Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vredi pomenuti i Ibar.

    Mislim da su bile neke Point jedno vreme i da je to bilo dno dna.]

    Nego, da li neko zna zašto su u SRFJ cigarete nazivali po rekama?
    Mislim pojma nemam. Šta je to trebalo da bude.

    Comment


    • Originally posted by Constantin View Post
      Ja favorizujem bugarski SREDEC....jbg...bombardovanje, pa šta se našlo dok se na Mokranju nije kupio KENT
      U to nesrecno vreme ratova i sankcija, mozda smo i najbolje ziveli. Prvo, pokojni komsija vozio bus Bec-Ulatibor, nema sta nismo imali, malo kasnije kada smo "ojacali", ficko i pravac Zajecar, Bugarska

      Za pusace, neopisiva je razlika izmedju npr. L&M, 'Lakija' ... itd koji se prave za nase trzite i UK/USA .Pre nekih mnogo godina imali smo uporedne testove i "degustacije"

      Comment


      • Eeee ova crvena Morava budi neka secanja.

        Kao gimnazijalka fumarila bzvz, kao pocela nesto...srecom relativno brzo se dozvala pameti.. Naravno krila to od svojih, ali me otac odmah provalio... Kako? Tako sto mi je izvrnuo dzepove od jakne i nasao malo duvana u coskovima. Ajd prevari mangupa.
        Sve u svemu odrzao mi mali govor...sto se krijes, koje pusis da ti kupim, kad si luda pusi....bla,.bla...i tako je pusila pred njim. Pred majkom ...jok...ona je crkavala od smeha i stalno je htela da vidi kako ja to izgledam sa cigaretom pa me to nerviralo.

        Elem... jednog letnjeg dana, sedeli nas dvoje na terasi i dimili posle rucka, a ja stalno dramila kako njegova Morava smrdi Pih!
        Zazvonio telefon, ostavila cigaretu (u kuci se nije pusilo), usla unutra da se javim i on zamenio cigarete. Da li sam primetila kada sam se vratila? Pa naravno da nisam. I tako...dusu mi pojeo kako se foliram

        Secam se tako se neki kleli u drustvu u neka piva...da su bog zna kakvi znalci i da niko ne moze da im uvali nesto bzvz...i kako ni slucajno ne bi pili neka druga. Pa kada se igrali pogadjivke... em sto niko skoro nije pogodio koje pije (bilo je par uspesnih na srecu rekla bih)...em sto su svi izabrali ono koje "ne vole"

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment



        • Hercegovacka skija - ko to nije probao, ne zna sta je kvalitetan duvan.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post

            Hercegovacka skija - ko to nije probao, ne zna sta je kvalitetan duvan.
            Htedoh da navedem popularnu košulju...ali tada se u Mostaru kupovala iz škutorije.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Ne smes vise ni otici kod lekara
              Velika je verovatnoca da ce te leciti cvecar-aranzer.

              Višnja Đumić (32) iz Vršca godinama je radila kao lekar na pedijatriji Opšte bolnice u tom gradu bez diplome Medicinskog fakulteta, saznaje "Blic".

              Đumićeva je bila zaposlena kao doktor medicine u Službi pedijatrije sa neonatologijom, a decu je "lečila" od decembra 2015. godine do 3. aprila 2018. godine. Prvo kao pripravnica volonterka, a nakon što je prošla pripravnički staž i kao doktor medicine. Početkom aprila, Antikorupcijski tim Ministarstva zdravlja razotkrio je ovu prevarantkinju.

              - Na osnovu falsifikovane diplome doktora medicine, u martu 2016. godine Đumićeva je potpisala ugovor o volonterskom obavljanju pripravničkog staža i polaganju stručnog ispita u cilju pripreme i osposobljavanja za samostalni rad - stoji u prijavi koju je Ministarstvo zdravlja podnelo Osnovnom javnom tužilaštvu u Vršcu.

