Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Ima li odvratnijeg voca od japanske jabuke,jos nisam sreo osobu koja ono moze da jede.
    Originally posted by Powerslave View Post
    Ima... smokve Kakav gadluk, majko mila...
    Originally posted by p4p1 View Post
    +1, samo bih i ananas dodao na tu listu
    Pa vi jedite čokolade. Ova prva dva i da razumem, specifični su ukusi, mada ih jedem, al brate ananas
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Pa evo Englezi su na kraju ispali i najbolji sto se nisu pojavili na ovakvom cirkusu.
      A nas ovaj pajac se pojavio, i pored predstavnika drzave koju ne priznajemo i zastave u Notrdamu...
      Ne mozemo da ocekujemo od ikoga postovanje, ako sami sebe ne postujemo.

      Kad smo vec kod Engleza...

      Last edited by Brian McShtull; 12-11-18, 11:21.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Marko11 View Post
        Matić.
        Jedini koji je odbio da oda počast NATO vojnicima poginulim u misiji bombardovanja Srbije. I platiće cenu on toga svestan je. Ali nije sve u srebrenjacima.
        Ja sam nesto neupucen, kad se odavala pocast NATO vojnicima u misiji bombardovanja Srbije i kad je Matic to odbio?

        Comment


        • Kao je rekao Adam, Englezi imaju svoju ceremoniju.

          Do sada je popi ili poppy onaj cvet simbolizovao odavanje počasti Engleskim žrtvama u I Svetskom ratu.
          Od ove godine odlučeno je da popi znači, pa je nabrojano, između ostalog i NATO "intervencija" na KIM i da se odaje počast od I pa sve na ovamo nastradalim Engleskim vojnicima i civilima odavanje počasti.
          Matić je to odbio.

          Comment


          • Trebao je da nosi taj popi pogotovu sto ga je nosio prosle godine pre svega zbog zrtava u I svetkom ratu jer da se ne lazemo rat su dobili Englezi i Francuzi, svi ostali su bili sporedni igraci na globalnom planu. Sto se tice NATO intervencije to je velika mrlja ali sta tek onda da kazu Argentinci koje su direktno napali Englezi na Foklandima pa ne vdim da je neki argentinski igrac odbio da nosi taj popi iako je dosta engleskih vojnika stradalo u toj invaziji a u NATO intervenciji nijedan koliko je meni poznato.

            Comment


            • Ne znam odakle ti ta glupost da simbolizuje i pocast zrtvama NATO.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Ne znam odakle ti ta glupost da simbolizuje i pocast zrtvama NATO.
                https://www.instagram.com/p/BpzJX_kl31f/

                Malo se informiši, pre nego što nešto nazoveš glupošću.

                Comment


                • I gde tu pise da se popi koristi u znak secanja na vojnike NATO?

                  Comment


                  • Britanci su imali svoju proslavu, poslali u Pariz ministra, i tako smo i mi morali, ali.. Mi nismo do pre nekoliko godina uopste obelezavali cak dan secanja na Veliki rat. Nismo obelezili ove godine ni proboj Solunskog fronta, jer je u Grckoj (ako je tacno objasnjenje) a cudimo se nekom omalovazavanju po svetu. Nista bolje ni ne zasluzujemo, sta sve dozvoljavamo i trpimo od sacice bahatih, polupismenih i glupih.

                    _______________________________________

                    Ne volite smokve [emoji33] ni ananas [emoji33][emoji33]
                    Pa treba vas poslati na prinudni rad -.-
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Trebao je da nosi taj popi pogotovu sto ga je nosio prosle godine pre svega zbog zrtava u I svetkom ratu jer da se ne lazemo rat su dobili Englezi i Francuzi, svi ostali su bili sporedni igraci na globalnom planu. Sto se tice NATO intervencije to je velika mrlja ali sta tek onda da kazu Argentinci koje su direktno napali Englezi na Foklandima pa ne vdim da je neki argentinski igrac odbio da nosi taj popi iako je dosta engleskih vojnika stradalo u toj invaziji a u NATO intervenciji nijedan koliko je meni poznato.
                      Argentinci su upali na Folkland, kao i Irak u Kuvajt `91.
                      Ne znaci da imam opravdanje za peezdarije bivsih kolonijanih sila, ali Amicus Plato - sed maxima amica veritas.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Britanci su imali svoju proslavu, poslali u Pariz ministra, i tako smo i mi morali, ali.. Mi nismo do pre nekoliko godina uopste obelezavali cak dan secanja na Veliki rat. Nismo obelezili ove godine ni proboj Solunskog fronta, jer je u Grckoj (ako je tacno objasnjenje) a cudimo se nekom omalovazavanju po svetu. Nista bolje ni ne zasluzujemo, sta sve dozvoljavamo i trpimo od sacice bahatih, polupismenih i glupih.

