Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tih tv duela tice. Ne plasi se Vucko da im izadje na crtu, vec ne zeli da im daje medijski prostor. U tome je caka. On bi u tim duelima isao po svom - vika, spinovanje, itd....., nije njemu problem duel uopste, vec prosto ne zeli da se ovi pojavljuju u udarnim terminima, da ih narod vidi.

    Na najpostenijim izborima Vucko rutinski osvaja. Takvo je sad stanje.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post

      @olja imaju li negde podaci koliko su ovi ljudi proveli na studiju B?
      Ne znam, znam da je Nada Petronijevic mnogo godina tamo, vise od decenije, mozda i dve, zena je bila ikona kulturnog programa kako na radiju, tako i na tv onda (dok sam gledala). Guglaj nacices na yt sigurno, cuveni glas i sjajn lik.

      Imas negde, juce valjda, u nekom ovde od mojih postova link iz Danasa gde pisu o ovim otkazima, mozda ima nesto vise o tome. Tu bas Kesic izjavio da mu je neko sa tog spiska (nije hteo da oda ime) rekao da su ih ucenili, ako se ne uclane, cao.

      Blonde, pusti te price, Preletacevic je bio neozbiljan kandidat. Ko je verovao da on ima neke sanse taj je takodje neozbiljan, a glasas za onog koji ima najvece da se oslobodis bede, ne glupiras se i ne zanosis. Naravno posle tog drugog lakse skines, jer ovog ce bome tesko bas ici.

      Ali beskonacan broj kandidata naravno odgovara, no to je neka druga prica.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Sto se tih tv duela tice. Ne plasi se Vucko da im izadje na crtu, vec ne zeli da im daje medijski prostor. U tome je caka. On bi u tim duelima isao po svom - vika, spinovanje, itd....., nije njemu problem duel uopste, vec prosto ne zeli da se ovi pojavljuju u udarnim terminima, da ih narod vidi.

        Na najpostenijim izborima Vucko rutinski osvaja. Takvo je sad stanje.
        U kontradikciji si sam sa sobom, ako njemu nije problem duel, zasto je problem da bude odrzan? On je jednostavno jedan pacenik koji nije navikao da mu drugi kazu ono sto on jeste - neradnik, vucibatina, notorni lazov i kukavica i zato ima opsesivnu potrebu da 24/7 pljuje, histerise, drami, glumi zrtvu i to je sad modus operandi njegove stranke i medija u Srbiji.

        Nema to veze sa prostorom u medijima, svako ce od njih dobiti prostor ako govore "dobar je faraon, ali ovi oko njega ne valjaju". Ceda, Seselj, Canak i slicne protuve imaju 5% zajedno, a na svim medijima su.

        Pa vidis sta je rekla ona kvazinovinarka, ja imam prava da mislim da su "zuti" pokrali 500 miliona evra, svako ima prava da misli da je Srbija najveca nuklearna sila na planeti jer svako ima prava na svoje misljenje.

        Slobodni izbori podrazumevaju i slobodu medija, a bez njih je Vucic gotov. Pa on je ubedjivanjem, ulagivanjem i nasiljem ubedjuje vec 10 godina da je istovremeno i najevropljanin i najveci patriota.

        To bi mogao i ti da imas medije i ludu opsesiju za tim.

        Originally posted by miloolja View Post

        Blonde, pusti te price, Preletacevic je bio neozbiljan kandidat. Ko je verovao da on ima neke sanse taj je takodje neozbiljan, a glasas za onog koji ima najvece da se oslobodis bede, ne glupiras se i ne zanosis. Naravno posle tog drugog lakse skines, jer ovog ce bome tesko bas ici.

        Ali beskonacan broj kandidata naravno odgovara, no to je neka druga prica.
        Beskonacan broj kandidata ne odgovara faraonu jer bi bez njih imao manje glasova protiv. Prosta matematika. Beli je bio glas onih koji su bili zgadjeni celokupnom politickom scenom, a kada pogledas kandidate, iako je Beli jedan polupismeni klovn koji misli da treba da izgleda maloumno jer je to percepcija ljudi mladjih od 30 godina - sve su to "maloumna matora deca", nijedan od njih ne predstavlja neko svetlo na kraju tunela.

        Mislim, Jankovic je svojih 16% u pokradenim izborima u jednoj polufasistickoj izbornoj noci proglasio - pobedom, Radulovic se igrao populista i pokusavao da ubedi ljude da ne glasaju za njega (sic!), da ne pricam o drugima.

        Vucic se kandidovao ne da bi ta mafija ostala neuzdrmana nego da jer niko drugi ne sme da pobedjuje osim njega. Nikolic je pokusao da ukaze da je sasvim normalno da i dalje obnasa ulogu pajaca, ovaj ga je brutalno sklonio.

