Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bojaninu anketu ne racunaj. Kod nje je sukob interesa u pitanju.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Bila sam objektivna
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Biće pazi se Telenor botova, svuda su
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Telenor ima promociju za NBA League Pass, automatski dobija moj glas..

          Comment


          • Poslovno sam vezan sa MTS Telekomom, tako da bi moje popunjavanje ankete bio sukob interesa.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Bojanu to nije sprecilo.

              Nije ni mene, ali sam bio iskren.

              Najiskrenije sam stavio sve najgore konkutentima.
              Last edited by mark !t zer0; 04-01-19, 19:42.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Evo procenti ko je presao u koju mrezu, neko je trazio.



                I jos jednom, hvala svima koji su pomogli u obradi podataka.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ja sam medju ovih 21% plave boje

                  Vip je najjaci, iljadarka mesecno i ne proveravam racun nikad.

                  Comment


                  • Možda grešim, ali čini mi se da najmanje ljudi odlazi iz VIP-a i da je najviše prešlo u VIP ????
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Hoće sad da se pokrene diskusija koje govno najmanje smrdi?
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Ne znam šta kaže Barbara na ovo, ali je u Leskovcu izgleda daleko manje od očekivanog....
                        Beograd je podelio 900k, dvema devojcicama i decaku, a jbg kad Bugari navalili ko mutavi, tako da je gradska kasa ihaaaa napunjena, preliva na sve strane

                        No, 20.000 im majke bozije leskovacke. Kakvi su to bre mamlazi, svet video nije.
                        Kad svi maznuli deo kolaca ostade neka bedna sica, a vrv je svuda u unutrasnjosti tako.. sta da rade sa tim parama..
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Beograd je podelio 900k....
                          2 X 150 000 .... Beograd. I to zato što nisu mogli da se dogovore u desetinku koja je prva beba bila rođena. Jbg i to je kao neko takmičenje, šta li je.

                          A što se tiče Bugara....koliko ih je bilo u nišu na dočeku 'ladno smo celom Nišu mogli da podelimo 13. platu
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Nemoj da mi protivurecis
                            3x 300 tisuca, ispravljena nepravda

                            Ne znam za "vase" Bugare, ovde se mere desetinama i desetinama hiljada i ostavljaju po ...ma bogznakoliko jura, i tako godinama unazad, tako bar kaze vlast
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Nemoj da mi protivurecis
                              3x 300 tisuca, uspravljena nepravda

                              Ne znam za "vase" Bugare, ovde se mere desetinama i drsetinama hiljada i ostavljaju po ...ma bogznakoliko jura, i tako godinama unazad, tako bar kaze vlast
                              MA to je zbog zimskih jakni...optička varka

                              Ne protivurečim ti, nego sam takav našao članak...link
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Dobro, znam, ali to vise ne vazi, ispravljeno
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X