Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Malo je to krema, jos manje banana, a najmanje mlevene plazme
    Nista ja tu ne bi dodao.

    Comment


    • Pocece u snu da me proganja Prelazni rok KKCZ 2017/18 ili kako vec pise
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post


        Komentar na Balkan Info emisiji. Intervju od nekog bivšeg policajca koji se otvorio javnosti kad je dobio suspenziju. Koliko je realan komentar da boli
        I on je dosta stvari prećutao, kao npr koju je brutalnost policija onda primenjivala, izmedju ostalog i na ljude spomenute u videu. Al danas moraš na to da se navikneš, da svako iznese samo ono što njemu odgovara, loše stvari prećuti, malo dofarba priču..
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by Miletić View Post
          Pocece u snu da me proganja Prelazni rok KKCZ 2017/18 ili kako vec pise


          Znam taj osecaj.

          Originally posted by Rossonero View Post
          Nista ja tu ne bi dodao.
          Molim za Rossa jednu praznu. I njakvi da imace
          Last edited by l1m4r; 11-09-17, 22:50.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ja trenutno....



            samo prirodno.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Suši
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • http://rs.n1info.com/a317284/Vesti/V...u-skolama.html
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Шта ти кажеш на ово?

                  Comment


                  • Malo mi cudno zvuce razlozi koji ovi roditelji navode, oko ovog pipanja levom rukom i slicno.
                    Sto se tice protesta, ako su deca prosla sve lekarske preglede ne vidim razlog za protest. Onda ovo oko bezbednosti, da li oni misle da ce im migranti tuci decu ili je povezano sa ovom higijenom, pa kao u tom smislu bezbednost dece? Ako je ovo prvo, lici mi na klasicno preterivanje, dizanje panike.
                    Last edited by Mr. Wolf; 12-09-17, 01:46.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Када пржите пилетину на тигању, шта стављате од зачина/сосева када испржите или маринирате у нечему?
                      Ja najvise volim da trpam alevu, cili, biber i zacin c sa piletinom Uz naravno neizostavni luk, crni ili beli, zavisno od raspolozenja. Mada imam mali milion zacina, tako da mi piletina nije skoro nikad ista a cesto je jedem. Al imaj u vidu da moras piletinu u marinadi da drzis nekoliko sati. Ako prerano gurnes u tiganj, sav zacin ce ti izgoreti.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Pored dimljene mlevene paprike..slatke, ljute, karija, bibera...i raznih drugih zacina...obavezni biljni zacini: majkina dusica (timijan), sveza ili suva, koja se sjajno slaze sa piletinom, majoran, ruzmarin, limun trava, limun i ako je piletina iz rerne...beli luk neoljusten (paziti da ne zagori)..daje fantasticnu aromu piletini.
                        Fenomenalan ukus ima izgnjecen beli luk koji se ispece..pa istisne i napravi pasta i recimo doda u neki sos, koji jedete uz belo meso ili ga namazete na tostiran hleb.

                        Najbolja marinada za pileca krilca: izrendati komadic djumbira (velicine palca), kao i 4-5 cenova belog luka, dodati punu kasicicu meda, soja sosa 4 kasike, alevu dimljena po mogucstvu, 2 kasike maslinovog ulja....sve dobro izmesati da se med rastvori...ubaciti krilca (ovo je otprilike kolicina za 1 kg)...dobro ih izmesati i obloziti marinadom svako, ostaviti bar sat-dva u frizideru, najbolje preko noci, pa peci na rostilju ili rerni.
                        Pre pecenja svako krilce malo samo posoliti (soja sos je slan), pobiberiti...

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pored dimljene mlevene paprike..slatke, ljute, karija, bibera...i raznih drugih zacina...obavezni biljni zacini: majkina dusica (timijan), sveza ili suva, koja se sjajno slaze sa piletinom, majoran, ruzmarin, limun trava, limun i ako je piletina iz rerne...beli luk neoljusten (paziti da ne zagori)..daje fantasticnu aromu piletini.
                          Fenomenalan ukus ima izgnjecen beli luk koji se ispece..pa istisne i napravi pasta i recimo doda u neki sos, koji jedete uz belo meso ili ga namazete na tostiran hleb.

                          Najbolja marinada za pileca krilca: izrendati komadic djumbira (velicine palca), kao i 4-5 cenova belog luka, dodati punu kasicicu meda, soja sosa 4 kasike, alevu dimljena po mogucstvu, 2 kasike maslinovog ulja....sve dobro izmesati da se med rastvori...ubaciti krilca (ovo je otprilike kolicina za 1 kg)...dobro ih izmesati i obloziti marinadom svako, ostaviti bar sat-dva u frizideru, najbolje preko noci, pa peci na rostilju ili rerni.
                          Pre pecenja svako krilce malo samo posoliti (soja sos je slan), pobiberiti...

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Kazem ja za zenidbe.

                          90% djevojaka danas ne zna ni kajganu da napravi.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pored dimljene mlevene paprike..slatke, ljute, karija, bibera...i raznih drugih zacina...obavezni biljni zacini: majkina dusica (timijan), sveza ili suva, koja se sjajno slaze sa piletinom, majoran, ruzmarin, limun trava, limun i ako je piletina iz rerne...beli luk neoljusten (paziti da ne zagori)..daje fantasticnu aromu piletini.
                            Fenomenalan ukus ima izgnjecen beli luk koji se ispece..pa istisne i napravi pasta i recimo doda u neki sos, koji jedete uz belo meso ili ga namazete na tostiran hleb.

                            Najbolja marinada za pileca krilca: izrendati komadic djumbira (velicine palca), kao i 4-5 cenova belog luka, dodati punu kasicicu meda, soja sosa 4 kasike, alevu dimljena po mogucstvu, 2 kasike maslinovog ulja....sve dobro izmesati da se med rastvori...ubaciti krilca (ovo je otprilike kolicina za 1 kg)...dobro ih izmesati i obloziti marinadom svako, ostaviti bar sat-dva u frizideru, najbolje preko noci, pa peci na rostilju ili rerni.
                            Pre pecenja svako krilce malo samo posoliti (soja sos je slan), pobiberiti...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            A bosiljak? Moze li on da se turi?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              A bosiljak? Moze li on da se turi?
                              Da se ja pitam tebe bih pustio sve da staviš
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Da se ja pitam tebe bih pustio sve da staviš
                                U to ne sumnjam ....
                                Ali za tebe znam, interesuje me sta Olja misli
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X