Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da sam znao mogao sam besplatno da te registrujem za neke stvari... jbg...

    Sarađivaćemo. Legalno.

    Loše je vreme u NY. Calfornija... a i standard je tamo dosta bolji. A i još neke stvari osim ako ne voliš crnkinje

    Comment


    • Ne, ne... Zasto zivim na sjeveru NY-a? Zato sto je procenat latinosa i crnaca minimalan. Znam kako ovo zvuci, ali ne moram nikome pravdati moje stavove

      Comment


      • Ovo je Srbija. Opusti se LOL

        Gore je Kvins?

        Živeo je drugar u San Dijegu godinu dana. Kaže... Eva Medes na svakom čošku, ali i bande samo tako.

        Comment


        • Glens Falls, Upstate NY Sto dalje od NYC-a Tamo idem jedino na koncerte i na utakmice. Interesantan grad za posjetiti ali ja tamo ne bi mogao da zivim. Previse ljudi, previse smrdi, svasta mozes da vidis na tim ulicama... drustveni talog, neka hvala

          A bio sam u SD-u prije dvije godine. Nema sta, grad je fantastican.. samo steta sto imas osjecaj da si u Meksiku

          Comment


          • Od bivše je najdrugarica iz SD. Mada više vremena provodi u Bg Hoće se uda ili tako nešto...

            Ima svega u NYC...

            Mada, ono... klubova svih i svakavih kao nigde. Mislim na sport.

            Koje se pare okreću u bejzbolu... kad bi ljudi ovde znali... svi bi uzeli palicu i rukavicu.

            Comment


            • Pratio sam svakave sprotove u zivotu. Pikado, sah, beach soccer, kuglanje, ali bejzbol nisam mogao. Ne znam zasto. Imam osecaj kao da se ljudi ni ne znoje prilikom igre. Tu bese nema vremenskog ogranicenja?

              Zanimljivo recimo da hokej isto ne mogu da pratim, ali ne zbog same igre, koliko mi je odbojnost stvorio standardan srpski televizor gde je pak nemoguce videti.
              sigpic

              Comment


              • Bjezbol igraci su sami krivi za utisak koji ljudi sirom svijeta imaju o tom sportu jer su vecinom svi bili pijani trutovi do unazad 30 godina Danas su vecinom vrhunske atlete. Naravno, ima tu i dalje trutova kojima pozicija dozvoljava da budu takvi Oznoje se oni itekako i na tim terenima mozes vidjeti nevjerovatne poteze i reakcije, ali je definitivno jedan od sporijih sportova jer se sve svodi na brzu reakciju i jer nema kontakta(osim kad se pobiju )

                Ne mozes nikoga natjerati da zavoli neki sport... jednostavno ili ide ili ne ide. Ja napr ne bi gledao tenis, odbojku, vaterpolo i rukomet ni da mi neko plati

                Comment


                • Odbojku i vaterpolo sam oduvek pratio samo reprezentativna takmicenja, posto klupskih na tvu do skora retko gde je i imalo da se gleda, ali mi u globalu nisu dosadni sportovi. Nije ni tenis jedno vreme bio, ali mi je sad postao smrtno dosadan. Znaci ne pamtim kad sam uspeo da sastavim 15 minuta gledanja tenisa zadnjih par godina a da ne umrem od dosade. Rukomet uglavnom ligu sampiona. Atomski rukomet zna da bude bolji i od fudbala i basketa, samo eto, nije da moze da se gleda svaki dan.

                  Cak sam i poker (ako je to kakav sport ) pratio. Sta je sve DS:F nekadasnji prenosio, to je festa bila.
                  sigpic

                  Comment


                  • Beogradjani, na noge lagane i na glasanje danas. Izbegavajte metro posto na Pinku kazu da su velike guzve, i obucite se slojevito. Srecno!

                    Comment


                    • #najdaljiodVucica. Samo jako braco.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • .. mamicu im revnosnu penzionersku! Jutros u 9h, sa svoje 42 godine, bio sam ubedljivo najmlađi na biračkom mestu i široj okolini!

                        Comment


                        • Mnogo si poranio, mora omladina da se naspava posle subote vece.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Vidim da pise da je manja izlaznost do 9, meni to dodje kao pozitivno jer obicno tada najvise penzosi glasaju.

                            Comment


                            • Plašim se da ta omladina neće ni da izađe na glasanje.. jednostavno, bole ih đoci!

                              Comment


                              • Originally posted by salelesa View Post
                                Plašim se da ta omladina neće ni da izađe na glasanje.. jednostavno, bole ih đoci!
                                Nije da opravdavam, ali cak i njih vise razumem od opozicije. Opozicija nam je skoro jednako odvratna kao vlast, pa imam razumevanja za ljude kojima se sve smucilo.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X