Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate Bane, srećan ti rođendan

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Zadruga 2, ulazi Cobe Mambole, mambole i Gel, gel kupujem da na kosu nanesem.
      Ma pusti to ništa bez Zorice Marković
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Pocinje trovanje mozgova.

        Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

        Comment


        • Najbolja je bila Farma,tamo su radili i privredjivali a ovo sad sve blud i nemoral.Fuj.

          Comment


          • Najjaci!



            Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

            Comment


            • Kad kažeš farms samo se setim Paroša i ovog Smradkija svadje

              Last edited by Cassius Clay; 31-08-18, 15:53.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Pocinje trovanje mozgova.

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
                Ma ja to ne gledam ali je neizbežno čuti nešto ili naleteti u štampi...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • To su bila srecna vremena,tad su se je.ali samo ispod jorgana i to samo iz ljubavi.Drugaciji je to bio sistem vrijednosti.Sjecam se velikog Milosa Bojanica kad je pobjedio,kakav je ono car bio.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ma ja to ne gledam ali je neizbežno čuti nešto ili naleteti u štampi...
                    Ovo danas ne gledas, ne pratis, ali moras da naletis na neki clanak. Istina.

                    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                    Comment


                    • Ne moras,ja ne citam Blic,Kurir,Informer,Alo i ostale glasovite medije nego samo Sorosev B92 i zasticen sam od toga.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_PG View Post
                        Ne moras,ja ne citam Blic,Kurir,Informer,Alo i ostale glasovite medije nego samo Sorosev B92 i zasticen sam od toga.
                        A od Twitera,FB-a ili odlaska u kupovinu,DZ, šetnje po parku?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Problem sa zemljom Srbijom je bas taj sto ne mozes da se izolujes na pravi nacin.

                          Mozes imati bruka dobru platu i uslove za zivot, ali ako imas malo mozga, sva ova desavanja te prosto ubijaju malo po malo. A prosto ne mozes da ih zaobidjes. Jer bas sto kaze Mara, odes u market, park, gradski prevoz. Jbg, moras cuti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            A od Twitera,FB-a ili odlaska u kupovinu,DZ, šetnje po parku?
                            Ne iskace mi to na FB,zablokirao sam to nekako.Twiter nemam.Nikog koga poznajem to ne ne prati.Totalno sam hvala bogu izolovan od toga.Ponekad kad ukljucim tv jednom u 2 mjeseca naletim na neki od tih sadrzaja ali samo prebacim i to je to.E cuo sam za nekog Slobu i neku Kiku ali ne znam ko su oni.

                            Comment


                            • Sinoc listam kanale i vidim da je Maricev kurvaluk poceo.

                              Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                              Comment


                              • Ali kako kapiram to najvise gledaju babe i djedovi.Pokvarise nam ove penzionere skroz.

                                Comment

                                Working...
                                X