Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja volim pored ove dve emisije da pogledam DLZ sa Markom Vidojkovicem i Nenadom Kulacinom. Tu se i najvise pokidam od smeha, naprave kafansku atmosferu u studiju dok ne dodje gost. Bude malo slobodnijeg izrazavanja sto me dodatno nasmeje.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Al se Bojana uhvatila za penzionere...
      Sta njima treba vise od toplog doma, struje, hrane i televizora?

      Moze se to pokrpiti sa 20-30 hiljada.
      Kao prvo, ne moze da se pokrije sa 20-30 hiljada, a kao drugo to nije zivot...dovoljno je da odes u inostranstvo i vidis kako stariji zive, da izlaze u restorane i kafice, da putuju itd. a to je za nase penzionere misaona imenica
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Al se Bojana uhvatila za penzionere...
        Sta njima treba vise od toplog doma, struje, hrane i televizora?

        Moze se to pokrpiti sa 20-30 hiljada.
        Mesecna terapija lekova oko 4000, komunalije oko 10000 mesecno znaci za zivot 500 din dnevno... probaj pa mi javi kako ti je islo.

        Evo ti primer kako bi trebalo da zivi penzioner. Pre nekih 10-ak godina su igrali OFK - Auxerre u Ligi Evrope, sedim ja sa drugarom gledamo utakmicu i prilazi nam jedan stariji gospodin, po akcnetu odmag primetimo da je iz Engleske i krenemo u neku pricu. On je tada imao nekih 67 godina, bio je dobrog zdravlja, iz Liverpoola je, ali je navijac Evrtona a penzionerske dane provodi tako sto putuje po Evropi kad mu se ukaze prilika i gleda fudbal. Ta utakmica mu je bila prva poseta Srbiji, a od evropskih zemalja nije video samo jos Kipar i Gruziju do tog dana. Zanimanje kojim se bavio pre penzije je postar... verovatno jedno od slabije placenih tamo.

        Ja razumem da mi zivimo u Srbiji i da je ova gore prica za nase penzionere nemoguca, ali je tuzno sto je za nase penzionere nemuguce ni 7 dana u nekoj nasoj banji. A to da im ne treba vise od krova nad glavom i TV-a, pa nisu oni zivotinje.
        Last edited by belgrade_owl; 06-12-18, 09:56.

        Comment


        • Ma ovde je većina ljudi preko 60 godina informatički nepismena, o onim preko 70 i da ne pričamo. Da li je utopija, trolovanje ili oba samo se to pitanje postavlja.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Karanovic hahahahahahagagagagagahahahagagahahajahahahahahaga
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ma na groblje sa njima odmah, bozemeoprosti baba, ziva bila ti meni jos dugo!
              Btw, njen infostan je samo 8 tisuca.

              Vec pomenuta satira je uvek bilo glavno oruzje u dnevnopolitickoj borbi i nikada nam nije manjkala, iako bi nam Domanovic pozavideo od muke garant (na materijalu), ali kad neko nema ni osnovni smisao za humor...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Karanovic hahahahahahagagagagagahahahagagahahajahahahahahaga
                Jel ti dobro?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Odlicno, hvala na pitanju. Smeh je zdrav.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ma ok, ne sekiram se ja za tebe, nego bre podeli to sa nama ... kakav ti je to post
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • I mi bi da se smejemo, sta je Mira uradila? Pretpistavljam da nije Srdjan
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Smesna mi je sama ideja da ona treba tu kao nesto da prica i da se istice, jer je poznato da nije bas na nekom glasu kod jednog dela gradjana.

                        Ako je cilj da se privuce masa, Mirjana je i te kako pogresan potez, siguran sam da ce jedan deo odustati upravo zbog nje.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Mesecna terapija lekova oko 4000, komunalije oko 10000 mesecno znaci za zivot 500 din dnevno... probaj pa mi javi kako ti je islo.

                            Evo ti primer kako bi trebalo da zivi penzioner. Pre nekih 10-ak godina su igrali OFK - Auxerre u Ligi Evrope, sedim ja sa drugarom gledamo utakmicu i prilazi nam jedan stariji gospodin, po akcnetu odmag primetimo da je iz Engleske i krenemo u neku pricu. On je tada imao nekih 67 godina, bio je dobrog zdravlja, iz Liverpoola je, ali je navijac Evrtona a penzionerske dane provodi tako sto putuje po Evropi kad mu se ukaze prilika i gleda fudbal. Ta utakmica mu je bila prva poseta Srbiji, a od evropskih zemalja nije video samo jos Kipar i Gruziju do tog dana. Zanimanje kojim se bavio pre penzije je postar... verovatno jedno od slabije placenih tamo.

                            Ja razumem da mi zivimo u Srbiji i da je ova gore prica za nase penzionere nemoguca, ali je tuzno sto je za nase penzionere nemuguce ni 7 dana u nekoj nasoj banji. A to da im ne treba vise od krova nad glavom i TV-a, pa nisu oni zivotinje.
                            Upravo vecina tih penzionera je glasala za SNS. Tako da ne bih rekao da im je lose.

                            Da su malcice svesniji kao taj gospodin iz Engleske, do ovakve situacije ne bi doslo.

                            Comment


                            • Nije valjda zabranjeno da nekome neko smeta Svidelo se to nekima ili ne, ako zele nesto konkretno da urade, moraju da paze i na takve stvari. Evo ajde, recimo ovaj tvit i ova tri imena, ni Dule ni Sergej nisu neki problem uopste, ljudi nece ni obratiti toliko na njih paznju, ali na Mirjanu verovatno hoce.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Smesna mi je sama ideja da ona treba tu kao nesto da prica i da se istice, jer je poznato da nije bas na nekom glasu kod jednog dela gradjana.

                                Ako je cilj da se privuce masa, Mirjana je i te kako pogresan potez, siguran sam da ce jedan deo odustati upravo zbog nje.
                                A sta je radila jbt? Tvoja reakcija je po meni bas neprimerana, kao da je prijavljen neki zlocinac tamo za govornicim, zato trazim odgovor. Koga god pitam ne odgovara.. ne razumem.
                                Ja bas nemam nista protiv Mire, naprotiv.

                                A Duleta ne pominjes? Vidim da su i protiv njega, samo za njega sam dobila odg... kazu podrzavao Vucuca i dodvoravao se snsovcima, pa sad okrenuo curak, ne znam iz kojih razloga, i on ti je oke, naravno.

                                Meni vidis jeste, ko god je protiv, a moralisanje u ovoj situaciji je besmisleno, ni u Savezu mi ne ogovaraju sve stranke, ali idemo, jer gore znam da ne moze.

                                Ma super je nama, a ovaj ludak ce da vlada dok je ziv.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X