Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Девојка која не бира


    ЛМ, Оља, какав ти је то шунд од хаљине ....

    Comment


    • Урке, јел' то Стевица на аватару?

      Comment


      • Mozda kic od haljine, a sund je od knjizevnosti ili muzike ..

        Nema kod Saaba ni kica ni sunda, najbolji dizajner za zene, a ti malo olabavi od mene ..kapiram da ti je dosadno, da sam ja mozda dosla na red ovoga puta, ali nisi mi zanimjiv uopste, a sve sto nije dvostrano, osudjeno je na propast...tako...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Иако ми није била намера, прихватам

          Comment


          • E, moj Supermene - dzabe navlacis gace preko helanki.
            Last edited by kronostime; 08-11-18, 17:58.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Miško Milošević.

              Da Olja to sam mislio.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Najjaca stranka ikada....

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Zapalo nam, ne razumem zasto Sky gura ove lokalne derbije u petak, mogli smo subota podne ili posle svih meceva od 16h.

                        Tesko ovo za gledanje, ruku na srce i vremenski uslovi su uzas. Da ovako lije ovde, cela liga bi bila off.
                        Slažem se u potpunosti. Cela liga bi bila off. Ali da smo prevozili crnce u brodovima, porobljivali narode od Hong Konga, Burme, Mjanmara, Indije, Avganistana, preko Turske, Egipta, Južne Afrike, do novog kontineta, da smo nametali svoju kulturu, svoj jezik ii uništavali autohtono stanovništvo, da smo osnivači masonskih loža, da smo ratnohuškači tj naša služba pa da podmećemo "bolje rat, nego pakt", ja sam ubeđen, uz taj kapital koji bi dobili od porobljavanja, ekspolatacije crnaca i ostalih naroda i profit od dominacije našeg jezika i naše kulture, totalno sam ubeđen da bi naša liga bila ON.

                        Ovako je off i treba da se stidimo što smo toliko kilav i loši ljudi i nije nam palo na pamet da tlačimo druge narode i narodnosti van minijaturnih konflikata i istorijskih okršaja.

                        Oprostite nam ružnu prošlost, žao mi je što ste deo slobodarskog naroda, a ne fašisoidnog imperijalističkog zbog čije šape su u suzama bili stanovnici svih kontinenata, naroda, narodnosti, rasa. Primite moje izvinjenje Limune i Sovo.

                        Čoveče kada nama balkancima neko pametuje, pa mi smo najnapredniji. Samo da nema prodanih duša da mire i zavađaju ovaj narod, ovo je najlepše mesto za život.

                        Sve zločina što se desilo na ovom prostoru između ovih naroda stane u jedan standardan imperijalistički britanski dan probljavanja i trebljenja neke države u 18,19.20. veku.
                        Last edited by Cassius Clay; 09-11-18, 21:57.

                        Comment


                        • Urke, pa nije valjda da mislis da nasi to ne bi cinili kada bi za to bili sposobni.

                          Kradu nas preko novogodisnje rasvete, sta mislis kako bi bilo kada bi imali vecu moc?

                          Comment


                          • Ne komentarišem ja šta bi bilo kad bi bilo, diviti se jednom modelu zasnovanom na eksploataciji drugih naroda, to je primitivno. Ja nisam levičar, daleko bilo, ali nisam ni idiot.

                            To što se danas toliko krade je zato što ..."Prirodi je trebalo milion godina da od majmuna napravi čoveka, a komunizmu samo 50 da od čoveka ponovo napravi majmuna!" Naravno nisam evolucionista, ali lepo objašnjava situciju.

                            I sad će meni neka Sova tu da onaniše na Engleze i svaki put da se podsmeva nama. Da si nas uporedio sa Slovačkom, Poljskom, Ukrajinom, Švedskom zašto da ne, Norveškom, pa da kaže čovek, hej, loši smo, to je dobar model, tu i tu grešimo.

                            Lik poredi našu ligu sa ligom države čij je monarh vladar i Australije i Kanade i Komonvelta celog, milion puta veći od Srbije. Da li je normalan?

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Slažem se u potpunosti. Cela liga bi bila off. Ali da smo prevozili crnce u brodovima, porobljivali narode od Hong Konga, Burme, Mjanmara, Indije, Avganistana, preko Turske, Egipta, Južne Afrike, do novog kontineta, da smo nametali svoju kulturu, svoj jezik ii uništavali autohtono stanovništvo, da smo osnivači masonskih loža, da smo ratnohuškači tj naša služba pa da podmećemo "bolje rat, nego pakt", ja sam ubeđen, uz taj kapital koji bi dobili od porobljavanja, ekspolatacije crnaca i ostalih naroda i profit od dominacije našeg jezika i naše kulture, totalno sam ubeđen da bi naša liga bila ON.

