Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Ode Ivanovic, neka se spremi Kesic.
    Vala ovo mu oprostiti neću.

    Comment


    • Kakva debilcina je onaj glumac sto je postao poznat nakon sranja zvanog "Vojna akademija".


      Spoiler
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Evo jedne protivteže tom tu nesrecniku...

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Op op!

          Water ice on Mars, just shot by the ESA!


          PS. Uki nemoj ljubi te brat.

          Edit:
          Evo sa jačom rezolucijom i izvorom
          https://m.esa.int/spaceinimages/Imag...Korolev_crater
          Last edited by bici; 21-12-18, 18:43.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Neću brate, simpatičan CGI. Ne možeš ti da razumeš zašto to nije tačno. Ja to ne poričem zato što bi mi smetalo, jebe mi se i da živiim na nečemu oblika kaktusa, radi se o nekim drugim stvarima. Ja to nikada nisam ni napadao sa naučnog stanovišta te branše već sa političko-sociološkog, znam zašto se time služe a to je duga priča. Da daju sliku ravne zemlje ja bih rekao nije ravna. Kontaš prijatelju koji je aspekat obaranja? Uopšte mi se jebe za oblik, nego znam ko to objavljuje, to je ipak moj teren. Proučavnje nebeskih tela i sl ne.


            Boki Perić, nerast, jednom sam ga video, gledam koji je to klošar, neku kapicu maslinastu nosio neku trenerkicu, kažu to je onaj glumac ribe lude za njim.

            Šta kamera uradi od čoveka ccc.

            Čudo mali treš retard nije jelku novogodišnju i rasvetu pomenuo. Ili Trinkijerija.
            Last edited by Cassius Clay; 21-12-18, 18:50.

            Comment


            • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, koji si ti Bog.

              Posvetio si post Bojanu Pericu za kojeg do danas vecina nije cula.

              Comment


              • a lepo sam te zamolio
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • AHghahgahghaghaghaghhagh Ricma, ja sam kriv Ali da sam ocekivao Urosev post - jesam

                  Ali bici sa ovim "Uki, nemoj..."
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Uh, propustio sam taj clickbait. Slep sam.

                    Mislim da kad se sve sabere niko nije razocaran vecerasnjim performansom.

                    Comment


                    • Hahahaha

                      https://www.polovnegumebeograd.rs/?f...vIxvkBpSJc_yvc

                      Al da procitate do kraja [emoji6]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ivanovic odlazi na TOP TV, ocekivano. Samo gde ce posle kad i AV kupi i to. Beogradjani, subota je vec. Bice lepa noc kazu, prosetajte malo do RTS i urucite im novogodisnje paketice.
                        https://www.danas.rs/drustvo/ivan-iv...azi-na-top-tv/

                        Comment


                        • Hahahahah koji ludak

                          Ne Ivan Ivanovic, nego ovaj sa gumama, da ne bude zabune [emoji3]


                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Samo za bicija i Urosa



                              Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Kija ima cetiri i po miliona, da budemo tacniji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo
                                Kupis dve televizije kako bi sklonio Kesica i Ivanovica.
                                U kakvom mraku mi zivimo i kakav nas mrak tek ceka.
                                Meh, nemaju oni tu nikakvu veliku ulogu. Transakija je pala kako United Media ne bi kupila te dve televizije. Poglavnik bi histerisao i pricao kako ga Ameri ruse kad bi se to desilo.

                                Originally posted by skeptik View Post
                                Ivanovic odlazi na TOP TV, ocekivano. Samo gde ce posle kad i AV kupi i to. Beogradjani, subota je vec. Bice lepa noc kazu, prosetajte malo do RTS i urucite im novogodisnje paketice.
                                https://www.danas.rs/drustvo/ivan-iv...azi-na-top-tv/
                                To je vec sci-fi. Kao sto bi sada kupili SK i N1.

                                Comment

                                Working...
                                X