Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je glavata njuška ružna Dodik. Slepac. Nisam dugo video ovakvog slepca. Koliko je čovek glup ovo nema nigde. Samo razmišlja u trenutku, ne gleda dugoročno nešto i još bena ružna misli da će tekovina američke diplomatije Dejton biti promenjena.

    E moj mali majmune.

    Ti ćeš da nam kažeš da se razgraničimo sa tzv Kosovom, mrš bre.

    650-700k ljudi na Kosovu mi se nešto cimamo i negde žurimo. Slepac.
    Last edited by Cassius Clay; 06-09-18, 19:31.

    Comment


    • Rani radovi Vrhovnog vodje.

      Od ukupno pet poslanika koji su prihvatili da u eksperimentu TV produkcije VIN pokušaju da umesto od poslaničke mesec dana žive od prosečne srpske plate, samo je Branka Bošnjak, poslanik G17 plus, na putu da izdrži ceo mesec.

      Aleksandar Vučić iz Srpske radikalne stranke sa 12.700 dinara uspeo je da preživi samo deset dana i on je prvi izašao iz eksperimenta. 'Sa dvoje male dece ne može duže ako nećete da ih ostavite da gladuju', kaže Vučić.
      Vrhovni Vodja 2018

      Čuo sam da neki opet kukaju kako im je malo i ovo što sam najavio povećanje penzija veće nego ikad u istoriji. Pa šta vi hoete? Šta je to dovoljno. Žive ljudi lepo i sa 200 evra u unutrašnjosti Srbije- Ćute i žive. Nije idealno ali ide nekako. A najviše se žale ovi što imaju najviše.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Kljucna rec koju je izgovorio je ĆUTE.
        Eeeee Srbi ## @@#÷@%@/×°{\>

        Samo zbog ove maloumne, maliciozne i patoloske izjave je trebalo desetine i stotine hiljada ljudi da izadje na ulice.
        Ali taj film necemo da gledamo nikada izgleda mi.

        Kako kaze tvit:
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • e ovaj kao i moj, cim vidi baru, to odmah uskace ili legne
          sreca pa je moj crn

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Počela Zadruga 2, ale ale.

            Posvađali se Sloba i Luna.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Tesko smo bolesno drustvo postali, ali bas tesko...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije ni taj Ivo Andrić ništa posebno. Nobelova nagrada je od postanka ideloška i dodeljuje se kada kako i kome treba i pogoduje. Imalo je i boljih primera.

                Inače ta kultura blogera i slično, to je globalni trend.

                Npr meni se gade raspale narkomančine rokenrola, Rolingstonsi i slično, pa je i to nekome umetnost civilizacija i sl. Civilizacija je propala 60tih a ne sada.

                I propada sve više i više i više i više. Moloh modernosti gazi sve pred sobom.

                Comment


                • To su te tekovine te civilizacije kojoj se svi zajedno divimo. Nije to izvoz Srba u svet, nego je svet stigao u Srbiju.

                  Jedina stvar koja nam fali je pravna država i veći ekonomski standard, inače te vrednosti...Pa ne mogu ih nazvati ni zapadne, to je nametnuto i tim ljudima na zapadu, one su porazne.

                  Struktura oblikuje čoveka a ne produkuje čovek strukturu.
                  Last edited by Cassius Clay; 07-09-18, 15:15.

                  Comment


                  • Samo Jana, samo Mudja
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Samo Jana, samo Mudja
                      Farma, Luna, Sloba, Anabela
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Čitao sam Andrića i nisam se pronašao. Meni nije legao, naprotiv.

                        Kad sam kao klinac pročitao Kad su cvetale tikve od Dragoslava Mihajlovića, nisam mogao da verujem. Nije ni sad mnogo drugačije.

                        Andrić je bio mason. To nije ni krio. Čovek od 60 godina bio zaljubljen u onu košarkašicu od 20, skoro pa je proganjao.

                        Nemam pojma zašto slavimo Teslu.
                        Ništa nije učinio za nas. Neki kompleks naš.
                        A o Pupinu ništa koji je slao i šakom i kapom ovamo i pomagao svima.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Nije ni taj Ivo Andrić ništa posebno.
                          Svašta za ovo godina pročitah u baruštini ovdašnjoj i preko mnogo čega pređoh međutim preko ovog ne mogu i da hoću.
                          Nadam se da si ovo napisao u brzini, ne razmišljajući previše.
                          Najbolje bi bilo kada bi ovo izbrisao jer je svaka polemika o grandiioznom Andričevom delu sasvim izlišna.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jebote, gde Kiju da zaboravis

                            Kad sam vec spomenuo Mudju, pogledao sam dva njegova klipa, brate mili, na sta se klinci loze , ali jebiga, tako je sada stanje stvari i potrajace ovo jos...
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Čitao sam Andrića i nisam se pronašao. Meni nije legao, naprotiv.

                              Kad sam kao klinac pročitao Kad su cvetale tikve od Dragoslava Mihajlovića, nisam mogao da verujem. Nije ni sad mnogo drugačije.

                              Andrić je bio mason. To nije ni krio. Čovek od 60 godina bio zaljubljen u onu košarkašicu od 20, skoro pa je proganjao.

                              Nemam pojma zašto slavimo Teslu.
                              Ništa nije učinio za nas. Neki kompleks naš.
                              A o Pupinu ništa koji je slao i šakom i kapom ovamo i pomagao svima.
                              Brat moj kao da sam ja pisao. Kada im dirneš u Andrića odmah se brecaju, ni meni nije ništa posebno. Čak mi je Meša Selimović bolji ali nisam nešto načitan tih i takvih knjiga.

                              Nobelova nagrada je otišla tada gde je trebala jer se radilo na uključivanju te zemlje u svet.

                              Praviti od Andrića vanzemaljca, haos.

                              Ali dobro znam koliko su plitki ti ljudi koji čitaju samo dela i te gluposti. Kad mi rekla profesorka srpskog pre x godina " Došao David Albahari" a ja se mislim koliko me baaaš briga za tu pojavu.

                              Ja mogu poštovati ljude koji se dive Hegelu npr, sad tu padati u trans zbog Ive Andrića, pa smešno.

                              Comment


                              • Takodje se slažem i za Teslu i za Pupina. Od reči do reči. Pupin je neprevazidjen, ako se ne varam bio je veliki majstor te lože u kojoj je bio Vudro Vilson i bio je nadredjen Vudro Vilsonu. A svi znamo šta bi Srbija dobila po Vudro Vilsonu i njegovih 14 tačaka. Nažalost, Kongres je to sprečio. Inače bi se brčkali u svom moru

                                Comment

                                Working...
                                X