              Nakon potpisanog ugovora o stručnom osposobljavanju, lažna doktorka pribavila je i falsifikovanu potvrdu i uverenje kao da je položila stručni ispit za doktora medicine pred komisijom Ministarstva zdravlja. Ona je tako sve vreme, svesno, lažnim prikazivanjem činjenica dovela i održavala u zabludi rukovodstvo ove bolnice. Zahvaljujući prevari kojom se poslužila, rukovodstvo sa Đumićevom potpisuje dva ugovora. Prvo ugovor o radu na određeno vreme 1. februara 2017. godine i ugovor na neodređeno vreme 14. jula 2017. godine.

              Kako saznaje "Blic", Đumićeva je zaista upisala Medicinski fakultet školske 2005/06. godine, ali je položila ispite samo iz prve godine.

              Prevara je otkrivena kada je Opšta bolnica u Vršcu februara ove godine dostavila Ministarstvu Zahtev za saglasnost na specijalizaciju iz pedijatrije za dr Višnju Đumić, shodno planu specijalizacije za 2018. godinu i uz zahtev priložila kompletnu dokumentaciju.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment




              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ne smes vise ni otici kod lekara
                  Velika je verovatnoca da ce te leciti cvecar-aranzer.

                  Višnja Đumić (32) iz Vršca godinama je radila kao lekar na pedijatriji Opšte bolnice u tom gradu bez diplome Medicinskog fakulteta, saznaje "Blic".

                  Đumićeva je bila zaposlena kao doktor medicine u Službi pedijatrije sa neonatologijom, a decu je "lečila" od decembra 2015. godine do 3. aprila 2018. godine. Prvo kao pripravnica volonterka, a nakon što je prošla pripravnički staž i kao doktor medicine. Početkom aprila, Antikorupcijski tim Ministarstva zdravlja razotkrio je ovu prevarantkinju.

                  - Na osnovu falsifikovane diplome doktora medicine, u martu 2016. godine Đumićeva je potpisala ugovor o volonterskom obavljanju pripravničkog staža i polaganju stručnog ispita u cilju pripreme i osposobljavanja za samostalni rad - stoji u prijavi koju je Ministarstvo zdravlja podnelo Osnovnom javnom tužilaštvu u Vršcu.

                  Nakon potpisanog ugovora o stručnom osposobljavanju, lažna doktorka pribavila je i falsifikovanu potvrdu i uverenje kao da je položila stručni ispit za doktora medicine pred komisijom Ministarstva zdravlja. Ona je tako sve vreme, svesno, lažnim prikazivanjem činjenica dovela i održavala u zabludi rukovodstvo ove bolnice. Zahvaljujući prevari kojom se poslužila, rukovodstvo sa Đumićevom potpisuje dva ugovora. Prvo ugovor o radu na određeno vreme 1. februara 2017. godine i ugovor na neodređeno vreme 14. jula 2017. godine.

                  Kako saznaje "Blic", Đumićeva je zaista upisala Medicinski fakultet školske 2005/06. godine, ali je položila ispite samo iz prve godine.

                  Prevara je otkrivena kada je Opšta bolnica u Vršcu februara ove godine dostavila Ministarstvu Zahtev za saglasnost na specijalizaciju iz pedijatrije za dr Višnju Đumić, shodno planu specijalizacije za 2018. godinu i uz zahtev priložila kompletnu dokumentaciju.
                  Ovo slabo pije vodu.

                  Neko ju je tu ubacio.

                  Comment


                  • Comment


                    • Nema Baneta
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Čuj nema me...
                        No ko kači smješne slike i viceve...

                        Malo sam više na YT, pripremam se za euro sjong.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Nisam rasista, sovinista, neonacista, fasista , cak sta vise , izuzetno sam tolerantan i imam drugove raznih vera i nacija, ali kada je na programu 5.5 (popdnevni casovi) i 6.5 dodje mi da ukradem 'vatrogasno vozilo', ukljucim smrk i rasteram komsiluk

                            Comment


                            • Srecna slava svima koji danas slave

                              Comment


                              • Bahtalo Herderlezi!
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X