Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da sam iz BGa, glas bi isao Boskicu. Nije da sam nesto fasciniran njegovom politikom, kao ni cinjenicom da mora Raduelta da slepa uz sebe da bi presao cenzus, ali ono pisanje po Seselju je bilo hilarious!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Pa on ce u koaliciju s naprednjacima, zivi bili pa videli.
      Demokrate su vec bile(tu racunam i Djilasa), oni su i postavili ovaj lopovski sistem za njih glasati je isto kao glasati i za Vucica ne vidim ja tu razliku.
      Apsolutno tačno!

      DS je uspostavio ovaj system. Đilas i Šapić su bili deo toga.

      Samo AV usavršio dalje, upgrejdovao ga.

      Vrte se isti likovi 30 godina, neki manje. Ali isti u principu.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        I ja sam mislio, ali sam hteo da čujem drugu stranu i odslušao njegov intervju na balkan info. Sada sam ipak blize strani da nije.

        Uostalom pozvao je sve da izadju na izbore i da ne zaokruze broj jedan.
        Ma dovoljno je da opoziciji strpne par procenta glasova i neku listu spusti ispod cenzusa. Ti glasovi se automatski prelivaju SNS-u.

        Comment


        • Beli.

          Toliko se diglo frke oko njega... da se praktično uništi i pokopa zauvek.

          Za njega ću glasati ili za Dveri-Dosta je bilo.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            I ja sam mislio, ali sam hteo da čujem drugu stranu i odslušao njegov intervju na balkan info. Sada sam ipak blize strani da nije.

            Uostalom pozvao je sve da izadju na izbore i da ne zaokruze broj jedan.
            Ma dovoljno je da opoziciji strpne par procenta glasova i neku listu spusti ispod cenzusa. Ti glasovi se automatski prelivaju SNS-u.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Ma dovoljno je da opoziciji strpne par procenta glasova i neku listu spusti ispod cenzusa. Ti glasovi se automatski prelivaju SNS-u.
              Pitanje je da li opozicija postoji?

              Jer Šutanovac nikada nije odgovarao za "poljoprivredno zemljište" u sred grada.

              Tako bi on sutra oprostio i malom Aleku, koji oprostio i njemu i Dinkiću i svim živim.

              Par njih radi marketinga su kao nešto, da bi ih na kraju oslobodili.

              Comment


              • Ja za Belog mogu da kazem da je za sada samo samouverena budala koja itekako steti opoziciji, nemam nikakvih konkretnih jakih dokaza da je trojanac. Koliko ta prica pije vodu, pije mi i podjednako da je SNS samo iskoristio priliku da plasira takvu vest teoreticerima zavere koji su jedva cekali da nekog oblate. Svakako mislim da su ga nasankali sa licnom kartom, Informerom itd, nije dovoljna samo jedna strana price da bi se doneo zakljucak. Ovo su svi dokazi u rangu ''moze biti, a ne mora da znaci''. Takvi smo mi Srbi, prvo nekog dizemo u zvezde kada nama to odgovara, cim uradi nesto kada se to nama ne svidja popljujemo ga najzesce. Nikad necemo shvatiti da nije sve crno i belo. Mislim ja i ovako dovoljno lose o njemu zbog toga sto ima svoju listu na beogradskim izborima, apsurdno je da glasas za coveka iz Mladenovca sa nepoznatom ekipom da udju u gradsku skupstinu. Beli je imao svoju ''ulogu'' i na predsednickim i na opstinskim izborima. Na ovim ili na parlamentarnim moze samo da steti zato sto ima skroz druge kadrove o kojima se ne moze reci nista dobro a ni lose. Preslusao sam i njegov intervju u Balkan Info i cisto sumnjam da je oko mnogih stvari lagao.

                Cela prica mi deluje da je prevelicavana, a Prilepak se pre par nedelja javno izvinio Belom zbog toga sta se desavalo u poslednjih par meseci. A i nesto se cudno desava u pokretu Samo Jako, nisu oni uopste pozitivci u celoj prici. Ako je Prilepak u pokretu Samo Jako, a Beli sa novom ekipom ceka izbore jos se uz to prica da je on Vucicev trojanac nesto tu bas gadno smrdi i ne uklapa se prica koja je plasirana. Pritom se plasira prica da je Beli takav, a dok sa druge strane za Samo Jako kazu pametno od njih i od Prilepka sto su se distancirali od njega kao i da je Prilepak mozak cele operacije. Ne verujem da bi Prilepak oprostio tako nesto, a uz to se javno izvinio njemu. A i sam Beli je rekao da je ispeglao odnose sa njim i da ne bi trebalo politika da ih razdvaja. Zasto bi Prilepak ili bilo ko oprostio da ti jedan od boljih ortaka koji se probio na politickoj sceni odjednom da postane Vucicev trojanac? Bilo ko iz okruzenja da to uradi, to bi trebalo da bude neoprostivo. Mozda vremenom saznamo malo vise sta se tu desavalo. Samo da vas podsetim vec nakon predsednickih izbora je postojao sukob izmedju njih dvojice da li da izadju na gradske izbore. Vec tada se ukazala sansa SNSu da antagonizuju Belog. Uskraceni smo sa puno informacija i ne bih donosio prebrze zakljucke.

