Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Ja sam na pretproslim izborima za Radulovica i moram reci da sam se razocarao. Covek je sam po sebi psiho, ali i kao takav mi je i dalje prijatniji od mnogih. Na proslim sam za Jankovica i sa njim isto nisam zadovoljan. Ali ono sto je sustina je da cu stalno glasati protiv Vucica kad moze. Moze covek da napravi gresku bez frke, ali ne sme da postoji ona recenica ,,nemam za koga da glasam". Ako su vec svi zlo, onda cu makar da biram manje.
      Te 2016. sam i ja verovao da je DJB dobra opcija. Sada verujem Šešelju kada kaže ludi Radule. Glasao bih za Boška na gradskim da nije s njima u koaliciju ušao. Jebiga, mislim da je čovek psiho, a kadar mu je idiotski.

      Comment


      • Nista onda, glasajte za Djilasa, on je kao jedini konkurentan.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • To je taj poznati defetista.

          Dobice i on porciju pljuvacine nakon izbora, pa nek nalazi izlaz da dokaze da je i dalje u pravu. Sto prezirem takve likove koji misle da nikad ne grese.

          Comment


          • Da opet napomenem da mislim da je sve ovo besmisleno, kao i naša rasprava kada je SNS već odredio da će imati oko 43% glasova i SPS oko 6% što će biti i više nego dovoljno za vlast.

            Setite se predsedničkih izbora kada je Janković otvorio 2 džaka gde je bilo manje glasova za SNS nego što je RIK zvanično rekao pa mu nisu dali uvid u druge džakove i sutradan brojali nove listiće, skroz ravne (nisu savijeni kao kada se predaju prilikom glasanja) i "dokazali" da Saša Janković laže.

            Ako je tako bilo tada, zašto ne bi bilo sada?

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Napisao sam u jednom od prethodnih postova, Sapicu je za razliku od SNS diplomaca stalo do sugradjana i rezultati stoje iza njega.
              Ma mislio sam samo na nivo obrazovanja stecen tim diplomama na privatnim fakultetima.

              Originally posted by MarkoNFL View Post
              Beli je rekao da su Janković, Šutanovac, itd tražili od njega da se povuče.

              Njegov argument je - Zašto ja mlad čovek, koji nisam bio u politici, deo vlasti, niti bilo čega da se povučem? Zašto ja da podržim njih koji se vrte 20 godina. Zasšto oni ne podrže mene?
              Covek nema program, nema ljude... on ne moze ni mesnu zajednicu da vodi a kamoli BG. A mladih ljudi ima u svim partijama, ne moze to da mu bude najjaci argument.

              Comment


              • 43% krv ti jbm Pa ko toliko glasa za njih, ne kapiram te ljude stvarno.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  43% krv ti jbm Pa ko toliko glasa za njih, ne kapiram te ljude stvarno.
                  Pa realna podrška im je ispod 40%, ali već imaš kupljene glasove kao i mrtve/izmišljene osobe. Uveliko stižu pozivi za glasanje takvima.

                  Ipsos im dao između 41-47, Novosti im dale 43% po nekom istraživanju, mislim da je SNS odredio da tako bude i da će tako biti. Nije da se nešto tu pitamo.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    43% krv ti jbm Pa ko toliko glasa za njih, ne kapiram te ljude stvarno.
                    Kladionice mnogo muljaju. Maxbet daje samo singl i to sa iznosom od pisljivih 2000, meridian povukao listu, mozzart takodje nista u ponudi. Mutno mi tu nesto. Kontam da psiho ima manje od 40%, ali sto kaze Pobeda, ako je resio da ima 43%, imace 43%. Opozicija kontam da nista znacajno nije uradila makar da spreci one standardne oblike kradje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by skeptik View Post
                      Ma mislio sam samo na nivo obrazovanja stecen tim diplomama na privatnim fakultetima.
                      To sa privatnim diplomama ima i pozitivne i negativne primere. Blasfemija je na osnovu ucinjenog izjednacavati oba primera. Nemaju dovoljno strucnih i kvalitetnih kadrova, a na samom vrhu su im ljudi bez drzavnog fakulteta i njihova odgovornost je mnogo veca od Sapica koji sa druge strane se ne ponasa kao politicar nego nestranacka licnost i generalno zbog ucinka kao i zbog stvari koje radi koje su atipicne za ovu zemlju opstaje na NBG. Covek zna sa ljudima i to ga drzi na trenutnoj poziciji, niko ne moze njemu da ospori da mu nije stalo do opstine i njegove humanitarne fondacije. Kom je SNS potrcku stalo do naroda?

                      Ako se kojim slucajem ''preda'' SNSu sa njim krece primoporedaja NBG i razjebace opstinu. Haos kakav vlada u vecem delu grada ima da se (delimicno) prenese na NBG. Sve benefite koje je do sada pruzao Sapic nestace.
                      Last edited by Ricma; 02-03-18, 22:58.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post

                        Covek nema program, nema ljude... on ne moze ni mesnu zajednicu da vodi a kamoli BG. A mladih ljudi ima u svim partijama, ne moze to da mu bude najjaci argument.
                        Došli smo do toga da je svaki program obesmišljen.

                        Tako da je njegov program satira, komika, parodija apsurda do kraja.

                        Do toga smo došli....

                        Comment





                        • Originally posted by MarkoNFL View Post
                          Došli smo do toga da je svaki program obesmišljen.

                          Tako da je njegov program satira, komika, parodija apsurda do kraja.

                          Do toga smo došli....

                          Comment


                          • Ma bice kradja glasova 100%. AV je i sam rekao da SNS mora da ima apsolutnu vecinu. Njemu ovde apsolutna pobeda mnogo igra jer se sprema da prizna Kosovo pa mu treba alibi u velikoj podrski naroda za negovu politiku. Rekoh, njega samo narod na ulici moze da srusi ali i to ce biti tesko posto Zapad cuva ledja zbog Kosova.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Ma bice kradja glasova 100%. AV je i sam rekao da SNS mora da ima apsolutnu vecinu. Njemu ovde apsolutna pobeda mnogo igra jer se sprema da prizna Kosovo pa mu treba alibi u velikoj podrski naroda za negovu politiku. Rekoh, njega samo narod na ulici moze da srusi ali i to ce biti tesko posto Zapad cuva ledja zbog Kosova.
                              Konkretno on neće priznati nezavisno Kosovo nego će dopustiti Kosovu da dobije stolicu u UN. To je sve što trenutno zapad traži od njega i dobiće, samo je pitanje vremena. On odugovlači jer zna da mu je to kraj, posle toga neće biti koristan nikome.

                              Comment


                              • Ma raspisace referendum za Kosovo. Pokrenuce neku kampanju kako naravno ne treba da ga damo. Onda ce lazirati rezultate i etoooo. Bice ja sam ucivino sve, a vi ste ga prodali.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X