Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva lustracija Olja valjda si ti starija od mene, nemojte da sanjamo. Nikada se ništa neće promeniti, jer sistem globalan je takav da svuda dolaze marionete na vlast. To nije stvar koja se rešava na mikronivou i odozdo, to jedino odozgo može da se promeni, a neće se promeniti.

    Comment


    • E znala sam da ces ti prvi da se javis na moju lustraciju...opet.

      I mi stariji sanjamo, ako nisi znao. Mak se!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kakva lustracija....prvo bukagije
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Nece se ni jedno, ni drugo desiti.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • @uros vlast se u Srba nikada dobrovoljno ne predaje, pa ni po cijenu Briselskog sporazuma.

            Raskoli i netrpeljivost na relacijama Tadić, Đilas, Pajtić, Šutanovac su bile ogromne. I opet nisu vjerovali da će toliki broj glasača glasati za Radikale.
            Dačić je samo uradio prirodnu stvar i vratio sve na pozicije prije 2000-te

            Čak i tada žuti nisu vjerovali da će Nikolić biti u stanju da se održi Radikalsku vlast i tu supotpuno bili upravu. On to ne bi ni mogao uraditi.

            Vučić je ono na šta oni nikako nisu računali. Čovjek je u potpunosti preuzeo stranku bez ikakvog cijepanja na svoju i Nikolićevu struju. Ovo demokrate nikada nisu znale napraviti.

            Način na koji Vučić upravlja Srbijom će se u knjigama učiti. Ovaj Pink oblik populizam je prevazišao sve do sada viđeno.
            Slobu je bar bio gospodin. Njega bi bilo blam da radi ove stvari. I Gebelsa je bilo blam da radi ove stvari.
            On ima savršeno odrađenu selekciju glasačkog tijela i propagandom svjesno cilja 70% stanovništva.
            To što ovih 30% vide manipulaciju njega uopšte ne zanima jer ne postoji scenario u kome ta baza može dati više glasova od njegove ciljne grupe.

            Potencijalni problem moguć je tek sa nedostatkom novca i padom prihoda. Tada se pravila igre mjenjaju i onda će na ulicama biti 1M i bager i... krug se nastavlja...

            Da ne bude sve mračno... Srpski vladari su uvijek strahovali od posjeta iz Rusije jer su upravo one bile prvi znakovi kraja.
            A znamo ko nam je upravo dolazio

            Comment


            • Sve sto si napisao je tacno sem procenta. Na svim ovim izborima dosad, on nije ni 30% glasackog tela dobio, samo zivimo u zemlji debila gde pojedince ne interesuje ,,politika", pa im je cimanje da nedeljom izadju i zaokruze papiric.

              Predsednicki izbori su bili idealna prilika da se ovom idiotu stane na put. Sve je bilo neophodno je izlaznost od jebenih 60% gde nije bilo ni bitno za koga glasas vec da se psiho odvede u drugi krug u kome bi izgubio. Jednom kad izgubi, bilo kakav oblik izbora, tu je zavrsena prica.

              A sto se Tadica i DS-a tice, 2012. ga nisam podnosio, ali kako to obicno biva, dodje gori. S tim sto se znalo da ce ovi biti gori. Nakon tih izbora ih mrzim jos vise, jer su glavni krivci sto su ovi imbecili dosli tu gde su sad.
              Last edited by colke995; 19-01-19, 16:15.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Kakva lustracija....prvo bukagije

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ako je cilj svih protesta izrazavanje nezadovoljstva trenutnim stanjem i borba da se to stanje promeni, ja ne vidim svrhu istih ako postojece stanje zamenimo istim ili slicnim.

                  Ako je nama cilj da menjamo trenutnu vlast samo radi menjanja i da nas ne zanima ko ce doci posle ovih onda bolje da nista ne radimo jer zapravo sustinski nista ne menjamo, samo poglavara koji ce se isto bahato ponasati.

                  Ne sme nama kao prva opcija da budu Jeremic, Djilas, Zivkovic... Oni su imali svoje vreme, nisu uradili nista, skloni se u stranu jer nisi sposoban i pusti druge, mladje sa novim idejama.

