Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Dje mi ga je Limuncic sto ga otjeraste u vrijeme ovoga posta ne znam sto cu sebi spremit da jedem.
    To je bar lako.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Stvarno biste mogli u duhu predstojećeg praznika da vaskrsnete našeg najveganskijeg forumaša. [emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Sada sam otisla pa u drugu krajnost, nemam blama uopste, mislim normalno se ponasam nisam dileja...ali nista me nije sramota.
        Tako da mi ovo za slicice bas smesno iako mogu da razumem.
        tt
        Ide to s godinama po onome što vidim, tj. postepeno se gubi. Ne znam ni jednu osobu 40+ da ima slične tripove. S ćaletom kad se pojavim u javnosti, 50% šanse su da će doći do nekog transfera blama, ali on je u još većoj krajnosti od tebe siguran sam

        Originally posted by Mrkela View Post
        U grupi sam al ne rade zamjene, stavim team request i ja i kolega i dzabe sat dva nista se je desava. Bas je glupo napravljeno, mogli su staviti i neku listu na public da mozes listat i poslat zahtjev zeli li taj i taj tu slicicu a ne ovako sve random.
        Ne znam zašto, nama fino rade. Čeka se malo, ali sve do sad su prošle

        Originally posted by miloolja View Post
        Ko ima 35??? Mark?? Ahahaha vazi LOL a ja sam engleska kraljica...buduca mislim

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ide to s godinama po onome što vidim, tj. postepeno se gubi. Ne znam ni jednu osobu 40+ da ima slične tripove.


          Juuuujuuu juuu ccccc
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne znam što misliš da se ova druga rečenica odnosila na tebe

            Ma imaju ljudi ovde porive da biju pa to ti je

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0
              Otkada to ima veze sa godinama? Ispravio sam pre nego sto si postovala. Sta te ispravljam? Molim te da mi se izvinis.
              Izvines*

              Markan ima 27 g
              Dekkard 33 g
              Ivan Pg 25,7 g
              Kronos 64
              Limun 31 al izgleda 6 godina mladje zbog ishrane bazirane na brokoliju.
              Papi 26 g
              Mrkela barem 40, vidi se zrelost u svakom postu.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • To Konstantin ima 65. Kronos cenim da je neko mozda 67' godiste.

                Dodjoh na forum pre 7 i po godina, a i dalje sam jedan od najmladjih.

                Ali in general sam rodjen u pogresno vreme. Trebao sam ja tipa 65' pa da uhvatim tu staru Jugu. Odudaram od ove omladine maksimalno. Ne slusam Bubu Korelija i ostale umetnike pa nemam s kim na svirku da odem.
                sigpic

                Comment


                • Hahahahahaha izgleda mladje zbog ishrane bazirane na brokoliju Ima on 40 svaku kad mu je vec Gazza bio idol

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Ne znam što misliš da se ova druga rečenica odnosila na tebe

                    Ma imaju ljudi ovde porive da biju pa to ti je
                    Zato sto si me metnuo u tu drugu recenicu, eto zato
                    Moreeee... nisi ti dobio kad je bilo vreme -.-
                    Nemoj da napravim iznenadanu raciju i pukupim ti sav lovorov list

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Zato sto si me metnuo u tu drugu recenicu, eto zato
                      Moreeee... nisi ti dobio kad je bilo vreme -.-
                      Nemoj da napravim iznenadanu raciju i pukupim ti sav lovorov list
                      Opet pretnje i poziv na nasilje, pametno je Indigo izbegao tebe da uvrsti u svoju listu, video kako drugi prolaze

                      A što se bolda tiče, nadam se da je samo prazna pretnja, nećemo valjda nuklerani rat da rizikujemo

                      Comment


                      • Kronos je vintage `72 godiste - dovoljno mator da pamti neka dobra vremena s kraja `70ih i `80e, da progura `90e sacuvanog obraza i integriteta, da u ovom milenijumu resi sve egzistencijalne potrebe i da pokusa da vas, mladje, uputi svojom mudroscu i iskustvom na pravi put.
                        Last edited by kronostime; 04-04-18, 06:48.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Ne slusam Bubu Korelija i ostale umetnike
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Klaymen View Post
                            Matora .o...

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • [QUOTE=kronostime;1805676]Kronos je vintage `72 godiste - dovoljno mator da pamti neka dobra vremena s kraja `70ih i `80e, da progura `90e sacuvanog obraza i integriteta, da u ovom milenijumu resi sve egzistencijalne potrebe i da pokusa da vas, mladje, uputi svojom mudroscu i iskustvom na pravi put.

                              Jedinosto mozes da naucis nekog je da smara i postavlja kratke gif-ove i klipove


                              btw, dobro jutro svima

                              Comment


                              • Originally posted by Klaymen View Post

                                Jedinosto mozes da naucis nekog je da smara i postavlja kratke gif-ove i klipove


                                btw, dobro jutro svima
                                Ooo pa vi se, vidim, znate od ranije

                                Comment

                                Working...
                                X