Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Zanimljivije kad si u grupi, pa menjate međusobno. Ovo na public jeste prelako



    Ekler numero uno
    Spoiler




    I meni je za zadnjih nekolko albuma bila bula.. obično pošaljem nekog drugog da kupi
    U grupi sam al ne rade zamjene, stavim team request i ja i kolega i dzabe sat dva nista se je desava. Bas je glupo napravljeno, mogli su staviti i neku listu na public da mozes listat i poslat zahtjev zeli li taj i taj tu slicicu a ne ovako sve random.

    Comment


    • E jbg, ti ni sa jedim sobom ne mozes da se izboris, a kako ces sa dvojicom...
      Cuj ironija...ajdeee!

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post

        Evo ga recimo dekkard... pojma nemaš koliko ima god, ali zrelost vrlo upitna
        Još si stidljiva izgleda
        Zaključak: To što mislite da ste se promenili su samo vaše projekcije sebe samih, ostali ste isti
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • sad nam limun nedostaje, on bi sigurno imao nesto da kaze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0
            dekkard, koliko imas godina? pitam za poznanicu...
            Pogledaj mi na fejsu
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Dekkard ima otprilike 31,5 a ti Markane oko 29.To sam zakljucio detaljno analizirajuci vase postove.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0
                Ja cenim da dekkard ima izmedju 33-38. A ja ti ivane dobri pg imam 35 u prkno.
                Balavac
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0
                  Ja cenim da dekkard ima izmedju 33-38. A ja ti ivane dobri pg imam 35 u prkno.
                  Aooo kakav kiks u tvom slucaju,mozda sam ipak pogodio za dekija.

                  Comment


                  • Ko ima 35??? Mark?? Ahahaha vazi LOL a ja sam engleska kraljica...buduca mislim

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Balavac
                      Matora .o...

                      Comment


                      • Ja imam 57 godina ali se dobro drzim,u snagu sam sto se ono narodski veli.

                        Comment


                        • Aaaaooo pa jos gore po tebe ako imas 35 god i ne znas jos uvek da se engleska kraljica pise malim slovom
                          Jos me ispravljas

                          Aaaa ispravio si E u e...ok mozda i jesi tako mator


                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa ja napisala malo e a ti veliko...pa me kao ispravljas..eto tako

                            A pa iskustvo dragi moj iskustvo, sta mladi znaju.. nista, pa ni pravopis

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dje mi ga je Limuncic sto ga otjeraste u vrijeme ovoga posta ne znam sto cu sebi spremit da jedem.

                              Comment


                              • Ajdeeeee!

                                Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Dje mi ga je Limuncic sto ga otjeraste u vrijeme ovoga posta ne znam sto cu sebi spremit da jedem.
                                Hahaaa...

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X