Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivanovic je gnjida, on je samo prividno kriticar, taj radi za vlast vise od onih koji mu se slihtaju otvoreno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      E to je nesto, sad ima ravnopravan status sa opozicijom, kontrolise Pink, RTS, Prvu, O2, Studio B i Kopernikus, naravno tu su i stampani mediji Telegraf, Informer, Blic, ali je pitanje da li je dovoljno i to da se suprostavi N1 i Kuriru? Morace jos da se kupuje.
      Opozicija se baskari na tviteru, a on samo drzi sve televizije sa nacionalnom frekvencijom jadan, totalno neravnopravna borba
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        E to je nesto, sad ima ravnopravan status sa opozicijom, kontrolise Pink, RTS, Prvu, O2, Studio B i Kopernikus, naravno tu su i stampani mediji Telegraf, Informer, Blic, ali je pitanje da li je dovoljno i to da se suprostavi N1 i Kuriru? Morace jos da se kupuje.
        I Kurir je njihov, a zaboravio si Politiku, Vecernje Novosti i Alo. Ostali su Danas, NIN i Vreme kao poslednja oaza slobdnih medija u Srbiji.

        Comment


        • Kad smo vec kod Politike,kako se srozao taj list za par godina.Do neprepoznatljivosti.

          Comment


          • Kurir popustio? Nisam odavno pratio ali jedno vrijeme je bila nenormalna hajka na Kurir, prednjacio je Mitrovic.
            sigpic

            Comment


            • ma kakav crni Kurir

              ovo sto je skeptik rekao i N1, sto se tice TV
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kako se drzi list Danas,jesu li oni presli na stranu dobra,tj na Vucicevu stranu?

                Comment


                • pa nisu, sad smo rekli
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nisu niti ce uskoro koliko mi se cini.

                    Comment


                    • A onaj Pescanik,oni su isto imali fine tekstove dok sam pratio prije koju godinu?
                      U sustini ista je situacija kao sa Slobom,ubacio je u opoziciju jako cudne pojave da budem blag pored kojih on izgleda pristojno,tako je birao i ove oko njega iz istog razloga.
                      Last edited by E1_PG; 04-12-18, 21:57.

                      Comment


                      • Pazi sad ovo

                        Last edited by belgrade_owl; 04-12-18, 21:56.

                        Comment


                        • Telekom kupi Kopernikus za 200 miliona evra iako realno kosta nekih 20 miliona. I sada ovaj kupi O2 i Prvu za 180 miliona evra. Amaterski odradjeno ali ne mari. Samo bahato.

                          Comment


                          • Mi svi znamo ko kupuje O2 i Prvu jedino deformer opravdava svoj naziv

                            Comment


                            • Inace cenzura na portalu B92 je vec pocela. Brisu se komentari i pustaji samo oni od SNS botova.

                              Comment


                              • Ta cenzura traje duze vreme, slucajno znam coveka koji odobrava komentare, ali on radi samo sportske vesti.

                                Comment

                                Working...
                                X