Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uki za koga bi prije glasao pod prijetnjom smrcu,Dveri ili SRS?Boska ili Vjericu Radetu?

    Comment


    • Zanimljivo pitanje, pošto smo u teškom periodu glasao bih i za jedne i za druge jer ne bi priznali Kosovo, za razliku od nekih... konkretno Vjerica ili Boško svejedno. Šešelja mrzim, on je najveća sramota i najveći neprijatelj srpskog naroda, čak nije ni Srbin.

      Inače pitanje ti je zanimljivo iz aspekta skorašnje izjave Vjerice Radete i moje istorije na forumu gde sam proglašen za šovinistu iako privatno nisam zasigurno.

      Tako da lukavo pitanje, ali ja ću malo promeniti ugao i reći i za jedno i za drugo pre nego za Vučića. Ne zbog programa i slično, već kažem ti ne bi priznali Kosovo.

      Inače da sada moram da glasam zasigurno za Milana Stamatovića. Opet ne zbog programa, već jer je patriota i nije lopina, eno ga Zlatibor kao Monte Karlo a on je glavni godinama gore. Imao je 60 i nešto % sada skoro.

      Niti prljavijeg novca, niti više krimosa, niti mirnijeg i lepšeg mesta od sprkse kneževine Zlatibor. Svaka druga regirstscija ispred Mone - Podgorica
      Last edited by Cassius Clay; 13-08-18, 16:02.

      Comment


      • Ne mislim ja Uki da si ti sovinista,nisam vidio da si pisao neke mrziteljske postove.Nisam htio da te uvrijedim ovim pitanjem.
        A Zlatibor je lijep,volim poc tamo samo sto ga ovi nasi nagrdise,sve nesto betoniraju.Morate nas malo obuzdat.
        Last edited by E1_PG; 13-08-18, 16:11.

        Comment


        • Srpska, crnogorska i bosanska mafija - Zlatibor, Kosovari - Kopaonik. Grupa Amerika ima ih dosta, tu je bio pokojni Bole Radonjić tata mata. Sad sam skoro bio u Hotel Tornik, što je Miroljub Aleksić izgradio, perverzija, Kalmanove vile niču onde u centru prekoputa luna parka, puno je tokom cele godine, Zlatibor živi. Neizostavna Koliba kod Milunke tu je doručak najjači.

          Samo neka se gradi, sad će i Gold gondola. Bukvalno kad sam gore nemam neki osećaj da sam u Srbiji, em se troši više em ljudi imaju keša, većina.

          Zato oni glasaju za Stamata ima preko 65% jer život dobar, i to čovek osvaja u periodu Vučićeve strahovlade.

          Zlatibor je klasična srpsko-crnogorska planina a ima i Bosanaca eto, baš lepo.

          Comment


          • Haha.. malo prisecanje na legende...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Postajem karakter, ima malo jace od godinu dana kako sam poslednji put preterao sa alkoholom. Jos samo da iskontrolisem druge poroke.

              Forumas koji se ovde ovde oglasava s vremena na vreme i donosi ljudima osmeh na lice je jos jednom pozitivno uticao na mene iako mozda on do sada nije bio svestan svog uticaja.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Postajem karakter, ima malo jace od godinu dana kako sam poslednji put preterao sa alkoholom. Jos samo da iskontrolisem druge poroke.

                Forumas koji se ovde ovde oglasava s vremena na vreme i donosi ljudima osmeh na lice je jos jednom pozitivno uticao na mene iako mozda on do sada nije bio svestan svog uticaja.
                Opis brata je na mestu

                Comment


                • U nacionalnom parku srbija, grad krusevac, 21 vek, leta gospodnjeg 2018 , nemaju doktora u hitnoj za hitne slucajeve ... i treba da svi emigriramo, da ostane stoka na vlasti i idiJoti i marva koja glasa za iste... pu

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Srpska, crnogorska i bosanska mafija - Zlatibor, Kosovari - Kopaonik. Grupa Amerika ima ih dosta, tu je bio pokojni Bole Radonjić tata mata. Sad sam skoro bio u Hotel Tornik, što je Miroljub Aleksić izgradio, perverzija, Kalmanove vile niču onde u centru prekoputa luna parka, puno je tokom cele godine, Zlatibor živi. Neizostavna Koliba kod Milunke tu je doručak najjači.

                    Samo neka se gradi, sad će i Gold gondola. Bukvalno kad sam gore nemam neki osećaj da sam u Srbiji, em se troši više em ljudi imaju keša, većina.

                    Zato oni glasaju za Stamata ima preko 65% jer život dobar, i to čovek osvaja u periodu Vučićeve strahovlade.

                    Zlatibor je klasična srpsko-crnogorska planina a ima i Bosanaca eto, baš lepo.
                    Cene kao u TOP evrposkim centrima, usluga i kvalitet cist srpski. Ali, ipak neuporedivo vise volim i dolazim na Zlatibor, nego na Kopaonik (delom i zbog toga sto ne smem da skijam poslednjih 10+ godina )

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      U nacionalnom parku srbija, grad krusevac, 21 vek, leta gospodnjeg 2018 , nemaju doktora u hitnoj za hitne slucajeve ... i treba da svi emigriramo, da ostane stoka na vlasti i idiJoti i marva koja glasa za iste... pu
                      Vi ste gori od nas. U Obrenovcu imaju vozila ali nemaju vozače,npr...NapreDNO
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by John Dies at the End View Post
                        U nacionalnom parku srbija, grad krusevac, 21 vek, leta gospodnjeg 2018 , nemaju doktora u hitnoj za hitne slucajeve ... i treba da svi emigriramo, da ostane stoka na vlasti i idiJoti i marva koja glasa za iste... pu
                        Ce sredi Bata Santos.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ce sredi Bata Santos.
                          Ima on preča posla
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Ima on preča posla
                            Vise ga interesuje druga strana Kopaonika?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Vise ga interesuje druga strana Kopaonika?
                              Naravno...Rastu deca kao iz vode, treba to obezbediti
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Svasta se nesto prica po gradu ... mnogo istine ima u tim pricama. Ono sto znam je da su im dzepovi sve puniji ...

                                Ali, glasali smo (ste), izvolte 'uzivajte' u plodovima svog izbora..

                                Comment

                                Working...
                                X