Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limuntuse Lučić je jako opasan čovek. Ovo što on priča, pa to je 90% istina. Što ne menja činjenicu da je pogrešna strana. Dovoljna mi je bila jedna njegova knjiga da to znam. Ma, dovoljno je videti da je stavio belog maga Nedeljka Dražića 33 stepen masonerije, u predgovor, gde ga poredi sa Albertom Pajkom i gde priča da moramo da se vratimo Ninu Belovom ili ti Nimrodu, inače verovatno najvećem zlikovcu svih vremena.

    I takav Dejan Lučić po njihovim principima dodje i ispirča 90% istinite stvari. Jer oni su svuda. I na nacionalnoj liniji i na anacionalnoj, svuda.

    I centar moći pomera u SAD, onde gde Pernar greši, ali novac nije jednako moć. Postoji jedna jača stvar od novca... Tako da običan čovek treba dobro da izoštri uši kada sluša tako opasne ljude jer oni na 90% istine provuku štetne ideje u količini od 10%.

    Comment


    • Sta mislis, ciji je pijun Dejan Lucic?

      Comment


      • Kupi te sa nacionalnom pričom a onda te odvede na bezbožničku stranu pumpajući ti nacionalni ego da potičeš od Nimroda. Sve i da je to istina, pa ništa za ponositi, bila bi to najveća sramota da smo potomci tog zlikovca.

        A ako je stavio u predgovor Nedeljka koji kaže da je on srpski Albert Pajk, a u Teorije zavere na 107-113 strani objašnjava ko je Albert Pajk i ko je Macini, i kako je Albert Pajk luciferijanac koji se moli "palom andjelu", i načini njihovih ceremonina preuzetih iz KABALA misterijskih rituala, sa orgijama, krvlju i slično, bludničenjem, panteizmom,


        kako ti staviš u predgovor kada ti neko kaže da si srpski Albert Pajk a sam posle pišeš kome se taj Albert Pajk molio?


        To je isto kao kad bi Ivana ja stavio u predgvor gde piše da sam ja srpski Bin Laden a ja na 107. str pisao šta je radio Bin Laden i kako i u šta je verovao.

        Tačnije, pisalo je, ono što je AP bio za škotski red to je Lučić za srpski, ali svejedno ja luciferijanca ne bih stavljao u predgovor nikada nikada nikada, niti bilo kakvo poredjenje sa niim.

        Lučiću pročitani templaru sedi 1

        Comment


        • Ljudi koji se malo razumeju i koji se bave okultnim simbolima uvideće mnogo "slučajnosti". Evo uzmite Apple, jabuka, grižena, naravno simbolizuje Biblijsku priču i voćku koju su uzeli Adam i Eva, naravno, takodje, prvi računar su prodali za 666$ dolara, ima na wikipedia. To su ljudi koji ne kriju ništa ali masa misli da ako je njima to nedokučivo, da se to ne može dogadjati. Sve neobjašnjivo guraju u korpu "slučajno". Može Pernar pričati danima, a ja pisati satima, i drugi ljudi, ništa se neće promeniti. Bolesni okultni moroni nema šta drugo.



          Attached Files
          Last edited by Cassius Clay; 03-09-18, 18:14.

          Comment


          • A sta mislis Uki o Milanu Vidojevicu ili o Vladimiru Lalicu.O Bernardu Ljubasu ufologu.

            Comment


            • Nikad nisam nesto dublje zalazio u te price, ovako po ovom intervjuu se vidi da ima dosta znanja i mnoge stvari koje prica sa moje laicke strane zvuce istinito.

              Vidim da si ti dosta citao na temu tajnih drustava, sigurno bolje povezujes njegovu pricu od mene, ali eto meni je bilo zanimljivo slusati ga jer smisleno prica, nije naporan, ne osecam kod njega tendenciju da umetne odredjenu ideju gledaocima, ali ko zna, nedovoljno informisanom masom je lako manipulisati.

              Comment


              • Ne znam ko su oni ali vidim za Vidojevića iskače naslov na yt BI sa kojim se slažem. Moj brat Pernar, koji je protestant kako kaže od 19. godine, a treba imati veliku hrabrost odreći se te dogme, jedino ne uvidja da Federalne Rezerve i cionisti nisu ključni igrač. Jer iako imaju najviše novca, novac je bezvredan u poredjenju sa ideološkom silom koja vlada svetom.

                Ovo je moj brat od juče i čestitam mu na hrabrosti. Bliži mi je od 90% sunarodnika.

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ljudi, sad malo ozbiljno - ne zajebavajte se kod ujeda osa, pcela, strsljenova...., ODMAH IDITE KOD DOKTORA PO INJEKCIJU. Mozda niste do sada bili alergicni, ali je i gamad mutirala i ne igrajte se sa tim.
                  Ja sam alergična od kada me ujelo neko čudo od ose( ko zna možda je bio i stršljen) pre 10ak godina pored reke i uvek u imam sinopen injekcije, odmah me bocne jerva koja je medicinska sestra i sve ok.
                  Jednom sam se sama ubola ,mrzelo me da idem u DZ
                  Nikada ne čekam da vidim da li će da otekne i sl...
                  Ivane sada pij dosta vode
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • A evo saznasmo i da se Mara, ponekad, i sama bode - al` se bode.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      A evo saznasmo i da se Mara, ponekad, i sama bode - al` se bode.
                      Sama svoj majstor
                      Ali ko priznaje pola mu se prašta...
                      Bez šale znaš kako me gledaju u apoteci kada potražim materijal...i onda naglasim i par ampula sinopena,vidiš ženi lakne
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ivane sada pij dosta vode
                        Je li to stvarno pomaze?
                        Last edited by E1_PG; 03-09-18, 19:11.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Sama svoj majstor
                          Ali ko priznaje pola mu se prašta...
                          Bez šale znaš kako me gledaju u apoteci kada potražim materijal...i onda naglasim i par ampula sinopena,vidiš ženi lakne

                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Je li se stvarno to pomaze?
                            Da, veruj mi...Brže se sve izbaci iz sistema...Naravno ne preteruj i ne više od 2-2,5 čaše na sat ( to je max za bubrege)
                            Ne bih se zezala sa tim stvarima
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Da, veruj mi...Brže se sve izbaci iz sistema...Naravno ne preteruj i ne više od 2-2,5 čaše na sat ( to je max za bubrege)
                              Ne bih se zezala sa tim stvarima
                              Hvala Mare,drzacu se toga.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Hvala Mare,drzacu se toga.
                                Nema na čemu,samo da ti budeš ok
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X