Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Ako se to resi u sledece dve godine, Bosko moze da uzme Vuciceve rusofile i da tako predje cenzus. Sa druge strane, mozda i Seselj sebi namakne vise glasova posto je rekao da ce da napada Vucica ako prizna Kosovo. Obe desnicarske stranke mogu da profitiraju od priznanja Kosova. Ako se to bude odlagalo nakon parlamentarnih, ostajemo na istom.
    Ne postoje Vuciceci rusofili, to je zabluda. Vucic ima samo AVofile, zombije, hipnotisanu gomilu koju on drzi na lancu i uz pomoc svojih medija ih vuce u pravcu u kom on zeli u zavisnosti od naredjenja svojih gazdi. Sutra da kaze da moramo u NATO, jer bi nam time plate i penzije bile vece, hipnotisana gomila bi glasala za to iako je do juce pljuvala opoziciju za istu stvar.
    AV je nemacki igrac, on to cak i ne krije to. Imas njegovu izjavu "Ja kad ne znam sta da radim pitam Nemacku" zato i ne cudi sto mu Rusi ne veruju. Kad je Lavrov bio u Srbiji Dacic je dobio orden prijateljstva a ne on. Rusofili u vladajucoj koaliciji su grupisani oko Dacica i SPS-a i njihove glasove Obradovic moze da uzme kada se bude stvorila referendumska atmosfera oko Kosova i gurne SPS ispod cenzusa. Sto se tice Seselja bice veoma zanimljivo kako ce proci izricanje pravosnazne presude u Hagu koje je zakazano za 11. april. Ako ga osude onda ce AV morati da ga izruci a to mu svakao ne ide u prilog. Tu rejting SRS i ostalih desnicarskih strana moze da skoci.
    Inace ovi rezultati za izbor BG su zaista porazavujuci za opoziciju. Nekadasnji DOS koji je zbacio Milosevica je zbrisan. DS, SDS, Nova stranka 2,1%, DSS 1,1%, LDP ( bivsi Gradjanski savez ) 0,2%. SPO fakticki vise i ne postoji. Svi zajedno ukupno 3,4%. I sto je najtragicnije to se desava u BG koji bi trebao da bude njihovo najjace uporiste. Takodje ovi dobri rezultati Sapica i Djilasa samo zavaravaju jer su oni lokalno prica. Jaki u BG neprepozantljivi u ostatku Srbije. Djilas kao vodja opozicije u celoj Srbiji je smesna prica i utopija. Plus ako se uzme u obzir da su Madjari u Vojvodini koalicioni partneri SNS-u daje u globalu veoma sumornu sliku za sledece parlamentarne izbore. Crni dani za Srbiju su vec tu, bice jos crnji.

    Comment


    • A sad krecu novi krugovi afera, bahacenja, unistavanja svake vrste...
      Jedan zivot imam i kako mi najbolje godine prolaze... pa i nisam se bas usrecila, mada ako idem u skladu sa logikom ovog ne bas mnogo bistrog naroda...moglo je da bude i gore... da sam se rodila recimo u Avganistanu.
      Mislim, nije da sam se necemu drugom nadala ili ocekivala, samo latentni osecaj mucnine nikako da nestane.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prvo Milosevic, pa Vucic, jasno je da su to isti biraci koji su samo vodju promenili.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Mislis? Pa zar oni Slobodanovi penzosi i dalje zivi? [emoji3]


          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sadasnji penzioneri su 90tih imali 50tak godina, to je ta ekipa, to je taj mentalitet naroda
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ma imali su vise ali nije to glavni problem nego cinjenica da narod voli da ima vodju koji ce misliti i njihovom glavom. "Sta ja imam tu da razmisljam, vodja zna sta je najbolje za mene" ... to je ta logika. Plus kad se doda Zadruga, Parovi, Marjanovici, razni Informeri, Kuriri, Telegrafi... dobijes zombi naciju.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Mislis? Pa zar oni Slobodanovi penzosi i dalje zivi? [emoji3]


