Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Problem je izgleda bio sto joj nije doslovce sastavila da to barem lici na nesto. Nego joj sam rekla u kom smeru da ide. A ova robinja nije bila u stanju da sve to iole normalno interpretira.
    Da ne pricam o tome da novinar treba da bude objektivan, nepristrasan, neutralan...
    Sta ima da joj sastavi, za reportera se trazi "devojcica" (od 22 godine) koja ce tu da izdeklamuje sta treba da izdeklamuje zbog sopstvene koristi. A kad vec pisemo o onom zlu sto se odaziva na ime Ivana Vucicevic i koja se ovde posmatra samo u maniru zadriglih kafanskih strucnjaka, gledao sam emisiju i tu je ona samo nastavila da radi ono sto ucitelj i uzor u zlu svih njih -samoproglaseni faraon Vucic - radi bez prestanka od pocetka njegove zalosne politicke karijere.

    Vrhunac je bio kada je onaj Skoro probao nesto da kaze, a ova baraba se ustremila na njega, vristi, vice i agresivno se ponasa da bi mu jednom rekla "ne prekidajte me". A covekov red bio da kaze svoje misljenje. U postenom drustvu Ivana Vucicevic bi sluzila zatvorsku kaznu. Tacka.

    A kad smo vec kod nasilja koje doticna spominje da se desava prema maloumnom mu megafonu (to je ova cerka onog SNSovca), da dodje neko i slaze da je neko pokusao da ubije nekoga ili optuzi nekog politickog protivnika za silovanje ili nasilje, da stavi laznu vest da Bosnjaci ubijaju Srbe u Novom Pazaru i tako dalje. Sta onda? Taj neko moze da kaze sta hoce, pa ja pitam ko ce da zastiti gradjanje od laganja i propagande masinerije? Ko ce da vrati sve one pare sto su pokrali i sta to ova koza ili Ivana Vucicevic rade da zasluzuju da im se bilo sta plati, osim da budu u sluzbi faraona?

    Ajde molim Vas, ispada da ni Gebelsa nije trenutno trebalo dirati, kad vec moramo da se zgrazavamo nad nekoliko uvreda koji nasi mali Gebelsi trpe. Jadni oni, srce mi se cepa.

    Sta je ova drzava, vlasnistvo porodice Vucic i njegove partije? Pa neka kazu onda tako, cemu izmotavanje, cemu mediji, cemu izbori, cela drzava sluzi da leci komplekse jednog slinavog politicara koji je sve sto je radio u svojoj karijeri cmizdrio, kalimerisao i patetisao.
    Last edited by blond; 11-12-18, 20:13.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ja sam mislio da ne moze mnogo gore od Cece i Karleuse, pa su me Jala, Rasta i ekipa demantovali. Pa sam mislio da je to kraj, ali evo ponovo me demantuju Stoja i Kija. E, sad jos samo da vidim na koji nacin ce i to da prevazidju

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Ne znam šta je Sloba vidio na onoj smrdljivoj Đokajki, pored ovakve žene. Kija svijet izmislila za nju.

        Mada koliko se da pročitati iz novina, debelo se kaje.
        To sam se ja mnogo puta zapitao.
        Kija ima tu neku j***zovnu facu za poželeti.
        Đogajka ko vrana, ništa što obuče ne paše joj lepo.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Prijatno i sram vas bilo

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nakaza na kub.
            Dovoljno samo da vidim konture odvratne njuske urednika Informera da mi se okrene želudac.
            Kesić pravi Bog.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 12-12-18, 06:19.

            Comment


            • Kesić, poslednji Mohikanac novinarstva. Za ove ostale (novinare, voditelje, urednike,..i sve koji direktno ili indirektno učestvuju u ovoj predstavi) se nadam da osećaju stid, sramotu, jer ako ni toga nema, nema ni ljudskosti u njima.

              Uvek sam se plašio da ne postanem jedan od njih, ucenjen "sigurnim" poslom, da govorim ono što ne mislim i sa čim se ne slažem pod izgovorom - to mi je posao, tako zaradjujem za hleb. Postoje pekare koje dele hleb na kraju dana, dakle, ne trebaš za njega da zaradjuješ, već zaradjuješ za automobil, stan, putovanje, a za uzvrat ne daješ svojih 8;10;12 sati, ne, nego obraz, integritet i svu čovečnost.