                  Zeludac mi se okrene kada vidim njih kako obezbedjuju logistiku za proteste i kako kao lesinari kruze oko fotelja.
                  Kada narede sklanjanje slogana "ovi da odu oni da se ne vrate"

                  Nemojte misliti da zuti nemaju svoju armiju botova. Sve nesto mislim kad bi neko od njih dosao na vlast sa ovim setupom vladavine koji bi ostao kao Vucicevo nasledstvo zakopali bi sebe bar jos deset godina tavoreci na dnu.

                  Psiha cemo za pocetak jako tesko skinuti sa vlasti, lik je nenormalno organizovan, ima jasno definisanu glasacku strukturu iza sebe kojoj ce se u godinama koje slede na sve moguce nacine dodvoravati jer su oni ta vecina uz neaktivne birace ono sto donosi pobedu.

                  Veliki je uspeh ubijanje omladine i ljudi srednjih godina u pojam, dovodjenje u takvo stanje svesti gde svi misle da ne mogu nista promeniti. Zato i ne glasaju.

                  Mozemo samo da se nadamo nekom normalnom coveku, nekome ko je sposoban da skine ove sa vlasti a zatim i da ostane tu kao dobro i stalno resenje.
                  Ne vredi skidati ove pa onda u tom prelazu postaviti neke imbecile koji ce dodatno razraditi masineriju i uciniti sve kako bi uzeli dva mandata. To je jos 15 bacenih godina, jebes to.

                  Generalno najveci problem je sto u tom politickom mulju se nije pojavila normalna osoba deset godina unazad.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ako je cilj svih protesta izrazavanje nezadovoljstva trenutnim stanjem i borba da se to stanje promeni, ja ne vidim svrhu istih ako postojece stanje zamenimo istim ili slicnim.

                    Ako je nama cilj da menjamo trenutnu vlast samo radi menjanja i da nas ne zanima ko ce doci posle ovih onda bolje da nista ne radimo jer zapravo sustinski nista ne menjamo, samo poglavara koji ce se isto bahato ponasati.

                    Ne sme nama kao prva opcija da budu Jeremic, Djilas, Zivkovic... Oni su imali svoje vreme, nisu uradili nista, skloni se u stranu jer nisi sposoban i pusti druge, mladje sa novim idejama.

                    Zeludac mi se okrene kada vidim njih kako obezbedjuju logistiku za proteste i kako kao lesinari kruze oko fotelja.
                    Kada narede sklanjanje slogana "ovi da odu oni da se ne vrate"

                    Nemojte misliti da zuti nemaju svoju armiju botova. Sve nesto mislim kad bi neko od njih dosao na vlast sa ovim setupom vladavine koji bi ostao kao Vucicevo nasledstvo zakopali bi sebe bar jos deset godina tavoreci na dnu.

                    Psiha cemo za pocetak jako tesko skinuti sa vlasti, lik je nenormalno organizovan, ima jasno definisanu glasacku strukturu iza sebe kojoj ce se u godinama koje slede na sve moguce nacine dodvoravati jer su oni ta vecina uz neaktivne birace ono sto donosi pobedu.

                    Veliki je uspeh ubijanje omladine i ljudi srednjih godina u pojam, dovodjenje u takvo stanje svesti gde svi misle da ne mogu nista promeniti. Zato i ne glasaju.

                    Mozemo samo da se nadamo nekom normalnom coveku, nekome ko je sposoban da skine ove sa vlasti a zatim i da ostane tu kao dobro i stalno resenje.
                    Ne vredi skidati ove pa onda u tom prelazu postaviti neke imbecile koji ce dodatno razraditi masineriju i uciniti sve kako bi uzeli dva mandata. To je jos 15 bacenih godina, jebes to.