        Samo to pitanje, zasto ste se kandidovali za predsednika ako ste rekli da necete i da li to znaci da je vasa stranka horda nesposobnih i nepopularnih idiota pa vi morate sve da radite je dovoljno da ga izbaci iz takta, ali nema postene Brankice da postavi takvo pitanje.
        Last edited by blond; 12-12-18, 22:12.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Eh, nekada je Studio B bio nezavisna kuca - onda se tadasnji gradonacelnik, a buduci opozicionar, uspesni privrednik, kosarkas.... resio da ga "vrati: u okrilje grada. Posle je sve islo lakse....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Eh, nekada je Studio B bio nezavisna kuca - onda se tadasnji gradonacelnik, a buduci opozicionar, uspesni privrednik, kosarkas.... resio da ga "vrati: u okrilje grada. Posle je sve islo lakse....
            Studio B je bio normalna televizija dok je nisu uzurpirali i pretvorili u SNS leglo lazi i obmana g-dja Vucicevic i g-din Vucic.

            Iskoristicu priliku da se slozim sa milooljom da deo birackog tela stvarno saucestvuje u uspostavljanju najstrasnijeg oblika diktature faraona i njegovih miniona i braci po kradji. Jednostavno, ogroman deo populacije ne prati sta su sve u stanju da izreknu Vucic, Gojkovic, Vucicevic Ivana, Vucicevic Dragan J., Martinovic, Orlic, Babic i ostalog clanstva tog mafijaskog udruzenja koje se lazno predstavlja kao politicka organizacija.

            Maja Gojkovic je u stanju da izigrava zrtvu i da pita kako nijedan mediji () ne izvestava o njenim "mukama", a, eto, svi su izvestili o prebijanju Borka Stefanovica. Da su ga, ne daj Boze ubili, ove nakaze bi pominjali slucaj Rakica.

            Ministar policije koji laze koliko je bilo ljudi na skupu. Naravno, kada nije pravi ministar nego faraonov poslusnik broj 1. Zato je i postavljen.

            Kreiraju atmosferu da se oni jadni bore protiv nekakvih centara moci, a nece da se zaustave dok ne zavladaju u svakoj mesnoj zajednici u Srbiji.

            Nema ovo mnogo veze sa ideologijom, mafija se ponosi sto otvoreno laze i ponosi se sto je 70% Srbije stalno uz njih i sto njihovu laz proglasavaju istinom. Ostatak ode na 20% opozicije i 10% bacenih glasova. Ove sto ne glasaju ko i pita.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma jok. Mada indirektno i tebi, mislila sam da nisi glasao...ali i za koga si, dodje mu na isto.

              Nego jel ides, obilazis Preletaceve ugostiteljske objekte? Otvorio je skoro i poslasticarnicu na Obilicevom, gde bi inace
              Posećivao sam neke svirke pre još, čak mi je i drugar svirao tamo. Ja sam mislio da je to sprdnja za ostale lokale, takozvano trolovanje mase, ali eto nisam znao da je stvarno otvorio. Ne posećujem, slabo se vrzmam po centru. Nemam ja vremena da twitujem i ispijam kafe na Obilićevom vencu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ma nemam pojma stvarno sta je otvorio ili troluje, ali pljuju ga, pa vrv ima neke istine...
                A ti mlad covek, pa nemas vremena, sc..mada ne znam kakve veze sa pricom imaju tvitovanje i ispijanje kafe, pitala sam te jesi li probao kolace



                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma nemam pojma stvarno sta je otvorio ili troluje, ali pljuju ga, pa vrv ima neke istine...
                  A ti mlad covek, pa nemas vremena, sc..mada ne znam kakve veze sa pricom imaju tvitovanje i ispijanje kafe, pitala sam te jesi li probao kolace



                  Samo upijam retoriku vrhovnog gospodara.

                  Mada, vrlo verovatno da ce se naci vremena u subotu da se skokne do centra.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Nemam ja vremena da twitujem i ispijam kafe na Obilićevom vencu.


                    na Obilićevom vencu 300 dindži kafa, neka hvala voda mi je taman

                    Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Mada, vrlo verovatno da ce se naci vremena u subotu da se skokne do centra.
                    nemoj samo da mi se izgubiš u lavirintu
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Nije valjda da nisi Mark ni ti nikad pio kapucino? [emoji16][emoji16]

                      Velko'M, velko'M zamisljam te ovakvog, kao i ostale uostalom



                      Prica se da ce doci i neki Cacani
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Velja nece doci - pece rakiju.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Kija kraljica, ni 48 sati nije proslo

                            2,131,966 views
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ove godine u Tivat na trg Pine.

                                Novogodišnjim muzički program:

                                Sreda 26.12.2018.
                                Amadeus Bend

                                Četvrtak 27.12.2018.
                                Ana Rucner

                                Petak 28.12. 2018.
                                Dječije popodne
                                Leontina & Gosti

                                Subota 29.12. 2018.
                                La Banda
                                Tambura Night

                                Nedelja 30.12. 2018.
                                Klasično popodne
                                The Gents
                                Disco Inferno
                                Magic Night

                                Ponedeljak 31.12.2018.
                                Tribute band Abba
                                Željko Joksimović

                                Utorak 01.01.2019.
                                Lepa Brena
                                Bojan Delić

                                Sreda 02.01.2019.
                                Ana Kokić & grupa Toć

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X