                Comment


                • https://www.danas.rs/politika/ivanji...kobu-interesa/

                  Ovo je novi početak. Energija Aleksandra Šapića je neiscrpna, on je spoj sjajnog menadžera koji je Novi Beograd učinio više nego poželjnim mestom za život i jednog od najuspešnijih sportista u Srbiji svih vremena. Siguran sam da je to dovoljno da Beograd dobije gradonačelnika kakvog zaslužuje, po prvi put nakon Branka Pešića. A što se mene tiče, garantujem da ću dati svoj maksimum i da ću za razliku od kandidata za odbornike na drugim listama, ja zaista biti odbornik. To je za mene izazov, i početak nove politike čiji je Šapić najbolji promoter, kaže u razgovoru za Danas Željko Ivanji, jedan od direktora u PTT Srbija i drugi na listi „Aleksandar Šapić – gradonačelnik“.

                  Comment


                  • Dragan J. Vucicev je pravi, onaj najgori SNS bot.Tamo se ne izlazi na naslovnoj strani ako to ne ide u prilog Vucicu.Glasao sam za Belog i zajebao sam se.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Apsolutno tačno!

                      DS je uspostavio ovaj system. Đilas i Šapić su bili deo toga.

                      Samo AV usavršio dalje, upgrejdovao ga.

                      Vrte se isti likovi 30 godina, neki manje. Ali isti u principu.
                      Kakav sistem je to DS uspostavio kakav nije bio za vreme Milosevica?

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Kakav sistem je to DS uspostavio kakav nije bio za vreme Milosevica?
                        Čak i kod Slobe se znao neki red.
                        Doveo nas do ivice kolektivnog uništenja.

                        DS uzeo ono najgore, pa SNS...

                        Kao što reče Sergej Trifunović "najgore je što su isti pederi".

                        Comment


                        • Mare, slazem se da ovakav izlazak Belog koristi Vucicu, iako je bio treci u Beogradu ili cak drugi, nisam siguran, ali ubedjen sam da nije u dogovoru sa njim niti je dobio neke pare ili beneficije od njega. Nemoj da padas na fore.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Mare, slazem se da ovakav izlazak Belog koristi Vucicu, iako je bio treci u Beogradu ili cak drugi, nisam siguran, ali ubedjen sam da nije u dogovoru sa njim niti je dobio neke pare ili beneficije od njega. Nemoj da padas na fore.
                            Beli je rekao da su Janković, Šutanovac, itd tražili od njega da se povuče.

                            Njegov argument je - Zašto ja mlad čovek, koji nisam bio u politici, deo vlasti, niti bilo čega da se povučem? Zašto ja da podržim njih koji se vrte 20 godina. Zasšto oni ne podrže mene?

                            Comment


                            • Originally posted by MareLFC View Post
                              Dragan J. Vucicev je pravi, onaj najgori SNS bot.Tamo se ne izlazi na naslovnoj strani ako to ne ide u prilog Vucicu.Glasao sam za Belog i zajebao sam se.
                              Ja sam na pretproslim izborima za Radulovica i moram reci da sam se razocarao. Covek je sam po sebi psiho, ali i kao takav mi je i dalje prijatniji od mnogih. Na proslim sam za Jankovica i sa njim isto nisam zadovoljan. Ali ono sto je sustina je da cu stalno glasati protiv Vucica kad moze. Moze covek da napravi gresku bez frke, ali ne sme da postoji ona recenica ,,nemam za koga da glasam". Ako su vec svi zlo, onda cu makar da biram manje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Ne znam koliko ti je ovo predjenje sa SNS diplomcima afirmativno za Sapica. A sto se tica Vucica njega sa vlasti moze da skloni samo narod na ulici a za to mora da bude jak povod. Opozicija ovako razjedinjena i slaba nema sanse.
                                Napisao sam u jednom od prethodnih postova, Sapicu je za razliku od SNS diplomaca stalo do sugradjana i rezultati stoje iza njega. I sam Djilas je bio iznenadjen kada je pricao prvi put sa njim 2008. godine, godinu-dve nakon toga on je usao u DS. Uostalom rodjeni Novobeogradjanin, boljeg od njega tesko da moze pre svega u smislu funkcionisanje ovog dela grada kao i prepoznavanje potreba gradjana. Spreman je da saslusa argumente normalnih gradjana, otvoren na kritike kao i da izadje u susret. On nedostatak svoje diplome nadoknadjuje sa dobrim namerama, a SNS kadrovi lece svoje komplekse tako sto ce sto vise para da strpaju u svoj dzep. Organizovao besplatne predstave, obilazak Segedina, dodeljivanje novogodisnjih paketica deci i jos hiljade stvari od kojih Novobeogradjani imaju benefite. Ja iako se ne nalazim u tome u smislu ciljne grupe, itekako cenim trud koji ulazu on i ljudi oko njega.

                                Comment

                                Working...
                                X