                    Generalno najveci problem je sto u tom politickom mulju se nije pojavila normalna osoba deset godina unazad.
                    Uz osvrt na boldovano - to je i njihov setup, samo je preleteo na Vucicevu stranu, potpis odmah ispod tvog ispod posta.
                    Lustracija je pocetak bilo cega boljeg, braco i sestre.
                    Last edited by kronostime; 19-01-19, 17:01.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ne slazem sa tobom Indigo uopste.
                      Dakle kako sam te razumela, posto ti niko ne odgovara od opozicije, ova bagra da nas jase i dalje?
                      Izvini, ali izvini...ali NE!

                      Djilas? Kakve ti veze imas sa njegovom vladavinom, mislim sto te on negativno taknuo?
                      A ja imam recimo ekstra iskustva i misljenje.
                      Sve je funkcionisalo kao sat u odnosu na ove idiote.
                      Bilo je para za trudnice, porodilje, najugrozenije, besplatne knjige za skolarce onoliko godina (sve nabrojano su ukinuli ovi lopovi), u prelznom periodu su toplane radile, a sada se ljudi smrzavaju (jedino grejanje radi nonstop u izbornoj godini), GSP je bio ozbiljno preduzece sa normalnim brojem vozila, vozaca i ucestaloscu polaska. Kada se nesto gradilo ili renoviralo, nije se raspadalo, niti opravljali milion puta iza toga. O drugim stvarima da ne pricam po javnim preduzecima od cega nam zavisi nornalno funkcionisanje grada.


                      A na nivou drzave... nikada u istoriji Srbije ovakava bagra nije vladala, olos i bitange. Samo cinjenica koje je psiho uzeo one silne novce penzionerima i uzima dalje, doviljna je za progon i zatvor. Samo to.

                      Tako da izvini, ali...
                      Od ovih gorih nema. Ja ne zelim da cekam da se pojavi "mister pravi politicar" zao mi je, ali najbolje godine mi prolaze u ovom sranju ovde.
                      Uostalom jednog posetnog i finog smo imali, jel da...Kostunica. Meni nije bio dobar, pamtim ga kao prilicno nesposobnog politicara, dzabe mi njegovo postenje.
                      Drugii primer je Jankovic. I, sta bi sa njim?
                      Ko je taj? Sta je taj uradio? Gde je?

                      Dajte bre nemojte da se zajebavamo. Vi sustinu ne shvatate. Ako misilite da cekate da se pojavi ili poraste neko ko ce da vam odgovara, ocigledno po svemu, nema od toga nista.
                      Psi laju, karavani prolaze...

                      A evo ja svoj glas dajem Mariniki Tepic.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ne slazem sa tobom Indigo uopste.
                        Dakle kako sam te razumela, posto ti niko ne odgovara od opozicije, ova bagra da nas jase i dalje?
                        Izvini, ali izvini...ali NE!

                        Djilas? Kakve ti veze imas sa njegovom vladavinom, mislim sto te on negativno taknuo?
                        A ja imam recimo ekstra iskustva i misljenje.
                        Sve je funkcionisalo kao sat u odnosu na ove idiote.
                        Bilo je para za trudnice, porodilje, najugrozenije, besplatne knjige za skolarce onoliko godina (sve nabrojano su ukinuli ovi lopovi), u prelznom periodu su toplane radile, a sada se ljudi smrzavaju (jedino grejanje radi nonstop u izbornoj godini), GSP je bio ozbiljno preduzece sa normalnim brojem vozila, vozaca i ucestaloscu polaska. Kada se nesto gradilo ili renoviralo, nije se raspadalo, niti opravljali milion puta iza toga. O drugim stvarima da ne pricam po javnim preduzecima od cega nam zavisi nornalno funkcionisanje grada.


                        A na nivou drzave... nikada u istoriji Srbije ovakava bagra nije vladala, olos i bitange. Samo cinjenica koje je psiho uzeo one silne novce penzionerima i uzima dalje, doviljna je za progon i zatvor. Samo to.

                        Tako da izvini, ali...
                        Od ovih gorih nema. Ja ne zelim da cekam da se pojavi "mister pravi politicar" zao mi je, ali najbolje godine mi prolaze u ovom sranju ovde.
                        Uostalom jednog posetnog i finog smo imali, jel da...Kostunica. Meni nije bio dobar, pamtim ga kao prilicno nesposobnog politicara, dzabe mi njegovo postenje.
                        Drugii primer je Jankovic. I, sta bi sa njim?
                        Ko je taj? Sta je taj uradio? Gde je?

