Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vranješ mi je jedan od omiljenih igrača ipak je ovo važnije. Koliko je kilav Duško Tošić, žena u braku bio. Malo mi ga žao. Poludebilan je.

    Vranješ sada i da ga Delije puste da dodje u Zvezdu ne bi ga hteo stručni štab jer je retard Kakav lik

    Comment


    • urki mnogo cu se razocarat ako ne kontas da je ovo fotomontaza, slike mogu cak i biti njene doduse samo dvije one ai naravno da to nije uradeno na facetimeeu sa njime

      Comment


      • Nebitne su gole slike, bila je kod njega u Atini, i bila je sa njim. Nisam se ja oduševio slikama nego sam oduvek znao da ga vara, samo nisam očekivao da baš sa braćalom Vranješom ovo radi.

        Ovo je verovatno bilo upozorenje, stavio je on na story nešto u fazonu "mogu i ja malo da se igram fotošopa"

        Baloteli je mala maca za njega, a Ikardi mu nije ni do kolena. To se jednom radja, ovakva budala.
        Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 19:18.

        Comment


        • Jbt, da li je realno da se ti divis debilu i ljudskoj peezdi ( karakterna osobina, da proste dame ) Vranesu ???

          I da, ovo oko varanja se slazemo Jelena Vuk dlaku menja, ali cud ... ne ne ne

          Comment


          • Originally posted by John Dies at the End View Post
            Jbt, da li je realno da se ti divis debilu i ljudskoj peezdi ( karakterna osobina, da proste dame ) Vranesu ???

            I da, ovo oko varanja se slazemo Jelena Vuk dlaku menja, ali cud ... ne ne ne
            Naravno da je realno to je nas Urki

            Comment


            • Šta ima da mu se divim ili ne, gotivim ga ovako budala je, to je to. Šta to anglikanizuješ reči, napiši lepo "pizdi" kao da ne znamo šta znači

              Samo sam čekao dan za JK, popela mi se na glavu više, kada god pročitam nešto o njoj ili čujem, ispade ona svetica.

              Ovamo je Vranješ jaše, a Duško Tošić mučenik mučeni.

              I to da je bilo koji drugi tip nego legenda Vranješ. Legenda. Takvu budalu majka jednom radja.
              Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 23:29.

              Comment


              • Hahahahahahahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahahaha




                Pa pičkice malena razočarao si me. Ne može od fudbalera muškarac nikad. Dečačić jebeni. Sramota. Povlačim sve za ovog imbecila. Pu konju.
                Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 23:32.

                Comment


                • Nastavlja Jeca da briljira i blamira jadnog fudbalerčića na SVE načine.
                  Tek nam predstoji borba prsa u prsa.
                  Nagledaćemo se svega.
                  Čak je poslala u etar i sliku Ognjenovog pimpeka [emoji23]

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 14-01-19, 23:43.

                  Comment


                  • Hahaha

                    Comment


                    • Klasika. Duško beskičmenjak pristao da prećuti ovo. Ona kaže kako ima mladež dole. On će potvrditi. Gde da pukne sramota. Okačila je i sliku njegovog penisa.

                      Bili su zajedno 300%, ali malo je komplikovano razvesti se i Duško ko Duško. Preti mu nešto za BG. Haos.

                      On ne može da se izblamira on je hodajući blam, ali ona se izblamirala za sve pare.

                      Odale su je štikle sa snimka.

                      Comment


                      • Najbolje za taj mladež pitati brata on zna

                        Comment





                        • Kakav lik ne mogu vise

                          Comment


                          • Ako nije dobio 100 poruka na ovaj br što je Jelena ostavila, nije nijednu.

                            Za nivo ispod Cecike. Ovo se Ceci nikada desilo ne bi. Prvo što taj ne bi smeo da zucne, drugo što joj lepo biraju psihički zdrave momke.

                            Skinuo bih mu ja tetovažu Djujića osramotio je tetovažu. Magarac jedan.

                            A BiH ima tri konstitutivna naroda nema šta da mu seru, ima pravo da bude Srbin, nego je idiot. Ne bi bio problem da nije idiot.

                            Ali brate da igraš za BiH i istetoviraš Vojvodu Momčila... Prvo ja ne bih ni igrao za BiH da je tako, ako već igraš ne moraš ih provocirati. Nego baš željan pažnje.
                            Last edited by Cassius Clay; 14-01-19, 23:55.

                            Comment


                            • Kakvih komentara ima po fejsbuku ovo nije realno

                              Gde bre ovo sad da se desi, bas sad kada Putin dolazi i kad treba da nam krene.cccc
                              Pravio se duh i dobio picke,jebote dobra fora

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X