                tt
                Uvek ce biti nekih Slobodanovih penzosa.
                I ako to nisu isti ljudi to je taj nacin razmisljanje, to je taj mentalitet, senzibilitet, privrzenost vodji, odanost, zato sto sam ti verovala slepo fazon.
                To u stvari nisu ni Slobini penzosi, to datira i od ranijih vremena.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nisu ni bitni toliko ti "Slobodanovi penzosi", iako ih je povelik broj, stara smo nacija, vec svi ostali.... kada se na njih dodaju apstinenti (jer nemaju za koga da glasaju) + uvek neujedinjena i sujetna opozicija + ne bas neka pismenost i obrazovanost naroda naseg (podloznih manipulacijama uglavnom, da ne kazem numeju da misle) + apatija, neorganizovanist ili nesposobnost ostatka da ispravi stvari pre dela - ako vec znas na koji nacin kradu i cime se sve bave da bi dosli do cilja, a nemas aparat u rukama da sprecis...preduzmes nesto drugo ili bojkotujes ili izadjes na ulice...jer su mi Rumuni stalno u glavi, dok mi podvijemo rep, malo negodujuci pricamo o tome i trudimo se da gledamo svoja posla... Do sledecih... Pa u krug... I jbg...gde sam bio sta sam radio...

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dokle god se ne pojavi jaka i harizmaticna licnost koja ce predvoditi opoziciju, Vucic ce sa istom da se sprda na svakim izborima.

                    A ovo sa Rumunima je preterivanje. Zna li neko uopste kakva je situacija tada bila kod njih u zemlji pa je narod onako reagovao? Ili ih samo pominjete po nekom defoultu?
                    Last edited by Sandugp; 05-03-18, 08:43.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Tada? Mislis sada..ovih dana?

                      Za vodju s ove strane se slazem.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Tada u Rumuniji, jel se secate kako je tada bilo? Ja se nesto malo secam iz prica i vesti, ali ima likova siguran sam koji se dobro secaju. Sta je taj radio i kako se tada tamo zivelo. I onda pominjete ovde Rumuniju. Izguglajte ako se ne secate.
                        Ne treba nama nikakvo poredjenje sa bilo kime/cime... dovoljno smo mi u problemu.

                        I onda na forumu pocinjemo price kako cemo na ulicu i da svrgavamo mi nesto. Da slazemo, da redimo.
                        Prvo neka svako sredi svoj krevet.... u kom spava. Pola ljudi odavde (ubedjen sam) ni to ne zna/nece/ima ko mu radi ... pa onda o "malo" ozbiljnijim temema da diskutujemo.
                        Last edited by Sandugp; 05-03-18, 08:50.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • O boze! Ja znam da ti mislis na Causeskua...ali ja ne mislim na njega...zasto bih to doba mraka pominjala od pre skoro 30god?
                          Pricam o sadasnjosti. Za razne nepravilnosti u njihovom sistemu...recimo smene ljudi koji ne smeju da se smene, tipa odgovorni u antikorupcijskom savetu nekom njihovom...ili poturanje zakona koje gradjanima Rumunije nikako ne odgovara...na stotine hiljada izadje na ulice.
                          Jel znas za to?

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dobro je sto ne mislis na njega .... zabrinula si me na trenutak .
                            A jesam te pogresno skontao, jer znam koliko mrzis ovu vlast, pa reko mozda likusa hoce na ulice da se razracunava. Samo mi jos fali da se vijam sa tobom po ulicama ovog grada dok hladna kisa pada
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ti si likusa -.-
                              A i Valjevac...sta ces ti po Bg ulicama da se vijas...a i ide prolece

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Dokle god se ne pojavi jaka i harizmaticna licnost koja ce predvoditi opoziciju, Vucic ce sa istom da se sprda na svakim izborima.
                                Toga nema ni na vidiku. Ja sam mislio da je to Vuk Jeremic koji ce moci ponovo ujedniti opoziciju kao Kostunica protiv Milosevica ali je lose prosao na proslim presednickim izborima tako da takvog lika prosto nema. Sa druge strane imas Vucica ogrnutog formalno plastom nacionaliste koji je kupio autorska prava na Zorana Djindjica i preuzeo program LDP-a za Kosovo. Pogledaj koliko bivsih clanova DS i G17 + je sada u SNS-u. Kad jedna Vesna Pesic podrzava AV sve je jasno. SNS moze da se srusi samo iznutra, niakako spolja.

                                Comment

                                Working...
                                X