Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Muskarci i prakticnost, nikada nije islo jedno sa drugim
    Ili nisu delili sobu ni sa kim
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pa nismo mi roboti Norvežani i ta ekipa

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ili nisu delili sobu ni sa kim
        Zar nije praktičnije "deliti" krevet?

        Ovo je za Zapadnjake, koji dele sve živo...

        Comment


        • Originally posted by MarkoNFL View Post
          Zar nije praktičnije "deliti" krevet?

          Ovo je za Zapadnjake, koji dele sve živo...
          Ma mislila sam sa bratom/sestrom deljenje sobe...ili soba u studenjaku i sl...u ostalim varijantama bih se složila sa tobom
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            u ostalim varijantama bih se složila sa tobom
            Mislim

            Comment


            • Šalim se ja Maro, šalim

              Al, ne valja soba ništa

              Baš moram pogledati neki moj izbor

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Mislim
                Ma jao...znaš na šta sam mislila
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • muški u VJ dele sobu sa 40ak raznih duša .. beat that!

                  Comment





                  • Najveći svih vremena - Džoni B. Štulić

                    Comment


                    • https://elements.envato.com/cozy-bed...ration-PYE27WG

                      Đevojke i muškarci, evo ovako neka soba. Bolje no ono. A ima mesta da se i krevet ubači.

                      Malo svetla, boja.

                      Comment


                      • Vučića i Tačija nominuju za Nobelovu nagradu za mir?

                        Izvor: Beta četvrtak, 16.08.2018.

                        Kako piše list "Danas" koji se poziva na međunarodne diplomatske krugove, prvi korak ka mogućoj nominaciji kosovskog predsednika je njegova biografija pod nazivom "Nova država i državnik", koja se ovog leta promoviše u zapadnim prestonicama.
                        Autori Tačijeve biografije su diplomatski urednik britanskog Tajmsa Rodžer Bojs i dugogodišnja novinarka tog lista Suzi Džeger, dok je predgovor napisao bivši kandidat za predsednika SAD Bob Dol, koji se smatra jednim od Trampovih savetnika.

                        Prema nezvaničnim saznanjima "Danasa", ta knjiga je dosad predstavljena u Londonu, Berlinu, Parizu i Beču.

                        Comment


                        • BITKA KOJA SE PAMTI Pre deset godina Čavić je ostao bez olimpijskog zlata

                          Imali smo olimpijskog šampiona u plivanju. Bar smo tako mislili na delić sekunde. A onda se nije oglasila tehnika i rekla da naš junak nije dovoljno jako pritisnuo pločicu. Disciplina 100 metara delfin stilom na ‏Igrama u Pekingu večno će biti pamćena zbog pitanja "Ko je, zapravo, zaslužio zlato - Milorad Čavić ili Majkl Felps?". Ta čuvena trka dogodila se baš na današnji dan, pre tačno deset godina.

                          Golim okom posmatrano, Čavić je prvi stigao do cilja. Ali, zvanični merač merač vremena, "Omega" je pobedu, time i zlatnu medalju, dodelila Amerikancu, najtrofejnijem plivaču svih vremena. Evo kako je tu odluku svojevremeno objasnio Kristof Bertod, generalni menadžer pomenute komapnije:
                          "Postoji velika, velika, velika razlika između dodirivanja ploče (kojom se meri vreme dolaska do cilja) i njenog aktiviranja guranjem. Sigurno je, a to snimak potvrđuje, da je Čavić pipnuo ploču pre Felpsa, ali on je ka ploči 'klizio' kroz vodu, dok je Felps ploču 'napao'... a razlika između njih je stvarno bila jedna stotinka. Svi pokazatelji našeg sistema to pokazuju".

                          Comment


                          • Jedna od ociglednijih kradja sa losim izgovor. Da covek koji iza sebe ima hiljade pritisaka ne zna da odmeri kojim intezitetom treba da pritisne kad je vec pipnuo. Cak verujem da radi. Cavic je prvi stigao do cilja, prvi je pipnuo cilj, izgovor da nije dovoljnim intezitetom mi je smesan.
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Kad se setim kako su rekli "Čavić je prvi dodirnuo, ali nije aktivirao"...

                              Omega merač vremena i istovremeno jedan od Felpsovih sponzora.

                              Biće veselo sa ovim VAR-om, pošto kradu sa njim još i više.

                              A za Felpsa će se jednog dana pokazati da je bio eksperiment, produkt ko zna čega sve, ali eto... ipak ga pobedio običan čovek.

                              Comment


                              • Felps & američka posla .. slična priča je bila sa Carl Lewis-om i njegovim klubom Santa Monica, USADA i WADA nisu smele da provire! (u stvari, ovi prvi nisu hteli)

                                Comment

                                Working...
                                X