                        Dajte bre nemojte da se zajebavamo. Vi sustinu ne shvatate. Ako misilite da cekate da se pojavi ili poraste neko ko ce da vam odgovara, ocigledno po svemu, nema od toga nista.
                        Psi laju, karavani prolaze...

                        A evo ja svoj glas dajem Mariniki Tepic.
                        Da li zaista mislis posle svega sto sam rekao ovde da sam ja za to da Psiho ostane na vrhu?
                        I da li sam napisao bilo gde da sam za to?

                        Ja sam protiv losih izbora, losih resenja. Ne postoji neko ko me moze ubediti da je trenutna opozicija dobar izbor.

                        Znas i sama koliko ne podnosim ove, vrlo dobro si svesna toga te mi nije jasan tvoj stav.
                        Ja sam protiv prelaznih resenja, jer tu se gube godine.
                        Ajde da damo Jeremicu 4 godine da vidimo sta moze, ajde da mu damo jos 4 nije imao srece. Jebes to, bas da ga jebes. Jebes davanje prilika istrosenim idejama, jebes i to sto se uvek motaju oko funkcija.
                        Jel smo mi toliko glup narod da nas uvek isti drkaju.



                        Pitam tebe, ustvari pitam sve, imamo li mi jednog normalnog coveka koji nije upetljan u neku aferu, ko je makar 10% posten a nek 90% bude lopov, opet svakako je bolji od ovih.

                        Sta onda da ocekujem, skinemo Vucica pa onda tamo 2025 isti taj Vucic se opet pojavi kao lider opozicije i opet zeli na vlast. E to mene uzasava.

                        Najveci nas problem je sto brzo zaboravljamo.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • I jos jednom apropo Djilasa.
                          Njega nije narod sklonio, naprotiv, on je dobio bg izbore, ponovo. Dakle ne znam o cemu pricate vise...

                          Nezakonito i kaubojski sklonila ga skupstina grada tada sns i sps koju su onu nesrecnu Krkobabicevu pups i njegova 4 clana preveli zedne na svoju stranu ...jer mu je Vucic obecao socijalni program za Bg!!!!

                          A psiho je tih godina hteo da crkne sto nema vlast u Bg i sto ne moze legitimno da je dobije, nikada to necu da zaboravim.
                          I sve je uradio da je i uzme.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Da li zaista mislis posle svega sto sam rekao ovde da sam ja za to da Psiho ostane na vrhu?
                            I da li sam napisao bilo gde da sam za to?

                            Ja sam protiv losih izbora, losih resenja. Ne postoji neko ko me moze ubediti da je trenutna opozicija dobar izbor.

                            Znas i sama koliko ne podnosim ove, vrlo dobro si svesna toga te mi nije jasan tvoj stav.
                            Ja sam protiv prelaznih resenja, jer tu se gube godine.
                            Ajde da damo Jeremicu 4 godine da vidimo sta moze, ajde da mu damo jos 4 nije imao srece. Jebes to, bas da ga jebes. Jebes davanje prilika istrosenim idejama, jebes i to sto se uvek motaju oko funkcija.
                            Jel smo mi toliko glup narod da nas uvek isti drkaju.



                            Pitam tebe, ustvari pitam sve, imamo li mi jednog normalnog coveka koji nije upetljan u neku aferu, ko je makar 10% posten a nek 90% bude lopov, opet svakako je bolji od ovih.

                            Sta onda da ocekujem, skinemo Vucica pa onda tamo 2025 isti taj Vucic se opet pojavi kao lider opozicije i opet zeli na vlast. E to mene uzasava.

                            Najveci nas problem je sto brzo zaboravljamo.
                            Naravno da znam da nisi za psiha, ali ne razumem kako mislis da ostvaris dobar i pravican izborni sistem recimo da pocnem od toga, sa njim na vlasti???

