiv
      Ne zelimo smrtne slucajeve,zelim samo da ih malo uznemirim,zelim da malo pate....
      Last edited by E1_PG; 22-01-19, 14:14.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Pa dobro nisam bas toliko osvetoljubiv
        Ne zelimo smrtne slucajeve,zelim samo da ih malo uznemirim,zelim da malo pate....
        Pustis neki crkveni kanal sabajle ili skotske gajde - posle 2 meseca komsija se seli.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ja neki put imam periode gde uzimam cokoladu tipa 2-3 puta nedeljno, a tako i vezem par nedelja bez slatkog.

          Imam problem sa ishranom. Jeste da ce to od februara da se kilaza spusti kako se budem vratio u teretanu, ali radim u smenama i posto ne bih da pravim sendvice i tako nesto uzmem neke grickalice(smoki i slicne masne stvari ne uzimam, najcesce kikiriki diet i grisine) i to mi bude kao jedan obrok. Kad sam prva smena, to mi dodje uzina, kasnije jedem u 12 sati(radim od pola 7), kada sam druga smena jeste da rucam oko pola 2, ali vec oko 6-7 ogladnim i neophodan mi je neki obrok. Uveo bih neke korekcije tu, tako da bi mi dobrodosao neki savet.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Pustis neki crkveni kanal sabajle ili skotske gajde - posle 2 meseca komsija se seli.
            To je to,napravicu neku playlistu,ubacicu i gusle malo,cisto dekorativno.

            Comment


            • Vid zanimljivog topika

              Kako kulturno reci coeku da prestane da me smara za cigar, jer eo 7 dana s mirom ne mogu popit kafu ujutro?

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Kažeš mu marš.
                sigpic
                "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Dosta vise sa hranom i ishranom, nismo dugo o..............................

                  ravnoj Zemlji diskutovali.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Inace kako biste mucili komsiju koji u 3 sata poslije podne busi zidove,i to radi vec 4 dan za redom?Imate li neki kreativan nacin da mu se najebem majke?
                    Pozajmi Hilti od nekoga i razbij mu zid
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_PG View Post
                      To je to,napravicu neku playlistu,ubacicu i gusle malo,cisto dekorativno.
                      Dodaj i trubace iz Guce i polomice busilicu.
                      Ako ne pobedis, uvek mozes da se pridruzis.

                      Last edited by kronostime; 22-01-19, 17:06.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ja neki put imam periode gde uzimam cokoladu tipa 2-3 puta nedeljno, a tako i vezem par nedelja bez slatkog.

                        Imam problem sa ishranom. Jeste da ce to od februara da se kilaza spusti kako se budem vratio u teretanu, ali radim u smenama i posto ne bih da pravim sendvice i tako nesto uzmem neke grickalice(smoki i slicne masne stvari ne uzimam, najcesce kikiriki diet i grisine) i to mi bude kao jedan obrok. Kad sam prva smena, to mi dodje uzina, kasnije jedem u 12 sati(radim od pola 7), kada sam druga smena jeste da rucam oko pola 2, ali vec oko 6-7 ogladnim i neophodan mi je neki obrok. Uveo bih neke korekcije tu, tako da bi mi dobrodosao neki savet.
                        Uzmi one proteisnke cokoladice bez secera...malo su skuplje ali daju energiju i zasite te od slatkog..Ako hoces da smrsas, jedi piletinu non stop, nekad ubaci junetinu i to ti je to...istopices se ko stangla...Dorucak tri jaja pecena ili 4 kuvana rucak piletina sa pirincem ili kinoom..uzina ovi proteini i za veceru piletina sa nekim povrcem tj bolje salatom..izdrzi mesec-dva i bices fit sto posto...nema greske tu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Ja neki put imam periode gde uzimam cokoladu tipa 2-3 puta nedeljno, a tako i vezem par nedelja bez slatkog.

                          Imam problem sa ishranom. Jeste da ce to od februara da se kilaza spusti kako se budem vratio u teretanu, ali radim u smenama i posto ne bih da pravim sendvice i tako nesto uzmem neke grickalice(smoki i slicne masne stvari ne uzimam, najcesce kikiriki diet i grisine) i to mi bude kao jedan obrok. Kad sam prva smena, to mi dodje uzina, kasnije jedem u 12 sati(radim od pola 7), kada sam druga smena jeste da rucam oko pola 2, ali vec oko 6-7 ogladnim i neophodan mi je neki obrok. Uveo bih neke korekcije tu, tako da bi mi dobrodosao neki savet.
                          Koliko sam razumeo, tebi je potrebno nešto između glavnih obroka. Neka užina, ali malo jače od toga.

                          Moja preporuka ti je musli. Ali ne standardan musli, već neki miks.

                          Ovsene, ražane, malo orasa i pomešaš to sa jogurtom. Mislim, ne moraš ni ovaj miks, možeš neki drugi. Ima toliko varijanti.

                          Spakuješ u neku malu posudu i to je to. To ti je užina/obrok koji nije visoko kaloričan, a neće te ni zasititi mnogo vremenski. Taman toliko da preguraš taj period.
                          Last edited by z0La; 22-01-19, 20:43.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Rićma moja preporuka ti je da uvedeš korekcije koje sam naveo a mogu ti dodatno objasniti u pp. Sve što pričam sve sam na sebi probao, a ništa od toga ja nisam izmislio. Ne želim da budem pametan jer ništa nije moja ideja od ovoga, ja sam samo karakter bio da ispoštujem.

                            Dva suplementa koja sam počeo od skoro da koristim su

                            https://www.xsport.rs/shop/proizvod/...ine_inositol_/

                            http://prodaja.zelena-apoteka.com/ku...tableta-407455

                            Ovo je majka za nekoga ko ima pivski stomak, ja uzimam da malo jetru pročistim i da mi pomogne u nekim mojim zamislima.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Rićma moja preporuka ti je da uvedeš korekcije koje sam naveo a mogu ti dodatno objasniti u pp. Sve što pričam sve sam na sebi probao, a ništa od toga ja nisam izmislio. Ne želim da budem pametan jer ništa nije moja ideja od ovoga, ja sam samo karakter bio da ispoštujem.

                              Dva suplementa koja sam počeo od skoro da koristim su

                              https://www.xsport.rs/shop/proizvod/...ine_inositol_/

                              http://prodaja.zelena-apoteka.com/ku...tableta-407455

                              Ovo je majka za nekoga ko ima pivski stomak, ja uzimam da malo jetru pročistim i da mi pomogne u nekim mojim zamislima.
                              Maricu, ne treba da citas kontraindikacije.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Uzmi one proteisnke cokoladice bez secera...malo su skuplje ali daju energiju i zasite te od slatkog..Ako hoces da smrsas, jedi piletinu non stop, nekad ubaci junetinu i to ti je to...istopices se ko stangla...Dorucak tri jaja pecena ili 4 kuvana rucak piletina sa pirincem ili kinoom..uzina ovi proteini i za veceru piletina sa nekim povrcem tj bolje salatom..izdrzi mesec-dva i bices fit sto posto...nema greske tu
                                Ovo je najbolje, jedeš i topiš se

                                Comment

                                Working...
                                X