                              Ovako je off i treba da se stidimo što smo toliko kilav i loši ljudi i nije nam palo na pamet da tlačimo druge narode i narodnosti van minijaturnih konflikata i istorijskih okršaja.

                              Oprostite nam ružnu prošlost, žao mi je što ste deo slobodarskog naroda, a ne fašisoidnog imperijalističkog zbog čije šape su u suzama bili stanovnici svih kontinenata, naroda, narodnosti, rasa. Primite moje izvinjenje Limune i Sovo.

                              Čoveče kada nama balkancima neko pametuje, pa mi smo najnapredniji. Samo da nema prodanih duša da mire i zavađaju ovaj narod, ovo je najlepše mesto za život.

                              Sve zločina što se desilo na ovom prostoru između ovih naroda stane u jedan standardan imperijalistički britanski dan probljavanja i trebljenja neke države u 18,19.20. veku.
                              Evo ti Urose moj prvi i poslednji post na temu rasizma i slicnih sranja.

                              Mislim da si promasio temu, ovde pokusavamo da diskutujemo o fudbalu a ne o istoriji.

                              Kad si vec pomenuo imperializam i ostalo, pa tvoj voljeni klub je osnovao Slobodan Penezic Krcun, covek koji je na Goli otok poslao hiljade Srba i koji je streljao Djenerala, malo su ti tvoji komentari o imperijama, tlacenju drugih naroda i slicno licemerni, to je isto kao da navijas za klub koji je osnovao recimo Taci.

                              Reci Urose koje patike nosis, koja kola vozis (ako vozis), koje farmerke nosis, koju muziku slusas, zasto uopste gledas jebeni fudbal, pa izmislili su ga bas ti isti imperijalisti Englezi, zasto ne bojkotujes sve sto je njihovo? Bitno je da Italijani, Spanci, Nemci, Francuzi, Portugalci i tako dalje nsu bili imperijalisti, fasisti kolonijalisti, rasisti i slicno, to ti ne smeta... opet pokazujes licemerje.

                              A tebi ako se ne svidja engleski fudbal nemoj ni da komentarises, ja sam ti 100 puta objasnio zasto me ne zanima previse domaci fudbal, ali evo reci cu ti 101. put da necu da gledam ligu gde politicari i lica sa poternica odlucuju o tome ko ce biti prvi, ko ce u LE a ko u nizi rang. Meni to nije zanimljivo a kao sto vidim ne vecini Srba nije zanimljivo, to se lako da oceniti po posetama na nasim stadionima.

                              Ovo je ujedno i moj poslednji post na temu imperijalizma i slicno, ja ne mogu da mrzim jedan narod zbog njegove istorije kakva god da je.

                              I da normalan sam, poredicu se sa najboljima jer samo tada mogu da budem bolji, ako se poredim sa sebi slicnima stagniracu.
                              Last edited by belgrade_owl; 09-11-18, 22:36.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Evo ti Urose moj prvi i poslednji post na temu rasizma i slicnih sranja.

                                Mislim da si promasio temu, ovde pokusavamo da diskutujemo o fudbalu a ne o istoriji.

                                Kad si vec pomenuo imperializam i ostalo, pa tvoj voljeni klub je osnovao Slobodan Penezic Krcun, covek koji je na Goli otok poslao hiljade Srba i koji je streljao Djenerala, malo su ti tvoji komentari o imperijama, tlacenju drugih naroda i slicno licemerni, to je isto kao da navijas za klub koji je osnovao recimo Taci.

                                Reci Urose koje patike nosis, koja kola vozis (ako vozis), koje farmerke nosis, koju muziku slusas, zasto uopste gledas jebeni fudbal, pa izmislili su ga bas ti isti imperijalisti Englezi, zasto ne bojkotujes sve sto je njihovo? Bitno je da Italijani, Spanci, Nemci, Francuzi, Portugalci i tako dalje nsu bili imperijalisti, fasisti kolonijalisti, rasisti i slicno, to ti ne smeta... opet pokazujes licemerje.

                                A tebi ako se ne svidja engleski fudbal nemoj ni da komentarises, ja sam ti 100 puta objasnio zasto me ne zanima previse domaci fudbal, ali evo reci cu ti 101. put da necu da gledam ligu gde politicari i lica sa poternica odlucuju o tome ko ce biti prvi, ko ce u LE a ko u nizi rang. Meni to nije zanimljivo a kao sto vidim ne vecini Srba nije zanimljivo, to se lako da oceniti po posetama na nasim stadionima.

                                Ovo je ujedno i moj poslednji post na temu imperijalizma i slicno, ja ne mogu da mrzim jedan narod zbog njegove istorije kakva god da je.

                                I da normalan sam, poredicu se sa najboljima jer samo tada mogu da budem bolji, ako se poredim sa sebi slicnima stagniracu.

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X