                            Kako mislis da se neko izdvoji, neko noramlan, zdrav i prav u ovom kukolju, anarhiji i haosu? Kakvo pravo resenje trazis sada, kada je dogorelo do nokata?

                            Skines bagru, pa onda gradis, kao posle osolobadjanja nekog, posle neke okupacije, jer bi to bilo tog ranga.

                            Ja sam samo iskljucivo protiv Tadica. Taj je jedini pokazao sta stvarno "ume".
                            Protiv ostalih nisam. (Ok treba proveriti ko je sve tamo, pricam pausalno)
                            I kakve 4 godine?
                            Napravis sistem provere vlasti, kao 100 dana vlade

                            Sve se moze. Jedino se ne moze kod apsolutista i diktatora, bolesnih egomanijaka. Tu se vec ne moze nista. Osim da se ode preko. Milosevic je izigravao jednog takvog, a ovaj bolesnik presao igricu vec vise puta za ovih 6-7 god, koliko vec.
                            Vecnost jbt!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Imal neko ovde sta pametno da kaze

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                @uros vlast se u Srba nikada dobrovoljno ne predaje, pa ni po cijenu Briselskog sporazuma.

                                Raskoli i netrpeljivost na relacijama Tadić, Đilas, Pajtić, Šutanovac su bile ogromne. I opet nisu vjerovali da će toliki broj glasača glasati za Radikale.
                                Dačić je samo uradio prirodnu stvar i vratio sve na pozicije prije 2000-te

                                Čak i tada žuti nisu vjerovali da će Nikolić biti u stanju da se održi Radikalsku vlast i tu supotpuno bili upravu. On to ne bi ni mogao uraditi.

                                Vučić je ono na šta oni nikako nisu računali. Čovjek je u potpunosti preuzeo stranku bez ikakvog cijepanja na svoju i Nikolićevu struju. Ovo demokrate nikada nisu znale napraviti.

                                Način na koji Vučić upravlja Srbijom će se u knjigama učiti. Ovaj Pink oblik populizam je prevazišao sve do sada viđeno.
                                Slobu je bar bio gospodin. Njega bi bilo blam da radi ove stvari. I Gebelsa je bilo blam da radi ove stvari.
                                On ima savršeno odrađenu selekciju glasačkog tijela i propagandom svjesno cilja 70% stanovništva.
                                To što ovih 30% vide manipulaciju njega uopšte ne zanima jer ne postoji scenario u kome ta baza može dati više glasova od njegove ciljne grupe.

                                Potencijalni problem moguć je tek sa nedostatkom novca i padom prihoda. Tada se pravila igre mjenjaju i onda će na ulicama biti 1M i bager i... krug se nastavlja...

                                Da ne bude sve mračno... Srpski vladari su uvijek strahovali od posjeta iz Rusije jer su upravo one bile prvi znakovi kraja.
                                A znamo ko nam je upravo dolazio
                                Jeste, koliko se mrze Vučić i Djilas vidi se Djilasa je oterao čak na predsednika KSS. Tj nije mogao dugoo da ga otera. Nema tu mržnje, sve je to bus plus Neša Roming ekipa.

                                Kad Vučiću jednom neko pomenu Mikija Rakića on se ustroji kao da je ovaj živ i reče, ne pominjite Mikija Rakića. Samo Miki, Cane, Tadići i Vučići i još nekoliko ljudi znaju kako su iskombinovali.

                                Nema tu ljubavi, stigla direktiva ODOZGO, Tadići se nije ništa pitao, a EU čestitala pobedu pre kraja izbora.


                                Nema tu nikakvih sličajnosti, pa to su ozbiljni ljudi nije to boranija. Videti sporazume koji su potpisani 2013. sve je jasno.

                                Ima jedan Vučićev govor o Canetu iz 2005. u utisku nedelje kako će ga on uhapsiti. Šta god da je srao okrenuo je naopako.

                                A taj pokojni Miki Rakić sve to iskordinisao od pravljenja SNS-a do smene.

                                Comment

                                Working...
                                X