Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ja nisam rekao da se oni dodvoravaju aktuelanoj vlasti vec da ispada kao da to rade .... Znaci ispali su dupeuvlakaci.
    A ja pa nisam mislila na dodvoravanje, iako se to danas i te kako radi, sta te tu cudi.

    Pa dobro malo je naprednjak, malo je liberal, dakle bio je oba, imamo dokaze
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      A ja pa nisam mislila na dodvoravanje, iako se to danas i te kako radi, sta te tu cudi.

      Pa dobro malo je naprednjak, malo je liberal, dakle bio je oba, imamo dokaze

      Izgleda da je u novijim izdanjima naprednjak. Ali je u sustini Tosic liberal.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Meni je to manje bitno. Mene vise zanima kako to da u orignalnoj verziji iz 1954 toga nema a u novijim izdanjima ima. U mojoj knjizi koja je objavila Laguna pise "naprednjak Tosic".

        Comment


        • Oduvek sam mislio da je crnokosa sestra Kovac debil, ali ovo od danas je apsolutno zacementiralo moje nebitno misljenje o njoj.
          Radi se o debilima iz pokreta Levijatan, koji pod maskom zastite zivotinja stavljaju metu na celo svakom coveku koji im se ne svidja, govore kako ce se oni obracunati i uzeti stvar u svoje ruke, bio to stvarno neki bolesnik koji truje i maltretira zivotinje, Romi, migranti...... ili najnovija meta - oni koji ih jebu u njihov bolesni mozak. O cemu se radi.....

          Tviteras @BazKilington je napisao ovo pre neki dan....

          Spoiler










          Sta su onda dobri ljudi iz ovog divnog pokreta uradili? Upravo ovo...

          Spoiler


          Pazite vi te mozgove haghahgahghaghaghgahgahg jebem ih u usta fasticka smrdljiva. Kao prvo stavljanje mete na coveka, kao drugo laganje da je trovac, a kao trece ahgahghaghaghgahaghhgh jadne napacene dusice, zasmetalo im sto ih je sprdao ko debile, pa su stavili i provokator Jos ljudi nude i novcanu nagradu, sve ti jebem

          Spoiler


          I evo sta moze ovakva neka stvar da izazove....
          Spoiler



          Medjutim, tu nije kraj, sada je red na debila zvanog Kristina Kovac......

          Spoiler

          "znamo da nije trovac kako tacno?"


          Spoiler



          Ima jos na njenom profilu.

          Znaci, kakav debil od coveka je ova Kristina, neverovatno. Verovatno da je Hitler imao neki pokret kao Levijatan bila bi u fazonu "Hitler voli pse, potreban je on i njegov poket, ne ulazim u to da li je fasista covek, ja govorim o ovome sto radi za zivotinje"

          Sto se Levijatana tice, da se radi o debilima zakljucuje se vec ulaskom na njihov twitter profil....

          Spoiler


          a ako se jos malo pogleda neka slika......
          Spoiler



          Plus, isti ovaj tviteras ih je pre neki mesec sjebao jer je otkrio da lazu o migrantima ili tako neka prica, pa su ga verovatno jos tada uzeli na zub.

          Eto kakvi su nam borci za zivotinje

          Na kraju ovo.....

          Last edited by Mr. Wolf; 29-10-18, 14:05.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Oooo sta si ti sve ovde skupio...

            Nisam se nesto njima bavila, njihovim tetovazama ili kopala po njihovoj istoriji, pa ne mogu nista da kazem u tom smislu koliki su fasisti u sustini, ali ono sto rade pre svega u zastiti zivotinja i ukazivanju na taj ogroman problem kod nas, iako su licno agresivni za moj ukus ...svaka im cast.
            Naravno ovo nije u redu nikako prema ovom momku, ako je tako.

            Secam se i primera kada su ukazivali na nekog klinca iz Novog Sada koji je vesao macke, da bi Blic mrtava ladan pisao kako to nije tacno, i sve u superlatuvu da je ne znam kako divan i bajan decko, a on psiho najobicniji, ispostavuce se ipak na kraju.

            Bar nas ove vesti koje putuju brzinom svetlosti, drustvene mreze i mnostvo izgovorenih lazi u njima uce da sve uzmemo sa rezervom.

            Najnoviji primer je Tosic naprednjak i/ili liberal zalete se ljudi odmah.

            To sto je Kristina glupa ili ovakva, onakva ili bilo koja osoba na kraju, javno upiranje prstom u nekog (da se razumemo, a da nije sns vrhuska ) i to je neka vrsta nasilja i agresije po meni, jer uvek moze da se nakaci ko zna ko i da joj "objasni" neke stvari. Sta me briga sto je glupa njen problem, ljudi vide valjda ko je kakav ako ne odmah, a ono posle nekog vremena sigurno. Mnogi ovde imaju nezasluzen status, pre svega zahvaljujuci medijskoj pompi, a ona i nije neka bitna faca. Opasniji su mnogo oni glupi sa uticajem.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma sve bi ovo stalo u par tvitova nego mu je zakljucan profil, pa se ne bi videlo (valjda?).

              Ma okej to, borba za zivotinje, ali ovo ne moze da bude pravi nacin, oni su kao nesto tu preuzeli zakon u svoje ruke itd, izgledaju kao jebena Arkanova legija
              Jebes ti tu borbu za zivotinje ako je ovakva. Prosto - bolesno je, i tu se svaka prica zavrsava.

              Jbt, napali lika sto ih je isprdao plus ukazivao na neke lazi ranije, kasnije su obrisali taj stori sa instagrama.

              Last edited by Mr. Wolf; 29-10-18, 15:51.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Levijatan,to je onaj pokret dje je Dusan Dzakic,MMA borac.
                Dobar je Dzaka.
                Last edited by E1_PG; 29-10-18, 15:16.

                Comment


                • Sad vidim onog manijaka iz tramvaja.. najzabrinjavajuće da niko nije priskočio. Nacija nojeva smo postali

                  Levijatan lako predje u devijantan, ništa ne može da opravda njihovo nasilje.
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Spoiler


                      Samo Stamat!
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • http://onlinetreasurehuntgame.com/
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Šuga!

                              https://www.vice.com/amp/rs/article/...mpression=true
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X