Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post



    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bratva Černogorci vi znate da ja razumem visoku politiku i sve ali posle ove rezolucije u parlamentu, mogu vam reći da od susednih država najgori odnos imamo s vama.

      Kad Milo Djukanović ovo radi onda je jasno...

      Jul 1990 - Povodom osnivanja Saveza reformskih snaga

      "Politiku agresivnog antikomunizma i gotovo patološke srbofobije nudi Savez reformskih snaga Jugoslavije. Iza nevještih reformskih maski, lako je prepoznati protagoniste bivše, od naroda odbačene politike, nekoliko mladih, nezadovoljnih vlastohljebnika, šačicu crnogorskih nacionalista, šačicu suludih islamskih fundamentalista i albanskih separatista, koji svom narodu nude mržnju."

      1991 - Tokom priprema za rat u Hrvatskoj

      “Ne može se mahati s grančicama mira dok se srpski narod po Hrvatskoj kolje, masakrira, siluje, dok im se pale kuće i uništavaju imanja samo zato sto su Srbi. Rat se ne dobija dezerterstvom, već mobilizacijom”.

      "Crna Gora je opstala kao ostrvo slobode kada su drugi bili porobljeni, pa zašto sada ne bi mogla opstati kao ostrvo komunizma ."

      "Šah sam omrznuo od njih i njihovog podaništva šahovnici i mladoj demokratiji tipa kalašnjikov".

      "Nametnuti rat ćemo dobiti, baš kao što smo sve takve protivnike pobjeđivali tokom cijele naše istorije. Ovog puta ćemo završiti zajednički život s njima i raskinuti sve kontakte, nadam se za sva vremena. Nadam se da će se u toj diobi formirati nove državne zajednice u kojima ćemo živjeti, granice sa Hrvatskom povući pravednije i logičnije, nego što su to uradili priučeni boljševički kartografi, čiji je izgleda jedini cilj bio da nad Crnom Gorom, u dijelu Boke bude hrvatsko starateljstvo”.

      "Pohod na Dubrovnik je svrsishodan i svako suprotno stanovište je izdajničko."

      1993 - O Jugoslaviji i liberalima

      “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet”.

      "Poručujem Liberalnom savezu i nekim drugim manje uticajnim partijama koje se vrlo zalažu za otcepljenje da su osvojili 12-13 odsto biračkog tijela, pa im se upravo toliko i poklanja pažnje”.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kupio sam majci novog Land Rovera.
          Spoiler
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Lepo se ismejah moram priznati.



            Ali kad lik kaže..."Nisam siguran šta se ovde dešava"...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              I nadajmo se nikad vise nista slicno.

              Steta sto se desilo uopste.
              + milion.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ne mogu naci na ovaj topic sad, al znam da je bilo forumasa koji su predavali Engleski preko interneta? Moze malo informacija oko toga, dje ste polagali TEFL test, koliko je tesko upanut kao non-native speaker i uopste generalno informacije?

                Comment


                • Last edited by Mr. Wolf; 02-12-18, 20:44.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment




                  • Koliko znam, jedno 4-5 puta su ga već hvatali bez vozačke i sa prekoračenjem brzine.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Baciti ga u zatvor, pa neka se tamo oporavlja...

                      Comment


                      • Pre oko dve godine sam pored puta čekao bus sa nekom decom kod hale u Donjem Tovarniku.

                        U jednom momentu je nešto projurilo, ali tako brzo da nisam ni registrovao koje je prevozno sredstvo, mislim da je išao blizu 200 km/h. Kroz centar sela, a oko pedeset dece stoji pored puta.

                        Kada sam pitao ko je taj ludak, rekli su mi Darko Lazić.

                        Zbogom pameti.

                        Comment


                        • SNS kupio O2 i Prvu. Pa za ove je Sloba mala beba.

                          Comment


                          • Sto znaci da je gotovo sa Kesicem i Ivanom Ivanovicem, iako je on mnogo blazi ipak ga je prozivao...
                            A ovaj je izucio posao kod Slobe, kao ministar informisanja, kad je bio totalni medijski mrak, tako da ima iskustvo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • E to je nesto, sad ima ravnopravan status sa opozicijom, kontrolise Pink, RTS, Prvu, O2, Studio B i Kopernikus, naravno tu su i stampani mediji Telegraf, Informer, Blic, ali je pitanje da li je dovoljno i to da se suprostavi N1 i Kuriru? Morace jos da se kupuje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nadam se da ce se naci termin za vece sa Djukom,kako volim onoga covjeka.
                                A mislim da nece ukinut Kesica bas odmah,do ljeta ce preci mozda na N1 i to je to.A Ivanovic nije previse problematican za Vucica,ostavice oni njega.
                                Last edited by E1_PG; 04-12-18, 21:43.

                                Comment

                                Working...
                                X