                        _______________________________________

                        Ne volite smokve [emoji33] ni ananas [emoji33][emoji33]
                        Pa treba vas poslati na prinudni rad -.-
                        "Srpsku trilogiju" nije procitalo 5% omladine u ex-SFRJ, a kamoli u ovoj novoj Srbiji.
                        Da ne pricamo o "Devetstopetnaestoj" od B.Nusica, delima Slobodana Jovanovica....
                        Srbi - svoju istoriju necemo da naucimo i procitamo, a hocemo da komentarisemo tudju? Ne biva to.
                        Last edited by kronostime; 12-11-18, 12:21.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Koliko sam sreo ljudi kao što je Sova. Stotine. To su oni koji druge nazivaju teoretičarima zavere, krivce vide samo u sebi, a nisu se latili knjige u životu. Odmah skaču gde piše, a kada im pošalješ, onda se sakriju u rupe ili kažu nisam znao i to je to.

                          Šta drugo očekivati od šiptara Vučića i od njegovih saradnika koji rade za šiptarsku obaveštajnu službu. Tj saradjuju.

                          Sve se više vodim mišlju kada bih bio predsednik da bih uveo taku strahovladu, da se svi upiške. Kakva bi to batinjanja bila. Mislim da naš narod ne razume drugi jezik osim batina, zaista.

                          Ako si ti dovoljno musav da prodaš dostojanstvo za šaku novca, ma batina je druže za tebe. Tući to jer ima poganu nit urodjenu. Ti glasaš i prodaješ se jer si gladan za nekoga ko ti uzima i to što imaš. Kuakvički narod.

                          Meni treba jedna slinčuga da glumi tu nešto, ma teraj se bre.

                          Da ti dodje da se postidiš. A to ova matora govna glasaju za njega najviše. To je raslo u komunizmu to za drugo sem vodje ne zna.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            I gde tu pise da se popi koristi u znak secanja na vojnike NATO?
                            Za Britanske vojnike u sastavu NATO-a.

                            Vidim da ti ne vredi objašnjavati.

                            Ja poštujem tvoju odluku da nosiš popi.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Britanci su imali svoju proslavu, poslali u Pariz ministra, i tako smo i mi morali, ali.. Mi nismo do pre nekoliko godina uopste obelezavali cak dan secanja na Veliki rat. Nismo obelezili ove godine ni proboj Solunskog fronta, jer je u Grckoj (ako je tacno objasnjenje) a cudimo se nekom omalovazavanju po svetu. Nista bolje ni ne zasluzujemo, sta sve dozvoljavamo i trpimo od sacice bahatih, polupismenih i glupih.
                              Ma mi smo nevidjena bruka i sramota. Totalno nedostojni heroja iz I svetskog rata. Ovaj nas nesretnik ne bi ni znao za Natalijinu ramondu da je Klop nije stavio. U Engleskoj drze do tradicije i tamo svi nose taj popi kod nas ljudi do juce nisu ni znali za taj cvet i sta predstavlja. a ovamo se busamo u Misica, Gavrica i Milunku koja radila kao cistacica za vreme komunista.

                              Comment


                              • Ma mi smo nedostojni bilo čega. Narod koji slavi atentatora i ubicu Gavrila Principa. Srbi se ne bore za slobodu na džukački nači. Sve antiheroje ova nacija slavi. U našem duhu je da se objavi rat a ne kao džukela da pucaš na prestolonaslednika okupatora.

                                To je jedan zavedeni čovek vrbovan od ko zna koga, koji je dao izgovor AU za rat i stradanja našeg naroda. Posle stupa na scneu najgori od svih Aleksandar Karadjordjević i mi slavimo poraz prvog svetskog rata. Poraz i u kontekstu žrtava i u kontekstu dogadjaja posle toga.

                                Naši dragi saveznici, to su oni Francuzi koji su nam 1905. prodali municiju koju ne možemo da koristimo, i koji su bombardovali Beograd 1944. i doneli nam komunizam.

                                Svaki rat smo izgubili.

                                Comment

                                Working...
                                X