Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da stvarno, jadnaaa omladina, smucilo im se
    Sta moji matorci da kazu, kakve muke i borbe vode od Slobodana jos -.-

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Stvar je vrlo jednostavna, ako si zadovoljan trenutnom vlašću, daj im glas, a ako nisi glasaš PROTIV! Izlazak na izbore je JEDINO što mi, obični smrtnici možemo da uradimo, sve ostalo je sviranje Q.. (gledanje dnevnika, priča u društvu o politici, etc.)

      Comment


      • Napisao sam da ne opravdavam, tako da je to "jadna omladina" bespotrebno. A evo upravo gledam Upitnik, drugu emisiju, i dozivljavam veci transfer blama nego sto sam doziveo kod prve emisije, iako sam mislio da je nemoguce. Ne treba nikome od ove bagre dati glas.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ali imas razumevanja...tako nije sija nego vrat [emoji14]

          Zasto razumevanje? Za bedu i neimanje posla, a sedenje i cekanje necega da padne s neba ili da neko drugi uradi nesto umesto njih?

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa samim tim sto glas dajem Luki Maksimovicu, dovoljno govori sta mislim i o vlasti i o opoziciji.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ti si neozbiljan igrac.
              Sledeci molim!

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Lako mi je za vas kod vas se sve zna kako ce bit danas,kod nas su predsjednicki za mjesec dana to ce bude bas neizvjesno.

                Comment


                • Ali Dodik ce da glasa danas, posto ima vilu na Dedinju

                  z3 compact using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ti si neozbiljan igrac.
                    Sledeci molim!

                    tt
                    A Djilas je ozbiljna opcija?

                    Nadam se da si bar pogledala listu NDMBGD. 41 zena/39 muskaraca, svi visoko obrazovani, i vec dugo u borbi protiv ove vlasti i to na ulicama. Nije tu samo ne davimo Beograd, tu je jos nekoliko udruzenja blokovi, na dva tocka...
                    Last edited by Brian McShtull; 04-03-18, 10:59.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Cestitao bih Limunu danasnju ubjedljivu pobjedu,raduj se majstore.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Cestitao bih Limunu danasnju ubjedljivu pobjedu,raduj se majstore.
                        Hvala, Ivane.

                        Izgleda da necu morati ni da idem na glasanje.

                        Comment


                        • @limun koga preferiraš od domaćih klubova, nisam siguran 100% ali mislim da je Partizan.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            A Djilas je ozbiljna opcija?

                            Nadam se da si bar pogledala listu NDMBGD. 41 zena/39 muskaraca, svi visoko obrazovani, i vec dugo u borbi protiv ove vlasti i to na ulicama. Nije tu samo ne davimo Beograd, tu je jos nekoliko udruzenja blokovi, na dva tocka...
                            Naravno da je Djilas ozbiljnija opcija, jer je jedini koji moze da se sa ovima nosi i ono sto je najbitnije...smenljiv je. Mada mi ne smeta ni glasanje za druge manje, no te liste mene ne zanimaju niti ko je na njima, jer znam sta hocu, ali mi smeta prica...svi su isti i nemam za koga... Cisto pro*eravanje...a onda sledi kuknjava, jadne omladine, koja jeste jadna jer nikakave perspektive nema ovde decenijama unazad. A unapred???
                            I svaki put ista prica. Najlakse je pobeci odavde ili dozvoliti da apatija ovlada.

                            I Ivane, bez ljutnje, ali poceo si da smaras malo, makar i trolovao. Imas ti kome da se divis tu.


                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              @limun koga preferiraš od domaćih klubova, nisam siguran 100% ali mislim da je Partizan.
                              Ne volim nas fudbal, a kosarku slabo pratim, jedino Srbija kad igra neko cetvrtfinale ili jace.
                              Ranije sam navijao za Partizan, mada nikad nesto posebno. Isao malo na utakmice, pevao pesme, gusio se u onom dimu, sta li sam trazio tamo pojma nemam.

                              Sada sam u LE navijao i za Zvezdu i za Partizan.

                              Ali mislim da su ti klubovi veliko zlo za sport u Srbiji.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Hvala, Ivane.

                                Izgleda da necu morati ni da idem na glasanje.
                                Ipak ispostuj,svaki glas ima makar simbolicnu vrijednost.Mora pobjeda da bude sto ubjedljivija.

                                Comment

                                Working...
                                X