              Ovde su se dve države borile za proširenje teritorije na štetu treće države, što je posledica potčinjenosti koju su obe imale dugi niz vekova. Samo za koje stanovništvo su to želeli da prigrle? Ni oni ne znaju. A poenta, danas, nije u tome koliko ćeš fizički biti velik, već ekonomski i pre svega, koliko si zaista nezavisan.

              Dalje imamo nesposobnost ove države za turizam, da pored gomile istorijskih ostataka, prirodne lepote mi moramo da kičerajem privolimo (čitaj odbijemo) turiste. (Mala off anegdota, prijateljica što iznajmljuje stan sa pogledom na lavirint, na začudjeno pitanje turiste - šta vam je ovo? je odgovorila sa - postavili za snimanje neke reklame )

              Meni ono najbolnije, pored uništavanje ljudi je i uništavanje prirode. Gomila malih hidroelektrana, koje ponaosob proizvode snage taman da napajaju server na kojem se nalazi ovaj forum, samo niče. Glavni na tom projektu je Vučićev kum, a finansijer neka banka (mislim da je komercijalna). Poslednja namera im je da Crvenku(koja je poznata po "stravičnom" i "nerešivom" ubistvu, koje bi svako sa iskustvom od jedne sezone CSI Miamia rešio u roku od dva dana), tačnije njen deo sa druge strane nasipa, pretvore u luku. To je najšire plavno područje, dom dosta životinja, čak i par orlova belorepana. Verovatno misle da će time preuzeti primat CG u švercu narkotika.

              Apropo novinara bih parafrazirao Dimitrija Banjca (aka Đorđa Čvarkova, aka Žorža Papadubija) iz sinoćne epizode "možda u televizori i žive mali ljudi, ali sigurno nemaju dušu".
              Last edited by Nerealan; 12-12-18, 09:10.
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Prijatno i sram vas bilo

                Dno dna ali i njima ce doci kraj.

                Kesic kao i uvijek, veliki gospodin

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • racunica je jasna

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Zna li Vučko šta je 5, 6 metara kvadrarnih.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • On mozda i zna, sto je manje bitno, ali oni kojima salje poruku sumnjam.
                      Kakvo laprdnje bemti.. iz dana u dan

                      Sacuvaj boze kakvog ste coveka izabarali za predsednika, svecom da ste bunarili...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • I Nadu Petronijevic, instituciju StdB.. pu!

                        I sto rece jedan, lustracije sprovesti sve do askurdjela !@##:!£×!&@₩

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          On mozda i zna, sto je manje bitno, ali oni kojima salje poruku sumnjam.
                          Kakvo laprdnje bemti.. iz dana u dan

                          Sacuvaj boze kakvog ste coveka izabarali za predsednika, svecom da ste bunarili...
                          Jel se to meni obraćaš? Ja sam za Belog glasao.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ma jok. Mada indirektno i tebi, mislila sam da nisi glasao...ali i za koga si, dodje mu na isto.

                            Nego jel ides, obilazis Preletaceve ugostiteljske objekte? Otvorio je skoro i poslasticarnicu na Obilicevom, gde bi inace
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo
                              A narod direktno finansira unistavanje prirode kroz racune za utrosenu el. energiju.
                              Termin "povlasceni proizvodjac el energije"
                              Mizeran je procenat onih koje ovakvo devastiranje uopšte dodiruje, narod se vodi onom - daleko od očiju, daleko od srca. Kad su podneli 10% od penzija, ovo dodje kao sitnica

                              @olja imaju li negde podaci koliko su ovi ljudi proveli na studiju B?
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ma jok. Mada indirektno i tebi, mislila sam da nisi glasao...ali i za koga si, dodje mu na isto.

                                Nego jel ides, obilazis Preletaceve ugostiteljske objekte? Otvorio je skoro i poslasticarnicu na Obilicevom, gde bi inace
                                Kako je isto? To su predsednicki izbori, on je glasanjem za klovna smanjio udeo Vucica u ukupnom delu birackog tela. Isto bi bilo i da je glasao za bilo koga na tim izborima, za Jankovica, Stamatovica, Popovica, Obradovica, Jeremica, cak i za Seselja, Canka i Parovica.

                                Nisu to parlamentarni izbori pa da se bacaju glasovi. A protesti posle su bili promaseni, protesti su trebalo da zahtevaju objektivno izvestavanje i TV duele pre izbora, ako nikome nije smetalo ne moze ni da se protestvuje pa makar al-Bagdadi licno bio izabran.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X