Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bila bila. Kaća Grujić je uživo inače jedno veliko sranje, neki zubi čudni, nešto je sva nikakva.

    Ipak je Wanda Nara klasa za JK jeftinoću. Ne znam da li bi Vranješ tetovirao decu Duška Tošića.

    Možda bi ali bi stavio četničke kape deci na tetovažama da iznervira ove iz BiH, a Duško Tošić bi u inat prešao u islam.

    Otišao bi u Tursku i vratio se verskom pozivu a sve u tajnoh saradnji sa Fetulahom Gulenom spremajući novi vojni puč, i čekanje pravog trenutka da pošalje neke asasine, obučene fanatike ili šta god u konačnu pobedu nad Vranješom.

    Vranješ bi nekim srećnim slučajem izbegao smrt i povukao se sa Jelenom i decom na Ravnu Goru.

    Vojni puč bi uspeo i Duško kao visokopozicioniran član, ipak bi nastavio uz Gulenovo odobrenje politiku neosmanizma.

    Turska do Ravne Gore.

    Treći balkanski rat koji je počeo zbog JK, izazvao je ubrzo treći svetski rat, kad se saznalo da je Šaćiri močio u Jelenu još dok je bio u Nemačkoj a ona nastupala u Ofenbahu. Bila je pesma ide maca oko tebe, a Šaćiri je izašao pa je igrala oko njega. Osetila je tu nabočinu na pantalonama.

    Poruka priče - JK koza
    Last edited by Cassius Clay; 15-01-19, 00:47.

    Comment


    • Ja otišao u krajnost tj sexualnu konotaciju.
      Dragana je baš cool lik. Čitao sam neke tekstove o njoj i njenom suprugu stvarno sve odiše ljubavnom harmonijom.
      Mnogi ne znaju da se radi o jednoj od najbogatijih pevaljki. Ona i suprug Toni žive u najluksuznijem delu Beča, kod čuvene opere.
      Retko sam o Gagi čuo neki trač i da je u sukobu s nekim kolegom/koleginicom.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Fine su one dvije Milice,Todorovicka i Pavlovicka,Ana Kokic,Sandra Afrika,...ima dosta finih umjetnica.

        Comment


        • Anuška moja tiha patnja.
          Imam više šanse otkad se razvela od Nikole.
          [emoji4]

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Sve te starlete i pevaljke nisu ni do clanaka nasim glumicama Marini Cosic i Dijani Savanovic,to su prelepe prirodne devojke.Sve te pevaljke posle Brene su izoperisana cudovista,a to vazi i za starlete.

            Comment


            • Evo je sa Šaćinim rodjakom Adisom vo Skopje.
              Nisu znali da su ženske tako dobre dok nisu probali JK.

              Comment


              • Gde su ove dve igrale?
                Samo nemoj reći u novim srpskim sapunicama.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Dijanu sam video u nekom filmu,a Marina mislim da je iz sapunica,u novinama sam naisao na neki njen intervju.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Evo je sa Šaćinim rodjakom Adisom vo Skopje.
                    Nisu znali da su ženske tako dobre dok nisu probali JK.

                    Jel samo meni ovo retardirano

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Bolje da mu skinula hlače i odradila.
                      Cela kompozicija na sceni izgleda ko sajam erotike iz Budimpešte.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Celom svetu je. Žena je sramota. To može da podržava samo Čeda droga. Glumi neku zvezdu seljančura jedna pogana.

                        Evo šta je zvezda i žena

                        Comment


                        • A sta drugo ocekujes od Karleuse,pevanje sigurno neces cuti,samo skidanje i vristanje.

                          Comment


                          • Kajli me uvek podseti na jednu od dve najbolje serije koje sam ikada gledao,Nepristojni ljudi.

                            Comment


                            • Misliš o dva druga koji sede po vazdan i cugaju vops?

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Da,Toni i Gari,za mene je to mozda bolja serija cak i od mucki,lud britanski humor.

                                Comment

                                Working...
                                X